Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yalnız bizim tarıkı bedava alma şansımız vardı sözleşme uzattı sonra aldık. benzer hataya emrede de düştük gibi. ismi cismi nolursa olsun transfer mevzusunda kulüp oldum olası yangından mal kaçırır gibi iş yapıyor.
Yanlış hatırlamıyorsam kışın ilk temaslar olmuştu Veyseli alırken. O zamanlar Tarıkın 6 ay sözleşmesi kalmıştı yani sezon sonu bedava alabilirdik. Ama Eses başkanı yaygara koparmıştı bedava yollamak istemiyordu kadro dışı falan bırakmışlardı Tarık'ı. Sonra da kontrat uzattı Tarık.

Hatta Veysel ve Tarık'ı paket halinde almak istiyordu bizimkiler galiba. Veysel'in de sezon sonu sözleşmesi mi ne bitiyordu yoksa onu kış transfer döneminde 700 bin€ ya bırakmazdı o üçkağıtçı başkan.

sent via GSC

Hic unutmuyorum Prandelli geldigi zaman adini hatirlayamadigim cahil olmayan bir spor yazarimiz kendisini Derwall'e benzetmis, milli takimdan aslinda kotu sonuc almadan gelen, isinde deneyimli, modern futbolu bilen ve Turk futbolunu bir sonraki evreye tasiyacak biri oldugunu vurgulamisti. Ayrica romantik bir adam olduguna deginmis, bunun Turkiye'de tutacagini belirtmisti.

Acikcasi acayip gaza gelmistim, zaten o zamanlar bir numarali Unal Aysal faniydim. Hala da Prandelli'ye daha fazla sabredilmesi gerektigine inanirim.

Gerci dolayli yoldan da olsa gonderilmesi sayesinde Turk Futbolunun Veliaht Prensi Hamza Hamzaoglu ile tanistik.
Ali Ece ve Uğur Meleke buram buram romantizm kokan makaleler yazmışlardı o zamanlar. Mutlaka bu ikisinden birisidir senin kast ettiğin.

sent via GSC

Like verdim, Hamza yüzünden geri aldım. Bunu bilinçli yaptım, evet.

Kupalarin Efendisi'ni sevmemen beni uzer ama yapacak bir sey yok

Sen onu sevmesen de o futbolda kazanilan seylerin tek hukumdari

uğur melekedir o. bende pis gaza gelmiştim o tip bi yazsını okuyunca :asd:
edit. benim okuduğum yazıda güney italya kuzey italya insanı yapısına kadar değinmişti o kısımdan özellikle etkilenmiştim heralde

Evet ya o zaman oyle yazilar cok donuyordu

Buldum Ali Ece'ymis Bu İtalyan başka türlü İtalyan: Cesare Prandelli yeni Derwall!

Futbolculara ağır gelen idmanları hafifleten, canları sıkılıyor diye maç kasetleri izlemeyi iptal eden 3 kupalı hocamız. :tbr:

Hic unutmuyorum Prandelli geldigi zaman adini hatirlayamadigim cahil olmayan bir spor yazarimiz kendisini Derwall'e benzetmis, milli takimdan aslinda kotu sonuc almadan gelen, isinde deneyimli, modern futbolu bilen ve Turk futbolunu bir sonraki evreye tasiyacak biri oldugunu vurgulamisti. Ayrica romantik bir adam olduguna deginmis, bunun Turkiye'de tutacagini belirtmisti.

Acikcasi acayip gaza gelmistim, zaten o zamanlar bir numarali Unal Aysal faniydim. Hala da Prandelli'ye daha fazla sabredilmesi gerektigine inanirim.

Gerci dolayli yoldan da olsa gonderilmesi sayesinde Turk Futbolunun Veliaht Prensi Hamza Hamzaoglu ile tanistik.

Futbolculara ağır gelen idmanları hafifleten, canları sıkılıyor diye maç kasetleri izlemeyi iptal eden 3 kupalı hocamız. :tbr:

Acikcasi bu sene imparatora yapilanin cok daha kotusu o sene Dursun tarafinda Hamza hocama yapildi

Gerci Hamza hocami kovanin beli dogrulmuyor diyorduk ama sezon basi pek coklarinin kume dusme favorisi Antalya utanmasa sampiyon olacak

Yine ben o donemleri pek hatirlamam ama buradaki cogu kisiye gore Bulent Korkmaz hocalik bilmiyordu. Hic de oyle degilmis goruyoruz

cesaret prandelli
bütün zaferler gökyüzüne
taraftar olarak aslında çabuk benimsiyoruz hemen sloganlar falan üretiyoruzda camia içinden biri değilsede kellesi çabuk isteinyor olymsuz bi tabloda tabi :asd:

Antrenman methodlarini fln övüp duruyorduk şoyle calistiririyor boyle calistiririyor diye
Puşt guzel konusuyordu basin toplantilarinda
Guzel gunlerdi :D

Antrenman methodlarini fln övüp duruyorduk şoyle calistiririyor boyle calistiririyor diye
Puşt guzel konusuyordu basin toplantilarinda
Guzel gunlerdi :D
Prandelli ile anlaşıldığını tv'den öğrendim, adam hakkında pek bir bilgim yoktu ama İtalya'da sevilmediğini ve milli takımda çok başarısız olup kovulduğunu biliyordum, Allah belanı versin Aysal demiştim çok iyi hatırlıyorum.

