Ünal Aysal: “Alper’e 5 Milyon Vereceğime…” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: “Alper’e 5 Milyon Vereceğime…”

Cevap: Ünal Aysal:"5 Milyon Vereceğime Arsenal'den Hazır Oyuncu Alırım"

Aynen, bu paraları verdikçe cesaretlendiriyorsun kulüpleri 500 bin euroluk adamlar 5-6 milyon oluveriyor.

Vermeyeceksin, kendi altyapından çıkaracaksın, yurt dışından getireceksin.

Beşiktaş musluğu kesildi her futbolcuya 5-10 vere vere. Son Fenerbahçe kaldı, onun da son zamanları. Muslukları kesiliyor diye son vurgunu yapma peşindeler.

Havuz mavuz gelirler düşsün Fener gidince de sıkıntıya düşsünler, hiç üzülmem. Yıllardır kendilerini çok zeki zannediyorlar.

Cevap: “Alper’e 5 Milyon Vereceğime…”

yektaya 5 verdik noldu? alperede 5 versen o olacak türkiyede potansiyeli olan oyuncu çok yıldız olabilen oyuncu son dönemde bi tek arda bende olsam 5 kuruş vermem haklı başkan

Alper'e 5 Milyon Euro bende vermem...

Kusura bakmayın Eboue 3,5 Milyon Euro...

Alper 5 Milyon Euro...

Siz olsanız kimi alırsınız...?

Aynı örneği verecektim. Şikeciler ve üçüncü büyük Beşiktaş bu konuda maalesef çok ahmakça davranıyorlar. Topuz, Köybaşı, Tabata gibi isimler olayı bu duruma getirdi.

Ama Levent Uygun kardeşim dedi az önce, Olcan'a 3-4 istiyorlarsa ben Alper'e 5-6 isterim diyor Eses'de. Hep bir kıyaslama var

5 gercekten kazik bir rakam, ama ileride gerekli olan bir futbolcumuz olabilirdi...

Sınırsız yabancı hakkımız var zaten,alternatifler Türk olacağına,gelecek vaadeden genç yabancı olur.

İlla Türk alacaksak,almanya da bolca var.

Yekta en fazla 2M ederdi. Verdik demek o para eder demek değil kesinlikle

alperde 5 etmez 3 bile etmez benim gözümde yekta hiç değilse bi takımın beyni konumunda goller atan attıran bi adamdı alperin o özelliğide yok cristian baroniden bi fazlasını söleyin bana bende iddiaa ediyorum alper kemal gibi sezer gibi özer gibi fos çıkacak

5 milyon Euroyu alt yapıma harcarım. 5 Tane Alper çıkartırım 5 sene içerisinde.

Yekta neysede bu yonetimin urunu degil ama o zaman sercana.. 3 vermekte cok?

tamam başkan haklı değerinin 2 katını vermek bi oyuncuya haksızlıkolur hatta enayilik ama düzen bu şekilde sonuçta 5 tane yerli oyuncu oynatmak zorundasın sen vermezsen başkası verir, yada altyapıdan çıkartacaksın hiç dışardan almayacaksın yadyabancı kontejanının serbest klamasını bekleyeceksin..

Başkan bence harika ironi yapmış;

Orhan Şam'ı alana kadar ondan 500 kat daha kaliteli ve ucuz Eboue'yi alırım;

Serdar Kesimal'ı alana kadar ondan 500 kat daha kaliteli ve ucuz Ujfalusi'yi alırım...

Ayrıca alt yapıdan adam zaten çıkıyor, Alper'den kaliteli adamlar var alt yapı da.

yalan haber. olcanı düşünmüyoruz ama listemizde öyle mi?söylermisiniz almayı düşünmediğimiz bi oyuncu nasıl transfer listesinde olur ?ve hala bu seten boyacı ibrahime inananlar var...başkan yurt dışında değilmiydi?

Başkan bence harika ironi yapmış;

Orhan Şam'ı alana kadar ondan 500 kat daha kaliteli ve ucuz Eboue'yi alırım;

Serdar Kesimal'ı alana kadar ondan 500 kat daha kaliteli ve ucuz Ujfalusi'yi alırım...

Ayrıca alt yapıdan adam zaten çıkıyor, Alper'den kaliteli adamlar var alt yapı da.

burda bence Fenerbahcede diye.. Serdar Kesimali kotulemeyelim.. bence Serdar ve Semih.. millit takimin gelecekteki 10 yilidir.. eger sakatlanmazsalar..

Serdar'ı göremedik ki daha. Fenerbahçe'ye giden oyuncunun geleceği mi var. Sonsuza kadar yedek.

İkinci lig'de hepten geriler. O yüzden umudum yok ondan, kendini başka kulübe atıp kurtarması lazım.

İşte bizim en baştan beri duruşumuz belli.Adam af istemiyor kıçımız başımız ayrı oynamaz karar neyse kesilir biletimiz diyor helal olsun yürek ister böyle duruş sergilemek.Bir kez daha kıvanç duydum yıllar sonra bu kadar vizyonlu bir yönetimimiz olduğundan ötürü.

Ayrıca transfer konusunda size katılıyorum gençleri almak lazım ki takımın iskeleti oluşabilsin.Zaten bildiğiniz gibi Anadolu klupleri bir şekilde bu işten ekmek yiyor.E durum böyle olunca haliyle fiyatlar şişiyor.Bir de benim anlamadığım neden bizim ilgilendiğimiz anasının gözü gibi fiyatlar çekilen futbolcular fenere yok pahasına geliyorlar anlamadım ne var o takımda arkadaş bizde olmayan biz mi göremiyoruz...

Serdar'ı göremedik ki daha. Fenerbahçe'ye giden oyuncunun geleceği mi var. Sonsuza kadar yedek.

İkinci lig'de hepten geriler. O yüzden umudum yok ondan, kendini başka kulübe atıp kurtarması lazım.

bank asya yolcusu bi takımdaki oyuncuyu değerlendirmek de anlamsız zaten. gelecek karanlık onlar için. serdar iyi stoper olabilir. ama milli takımın iskeleti ömer toprak ve semih kayadır. ve serdar aziz onları epey zorlar. ki altyapıda sadık çiftpınar var.adını epey duycaz gibi..yakında ömer toprağıda istemiycek bizim taraftar.

transfer sezonu acildi ya yonetim sallama sezonuda acilmis oldu. sorarim size eyy turk futbolcusuna basacaksin parayi dyen renktaslarim gokhan tore yazin kac paraya transfer oldu. mervan celik denilen futbolcu bu ac kluplerin elinde olsa en az 10 milyon euroya acarlardi kapiyi. Zamaninda selcuga 8-10 milyon eurolar cekildi ne oldu en verimli zamaninda 5kurus odemeden aldik. Bazilarimizin mantiginda 4 mac parlayan adama 5 milyon isteniyo how hemen al alperi al olcani al cenk tosuna bas parayi ee bu paralar madenden cikiyor sanirim. Ayrica bize 5 degil 10 milyondan atyorlardi bilginize. Son olarak 5 milyonu bu adama gerene kadar almanya genc takimlarinda bir ton alper*10 kapasitede adam var 5tanesini alip alt yapiya yerlestrirsin.

Juventus bir alt lige düştüğü zaman gemiyi terk edenler kimlerdi kalan kimlerdi, bunları düşünmek lazım.

Bence Alper Fenerbahçe'den ilk kaçacak olan adam. O zaman alırız Alper'i. :)

Üst Alt