Ünal Aysal Art Niyetli Bir Sabotajcıdır | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Art Niyetli Bir Sabotajcıdır

Evet kıymetli takımdaşlarım,sizlerin de bildiği üzere, Ünal Aysal'ın bugün çıkıp tv'de konuşuyor olmasının kulübümüze hiçbir faydası yoktur.
Fatih Terim Hocamızın yeniden takımın başına geçmesini sindiremediğini düşünüyorum.
Üstelik çıkıp tv'ye Galatasaray'ı konuşacak kadar düşünceliyse, zat-ı alisini Başkan adayı olarak neden görmedik diye merak ediyorum.

Velhasıl yapılan şey sadece bir pr çalışmasıdır, Terim'in Galatasaraylılığını kıskanacak kadar bir çiğliktir ve kulübümüzde taşların yerine oturmaya başladığı şu günlerde bir sabotajdır.

Arz ederim.

Celallendiğim için de hepinizden özür diliyorum efendim.

Dursun ile geleceğimiz gerçekten çok açık, sırf bunu kıskandığı için çıkmış tv ye demi renktaş

Seneye cl yi alırık heralde

Tartışmasız art niyetli bir adam.FT egolu kötü biri GS başkanının sozunu dinlemiyor tamam diyelim.Ya sen Adnan Öztürk, Ali Dürüst ,Albayrak gibi adamları neden yönetimden çıkartıp güzel giden bir düzeni bozuyor yerlerine candan erçetinler ile klüp yönetmeye kalkıyorsun.FT ve bu aklı başında yöneticiler olmayınca İtalyanlar saçma sapan transfer ile GS ı mahfetti.Sonu daha kötü 90 yaşında adamlara bırakıp ligin başında döndü arkasını kaçtı gitti..

ünal aysalı severim ancak elini taşın altına koymadığı bir ortamda çıkıp ne olursa olsun sadece galatasaray camiasını ilgilendiren şeyleri başkaları ile paylaşmamalı.

Furbol bilgisizleri yine sarmış burayı.

Adam şikeciler ve kargalar ile makası öyle bir açıyor du ki.
Birden bire herkes üstümüze gelmeye başladı.
Sırf GALATASARAY daha fazla zarar görmesin diye çekilmek zorunda kaldı.

Borsadan sermaye artırımına izin gelmemesi.
Stad kullanım hakkının verilmemesi.
350 milyon liralik vergi cezası kesilmesi.
Stadi elimizden almak için dava açıldı.
Her gün yerli sınırı değişiyordu.

Bu yukarıda saydıklarımın hepsinin arka arkaya Aysala denk gelmesi ve dursunla birlikte hepsinin ortadan kalkması sizce sadece tesadüf mü?

Gün yüzü görme DURSUN!

Aynen bizim futbol bilgimiz yok, her şeyi sen biliyorsun. Hadi git de olumsuz şeyler yaz konulara. İlgi çekersin belki.

Üst Alt