Neyse sonra forumda biraz vakit geçirdikten sonra bir anda Prandelli'nin çok iyi bir tercih olabileceğini düşünmeye başlamıştım. Demek ki bundanmış. Bazen ortada bir şey yokken aşırı anlamlar yükleyebiliyoruz hakikaten tuhaf bir şey.

4-5 takımdan sadece 1 inde 1-2 senelik başarı örneği ile gidersek bu liste, Rıza Çalımbay, Şifo Mehmet, Bülent Uygun şeklinde uzar da uzar.

Bu ligde zaten bu ligi bilen hocalar, biraz iyi bir kadro ile fark yaratabiliyor. Ama iş sürdürülebilir başarı ve Edirne'den dışarı çıkınca maalesef fısss.

Antalya utanmasa şampiyon olacak demek yerine önce olsun ve üst sıralarda oynama istiktrarı yakalasın Avrupa'ya çıktığında rezil olmasın da bir görelim derim.

Acikcasi bu sene imparatora yapilanin cok daha kotusu o sene Dursun tarafinda Hamza hocama yapildi

Gerci Hamza hocami kovanin beli dogrulmuyor diyorduk ama sezon basi pek coklarinin kume dusme favorisi Antalya utanmasa sampiyon olacak

Yine ben o donemleri pek hatirlamam ama buradaki cogu kisiye gore Bulent Korkmaz hocalik bilmiyordu. Hic de oyle degilmis goruyoruz

Üzülerek belirtiyorum umarım yanılıyorumdur, mesela benzer romantizmin gençlere yapıldığını düşünüyorum. Ozan haricinde alttan iyi oyuncu çıkmayacak bence, özellikle mesela Yunus'un aşırı abartıldığını düşünüyorum. Bence alttan oyuncu falan çıkmayacak. (Ozan dışında)

4-5 takımdan sadece 1 inde 1-2 senelik başarı örneği ile gidersek bu liste, Rıza Çalımbay, Şifo Mehmet, Bülent Uygun şeklinde uzar da uzar.

Bu ligde zaten bu ligi bilen hocalar, biraz iyi bir kadro ile fark yaratabiliyor. Ama iş sürdürülebilir başarı ve Edirne'den dışarı çıkınca maalesef fısss.

Antalya utanmasa şampiyon olacak demek yerine önce olsun ve üst sıralarda oynama istiktrarı yakalasın Avrupa'ya çıktığında rezil olmasın da bir görelim derim.

Antalya'nin kadrosu iyi olsa katilirdim ama kadro acik ara ligin en kotu kadrolarindan

Kulubun icinde bulundugu batak da belli, oyunculara eminim maas zor odeniyordur zaten transfer de yapamadi buyuk kaptan

Ama eldeki malzemeyi yonetmeyi biliyor demek ki, oyunculari da cok iyi hazirlamis; takim hem zor gol yiyor hem de bir sekilde gol bulmasini biliyor. Besiktas'in icerideki sacma sapan serisini bitirdi, bu bile yeterli bence.

Sifo Mehmet ve Riza Calimbay kotu hocalar degiller, vasati asamiyorlar tabii ama asla kotu hocalar degiller. Ozellikle Riza Calimbay'a cok haksizlik ediliyor.

Üzülerek belirtiyorum umarım yanılıyorumdur, mesela benzer romantizmin gençlere yapıldığını düşünüyorum. Ozan haricinde alttan iyi oyuncu çıkmayacak bence, özellikle mesela Yunus'un aşırı abartıldığını düşünüyorum. Bence alttan oyuncu falan çıkmayacak. (Ozan dışında)

Cikabilir elbette ilk 11 oyuncusu degilse de rotasyon oyuncusu illa ki cikacaktir da ama abartildiklari cok dogru.

Cok degil daha 6 ay once Sergen'le tassak geciliyordu, simdi beterini yapiyor o donem eglenenlerden bazilari.

Ikidir bana mi laf cakiyorsun?

Eger Sergen'le bir zamanlar altyapi topcularini cok ovdugu, sans bulmalarini istedigi, gelecegin yildizi olarak gordugu icin dalga gectiysen evet; simdi 3 mesajindan biri genclerin sans bulmamasiyla alakaliyken hele

Bunu kimler yapiyordu hicbir fikrim yok, ama cok dalga gecildigine eminim. Sen zamaninda dalga gectiysen sana da yaziklar olsun

En azindan bir ozur dile

Üst Alt