Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Burda Arda'ya her fırsatta geçirenler, nefretini kusanlar var ki ben de bu kesime dahilim. Günahım kadar sevmem ve hatta şu ülkede Aykut ve Emre B. ile birlikte en tiksindiğim insan müsveddelerinden biridir.

Nereye gelmek istiyorum...
Vizyon Reis'in TRT'de Arda ve Şenol için dediklerini herhangi bir GS başkanı / TD'si deseydi şimdiye ne anası kalmıştı ne bacısı.

Fakat hala bakıyorum da, '' büyük başkan '' vs edalarıyla ortada geziyorlar. LOL.

Biz buna '' tükürdüğünü yalamak istememek '' veya '' ben yanıldım diyememek '' diyoruz işte.

Bu kesimi sıkça Ndiaye konularında da görebilirsiniz arkadaşlar.

Göte göt demeyi öğrendiğimiz, duygusallığı bir kenara bırakıp olması gerektiği gibi olaylara mantık çerçevesi içerisinde yaklaştığımız gün biz GS taraftarı 3-4 level atlayacaklar vizyon olarak.

Satılık akbaba medyanın GS'ı sindirmeye çalışarak 4 koldan saldırdığı ve nitekim FT'in Tudor yerine geldiği bi dönemde TRT'ye çıkarak; ite köpeğe malzeme veren, kendi PR'sinin peşinde olan, sponsor bulamadığımız günlerde basketbol/voleybol takımlarına bile sponsor olmayıp GS'ı ne kadar çok sevdiğini belli eden karakter yoksunu bi başkanı GS efsanesi ve büyük vizyoner olarak görmeye devam edin, biraz daha yalayın...

kaçak başkan FT olmadan nasıl kaçtığını hepimiz unutmamalıyız.90 yaşında adamlara GS yı bırakıp nasıl kaçtın tarih bunu yazacak.FT siz bir hiç...italyanlarla klubu soktuğu borç batagı hala temizlenmedi.

1 milyar dolar harcadı hala daha benim zamanımdaki borç sadece 10 milyon dolar arttı diyordu meksika pezosu mr.botox...Hala daha pisliklerini temizleyemedik; Tarıklar, Adililer, Gündoğanlar, Günterler, Yasinler fink atıyor takımda...

Bu vesileyle Efsane Büyük Başkan Ünal Aysal Beyefendi'yi bir kez daha en kalbi duygularla selamlayıp saygı ve minnetle analım.

1 milyar dolar harcadı hala daha benim zamanımdaki borç sadece 10 milyon dolar arttı diyordu meksika pezosu mr.botox...Hala daha pisliklerini temizleyemedik; Tarıklar, Adililer, Gündoğanlar, Günterler, Yasinler fink atıyor takımda...
reis sneın kulağın keskindir yüce ex bşk. sn. ünal aysal 21.şampiyonluğumuzdan dolayı kutlama mesajı yayınladımı?
bahri havadırla veya avukat kirazla falan haber yollasada olur?
4.yıldız şampiyonluğunu 10 dakıka gec kutladı diye bazı isimler linç edilmişti başkanımızada böyle bişey yapılması benı uzer

hepsini Unal Aysal izledi ve aldi.

Muslera drogba sneijder melo'yu da terim aldi. Aysal istememisti.

Nasil? tuzlu ayran hazzi verdi mi?

hepsini Unal Aysal izledi ve aldi.

Muslera drogba sneijder melo'yu da terim aldi. Aysal istememisti.

Nasil? tuzlu ayran hazzi verdi mi?
Yine eksik bilgi...Bütün iyi transferleri Bülent Tulun yaptı...Ünal Aysal önce Adnan Öztürk'ü, Ali Dürüst'ü, Abdurrahim Albayrak'ı kovdu sonra Fatih Terim'i en sonunda da Bülent Tulun'u önce almanyaya sürdü sonra da kovdu...

Drogba-Eboue-Elmander-Melo-Hamit-Sneijder'ı ve tüm iyi isimleri Bülent Tulun aldı...Muslera'yı ise Taffarel...

Tarık-Hajrovic-Adili-Gündoğan-Günter-Veysel-Ontiveiro-Burdisso-Furkan-Göktoğlan hepsini de Ünal Aysal aldı...Cehalet kötü şey zira baki :)

Dün TV de birisi Ünal Aysal'ın ilk td tercihi Terim değil Martin Jol"dü diye bişey söyledi Ali Dürüst ikna etmiş başkanı Terim için

Evet Levent Tüzemen dedi...Doğru zira...İşte vizyonel mal başkan :)

Üstad merak ettiğim bir şey var ;

Şimdi bu vizyoner Aysal Terim ile şampiyonluğun ikinci yılında hocaya ceza ihtimalinden sonra federasyona gitmişti.Sence kapılı kapılar ardında neler konuşulmuş olabilir bilgin var mı ?

Ben bu sürecin tesadüfü olduğunu düşünmüyorum.O görüşmeden sonra hoca azımsanmayacak ceza aldı.Ertesi sene gitmesinin yolu yapıldı gibi,bana öyle geliyor.Sözde vizyoner Aysal,Terim'i milli takıma yollarak başarıyı tek başına göğüslemek istedi

Tabi ondan sonrası hepimizin malumu rezillikler ve kaçış

Üst Alt