Ünal Aysal Art Niyetli Bir Sabotajcıdır - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Art Niyetli Bir Sabotajcıdır

Furbol bilgisizleri yine sarmış burayı.

Adam şikeciler ve kargalar ile makası öyle bir açıyor du ki.
Birden bire herkes üstümüze gelmeye başladı.
Sırf GALATASARAY daha fazla zarar görmesin diye çekilmek zorunda kaldı.

Borsadan sermaye artırımına izin gelmemesi.
Stad kullanım hakkının verilmemesi.
350 milyon liralik vergi cezası kesilmesi.
Stadi elimizden almak için dava açıldı.
Her gün yerli sınırı değişiyordu.

Bu yukarıda saydıklarımın hepsinin arka arkaya Aysala denk gelmesi ve dursunla birlikte hepsinin ortadan kalkması sizce sadece tesadüf mü?

Gün yüzü görme DURSUN!

+

• Florya ve Riva arazisinin Dursun tarafından peşkeş çekilmesi.
  • Bir türlü bitemeyen otel projesi.

Son düzenleme:
o kadar tuhafki ne zaman klüp doğru işler yapmaya başlasa eski bir başkan çıkıp açıklama yapma ihtiyacı duyuyor.
Ünal Aysalı severim çok fazla başarı yaşatmış vizyoner bir başkandı lakin 3 sene geçmiş yerlerde sürünüyor takım niye çıkıpta açıklama yapmıyorsun hadi F.T milli takımın başında e gittiği gün çık televizyona.

Adnan Polatta böyle yıllardır çıkar konuşur bilmesek izlemesek dönemini polatın hakikatten ne başarılı başkanmış diyeceğiz.Şu camia ne zaman kenetlenmeyi öğrenir başarılı başkanlar takdir edilir başarılı hocalarımıza sahip çıkılır.İnanın süper ligin en büyüğü oluruz çok kısa sürede ama böyle devam ettikçe 3 sene yükselme 5 sene geriye gitme dönemi yaşarız.Tüm bunlar olup biterken camiada birde taraftarı suçlayıp kötülerler kongrelerde okumuş kültürlü elit kesim.

Furbol bilgisizleri yine sarmış burayı.

Adam şikeciler ve kargalar ile makası öyle bir açıyor du ki.
Birden bire herkes üstümüze gelmeye başladı.
Sırf GALATASARAY daha fazla zarar görmesin diye çekilmek zorunda kaldı.

Borsadan sermaye artırımına izin gelmemesi.
Stad kullanım hakkının verilmemesi.
350 milyon liralik vergi cezası kesilmesi.
Stadi elimizden almak için dava açıldı.
Her gün yerli sınırı değişiyordu.

Bu yukarıda saydıklarımın hepsinin arka arkaya Aysala denk gelmesi ve dursunla birlikte hepsinin ortadan kalkması sizce sadece tesadüf mü?

Gün yüzü görme DURSUN!

artı terimin aklının çelinmesi sonra muhteşem arazilerin bedavaya ucup gitmesi

Bu kaçak başkan otel kredisi çekip parayı Telles'in transferine harcamıştı değil mi.. dursun sonra kefalet verdi de parayı aldı. böyle böyle dursun'un şahsi paralarına muhtaç etti. Rasim gibi birine mesaj yayınlattı.
3 yıldır kaçakları oynarken hocam geri dönünce mi aklına gelmiş televizyon karşısına çıkmak? Bu adamda hiçbir samimiyet göremiyorum. İşleyen yönetimi dağıttı her şeyi berbat etti. Kurumsallık diye bik bik palavralar sıkıp durdu yönetimine Candan Erçetin'i aldı. Basketbola sponsor olacağım dedi, fos çıktı. 3 yılda 165 milyon euro zarar ettirdi. Ünal Aysal 1 Adnan Öztürk 2.. Senede 2 defa Galatasaray üzerinden reklam yapar boş boş konuşurlar.

