Ünal Aysal: "Aziz Yıldırım, Galatasaray'ı kıskanıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Aziz Yıldırım, Galatasaray'ı kıskanıyor"

unal-aysal.jpg

Hedef TV’ye konuşan Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, “Galatasaray Başkanı olsam Fenerbahçe’nin Euroleague Kupası için muhakkak kutlama yayınlardım. Bunda çekinecek bir şey yok” dedi.

Sarı-kırmızılıların eski başkanı, Aziz Yıldırım’ın, Galatasaray’ın aldığı UEFA Kupası’na tesadüf demesinin de yanlış olduğunu söyledi, “Bu ifade Galatasaray’a karşı sanki kıskançlık işaretini taşıyor. Fenerbahçe’nin kıskanılacak fazla bir şeyi yok” diye konuştu.

Fanatik

Ben galatasaray baskani olsaydim degil adami hasta etme arkanda belirli bir güc var 1000 tane imza toplanmis harekete gec hemen 1600 bulur. Yok baskanlik niyetinde yoksa durmadan yorum yapma

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Ben galatasaray baskani olsaydim degil adami hasta etme arkanda belirli bir güc var 1000 tane imza toplanmis harekete gec hemen 1600 bulur. Yok baskanlik niyetinde yoksa durmadan yorum yapma

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Sanırım gelmek istiyor fakat birileri adamı padişah hazretlerimize kötü göstermiş dolduruşa getirmiş, bir nevi kandırılmış yine. O sebeple spk olsun cezalar olsun yollar vs zorluk çıkartılmış. Aradaki bu yanlışlık düzeltilirse 2018'de aday olacak.

Üst Alt