Ünal Aysal Art Niyetli Bir Sabotajcıdır - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Art Niyetli Bir Sabotajcıdır

İkisi gelsin,bugün yağlı surat diyenler yarın vizyoner Dursun başkan der. :D
Ben demem, demek isteyen yine desin ama ben demem. Başkanlığı sırasında yaşananlar öyle kolay kolay yenilir yutulur şeyler değil. Yani yanlış anlama ama bu laf Fatih Terim Terimi getirmesine bile uzanır. Bu yüzden Elma ile Armutu ayırt edebilmek gerekiyor, bu yüzden bu tür genellemeleri şahsen doğru bulmuyorum.

Ben demem, demek isteyen yine desin ama ben demem. Başkanlığı sırasında yaşananlar öyle kolay kolay yenilir yutulur şeyler değil. Yani yanlış anlama ama bu laf Fatih Terim Terimi getirmesine bile uzanır. Bu yüzden Elma ile Armutu ayırt edebilmek gerekiyor.

Sportif başarısızlıksa skandalsa mesele,Canaydın çok mu farklıydı?Canaydın centilmen eyvallah,Dursun da provokatör bir herif değil ki,ona da centilmen denebilir.

Çünkü Aysal'a karşı döneminde yaşattığı başarılar sebebi ile olan saygının gerçekleri yok etmediğini düşünüyorum. Ayrıca, diğer mesajına yazdığım cevapta da belirttiğim gibi, bu tür genellemeleri şahsen doğru bulmuyorum.

Türkiye Kupası'na teneke diyip de sözkonusu Aysal oldu mu Türkiye Kupası aldı diyenler hiç de az değil.

Sportif başarısızlıksa skandalsa mesele,Canaydın çok mu farklıydı?Canaydın centilmen eyvallah,Dursun da provokatör bir herif değil ki,ona da centilmen denebilir.
Ben en azından Canaydın'ın yalan konuştuğuna şahit olmadım ve tekrar ediyorum bak yanlış anlama, senin yaptığın bu genelleme Fatih Terimin getirilmesi için bile kullanıla bilir. Bak Fatih Terimin getirilmesini bilerek örnek olarak gösteriyorum, Fatih Terimi getirdiği için öyle yapanlar var demiyorum. Tek amacım böylesi genellemelerin ne kadar yanlış olduğunun altını çizmek, çünkü bu genellemeleri çok sık ve çok kolay yapan birisin.

Türkiye Kupası'na teneke diyip de sözkonusu Aysal oldu mu Türkiye Kupası aldı diyenler hiç de az değil.
Bunun şimdi alakası nedir onu anlamadım doğrusu. Ben yönetim bazında senin Candan Erçetin sebebi ile yazdığın genellemeye cevap verdim. Birinci dönem başarılı, ikinci dönem her alanda başarısız, oyuncu seçimi, yönetici seçimi ve Teknik Direktör seçimi. Konu benim için kazanılan bir Türkiye Kupası değil.

Sa yönetim kurulu üyesi geldi

61182469d5d964bfd0994cd9faecda3c.jpg

Bunun şimdi alakası nedir onu anlamadım doğrusu. Ben yönetim bazında senin Candan Erçetin sebebi ile yazdığın genellemeye cevap verdim. Birinci dönem başarılı, ikinci dönem her alanda başarısız, oyuncu seçimi, yönetici seçimi ve Teknik Direktör seçimi. Konu benim için kazanılan bir Türkiye Kupası değil.

Alakasının ne olduğu çok açık değil mi.Dedin ki bu gerçekleri kimse inkar etmiyor.Hayır öyle bir şey yok.Sırf savunmak için önceki dedikleriyle çelişenler bile var yani.

Alakasının ne olduğu çok açık değil mi.Dedin ki bu gerçekleri kimse inkar etmiyor.Hayır öyle bir şey yok.Sırf savunmak için önceki dedikleriyle çelişenler bile var yani.
Sarper, bunlar hep olacak. Bugün iddia ediyorum Adnan Polatı bile savunan vardır ve savunulacak yanları da vardır. Ancak ben kendi adıma konuşacak olursam gerçekleri inkar edecek değilim. Zaten altını çizmek istediğim tam olarak buydu, bu genellemeler, herkesi peşinen aynı kefeye koymak. Açıkça ifade etmem gerekiyor ise, savunulacak yanları olmasına rağmen var olan gerçekleri inkar edenler ile farkı kalmıyor bu tür genellemeleri yapanların.

Sarper, bunlar hep olacak. Bugün iddia ediyorum Adnan Polatı bile savunan vardır ve savunulacak yanları da vardır. Ancak ben kendi adıma konuşacak olursam gerçekleri inkar edecek değilim. Zaten altını çizmek istediğim tam olarak buydu, bu genellemeler, herkesi peşinen aynı kefeye koymak. Açıkça ifade etmem gerekiyor ise, savunulacak yanları olmasına rağmen var olan gerçekleri inkar edenler ile farkı kalmıyor bu tür genellemeleri yapanların.

Adnan Polat'ın son seneki felaketi olmasa hiçbir zaman o kadar sövülecek bir başkan olmadı.Dursun'la kıyas kabul etmez.Galatasaray üstündeki emekleri de ortadadır yöneticiyken,90'ların başında ve 2000'lerin ortalarında.Sonradan piyangodan çıkanlardan değil yani.İbra edilmemesinde o dönemki sportif sonuçlar gaz oldu sadece,asıl sebep tüzük meselesiydi.Sportif sonuçlardan dolayı olsa,ne Canaydın barınabilirdi ne de Dursun.

Üst Alt