Son düzenleme:
En müthiş hamlesi kulübü profesyonelleştireceğini iddia edip candan erçetini yönetime almasıydı. Buna itiraz eden motorbisikletçidir ve futbol cahilidir aynı zmanda da müfteridir kimse kusura bakmasın

Bazıları cidden balık hafızalı veya art niyetli. Aysal denen herif bu kulübü bırakıp gitmiş en zor döneminde. Her ne olursa olsun teknik direktörüne basının önünde eleman demiş. Çalışan düzene çomak sokmuştur.

Yok Galatasaray'ın önü açılsın diye bırakmışmış. Bunu düşünenler makineye bağlanmadan sanal gerçeklikte yaşıyor. Kendilerini tebrik ediyorum. Kafa yapmayı çok ucuza getiriyorlar.

En müthiş hamlesi kulübü profesyonelleştireceğini iddia edip candan erçetini yönetime almasıydı. Buna itiraz eden motorbisikletçidir ve futbol cahilidir aynı zmanda da müfteridir kimse kusura bakmasın

Herşeyi körü körüne savunursak bu hataları da görmezden geliriz. Kabul edelim ki adamın ikinci dönem listesinde Yasaman, aidat sıkıntısı olmasa Dursun Özbek ve Candan Erçetin triosu olacaktı. Bu da şunu gösteriyor ki son 15 yılda bütün başkanları lise getiriyor, yönetimlerini lise belirliyor ve sonra da lise değiştiriyor. Adnan Polat'In belli bir dönemi bunun dışında bırakılabilir.

Ama Aysal o döngüyü kırsa efsane başkan olaiblirdi o da ayrı mesele. Ciddi bir liderlik yeteneği ve vizyoner görüşü var.

Bu kaçak başkan otel kredisi çekip parayı Telles'in transferine harcamıştı değil mi.. dursun sonra kefalet verdi de parayı aldı. böyle böyle dursun'un şahsi paralarına muhtaç etti. Rasim gibi birine mesaj yayınlattı.
3 yıldır kaçakları oynarken hocam geri dönünce mi aklına gelmiş televizyon karşısına çıkmak? Bu adamda hiçbir samimiyet göremiyorum. İşleyen yönetimi dağıttı her şeyi berbat etti. Kurumsallık diye bik bik palavralar sıkıp durdu yönetimine Candan Erçetin'i aldı. Basketbola sponsor olacağım dedi, fos çıktı. 3 yılda 165 milyon euro zarar ettirdi. Ünal Aysal 1 Adnan Öztürk 2.. Senede 2 defa Galatasaray üzerinden reklam yapar boş boş konuşurlar.

Hocanın kötü yönetim ile başarılı olamayacağı, 11/12 ve 12/13 sezonlarındaki başarının mimarının Aysal olduğu şeklinde bir şey yazıldı az önce.

Yorumun nedir üstat? :asd22:
Emre yanlış bir yorum değil. Türkiye'de sağlam bir yönetimin olacak, bak yönetim diyorum sadece Başkan demiyorum. Bugün mesela Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak ikilisi yönetime girse büyük çoğunluk memnun olur, bundan eminim. Üstelik Başkanlık makamında Dursuna rağmen.

Son düzenleme:
Hocanın kötü yönetim ile başarılı olamayacağı, 11/12 ve 12/13 sezonlarındaki başarının mimarının Aysal olduğu şeklinde bir şey yazıldı az önce.

Yorumun nedir üstat? :asd22:

terim kötü yönetim ile başarılı olamayabilir doğru fakat aysalda kötü bi yönetimle neler yaptı sonra nasıl kaçtı gördük reys. dağıttığı yönetim sonrası aysalın halini görmemişmi o dediğini yazan keke kimse

bırakın konuşsun, aysal zaten bu kulübün içinden bir insan değil bir dahada Galatasarayda görev alması mümkün değil.

ünal aysal içinde fatih terim ezikliği yaşıyor.

Emre yanlış bir yorum değil. Türkiye'de sağlam bir yönetimin olacak, bak yönetim diyorum sadece Başkan demiyorum. Bugün mesela Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak ikilisi yönetime girse büyük çoğunluk memnun olur, bundan eminim. Üstelik Başkanlık makamında Dursuna rağmen.

İkisi gelsin,bugün yağlı surat diyenler yarın vizyoner Dursun başkan der. :D

Üst Alt