Ünal Aysal: "Başkan adayı olmayacağım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Başkan adayı olmayacağım"

Kime gaz veriyorsun baba, bu adami aptal mi zannediyorsun. Gaz ile gareket etsin. Ali Koc´a, Ferit Sahenk´e gaz mi veriyorlar ki, adamlar atesliyorlar kulübü. Bunu sadece taraftar olan yapar,yani takima bagli olan bir insan. Iyi taraftar olmayan kimse 5 kurus vermez, hatta bunu enayilik olarak görür.

Kulübe sukadar, sukadar para verdim diyen Albayrak´a, enayilik etmissin, diyen adamdan bahsediyoruz.

Gerçekliği var mı olayın bilmiyorum.

Lakin eğer gerçekse çok yerinde bir laf etmiş.

Baskanlik icin daha genc daha dinc olanlar cikacaktir demis baskanim kendini her daim genc hissetmistir umutlanmak icin bir sebebimiz var ?

yas bilmem kac olmus aysal efendi, sen hala degil 7 sülalene, arkanda birakacaklarin icin dünya batsa bitiremiyecek kadar servetin var. daha ne paranin pulun pesinde kosuyursun . gercek bir galatasarayli olsan cikar tekrar adayim derdin ama gördükkü sende bos belesin tekisin.

Gerçekliği var mı olayın bilmiyorum.

Lakin eğer gerçekse çok yerinde bir laf etmiş.

Neden ? Kimse para vermek zorunda degil, ama ciddi taraftar ve kulübe baglilik olan bir insan, cikarip kulübe orada, yada burada maddi bir destek verir.

Bu sadece Aysal acisindan gecerli degil, ondan daha zengin üyelerimizde var. Tarik Sara gibi. Bunlarin para vermemesinin sebebi, kulübü bizim gibi görmediklerinden kaynaklaniyor.

Sonuc anlaminda yediginden ictiginden kesip, forma, kombine alan insanlar var. Kendileri acisindan belki mantikli degil, ama taraftarlik bu.

Galatasaray acisindan bu durum bir talihsizlik.

Yok arkadaş destek olacağımla çıkıp çıkıp mevcut yönetimi eleştirmekle olacak iş değil bu

Sen takımın en zor zamanında çıkıp taşın altına elini koymazsan ne anladım senin büyük başkanlığından geçmişinden

Gerçekten şu zor günlerde 25 milyon Galatasaray taraftarına arkasını dönüyor Faruk Süren'de Ünal Aysal'da aynı şey Fatih Terim Ali Dürüst içinde geçerli

Tüküreyim sizin efsane başkanlığınıza büyük yöneticiliğinize ...

Hepsi ölüdür bundan sonra benim için ...

Neden ? Kimse para vermek zorunda degil, ama ciddi taraftar ve kulübe baglilik olan bir insan, cikarip kulübe orada, yada burada maddi bir destek verir.

Bu sadece Aysal acisindan gecerli degil, ondan daha zengin üyelerimizde var. Tarik Sara gibi. Bunlarin para vermemesinin sebebi, kulübü bizim gibi görmediklerinden kaynaklaniyor.

Sonuc anlaminda yediginden ictiginden kesip, forma, kombine alan insanlar var. Kendileri acisindan belki mantikli degil, ama taraftarlik bu.

Galatasaray acisindan bu durum bir talihsizlik.

Albayrak, Ali koç, şahenk gibi isimler saymışsın. Bunların kim olduğunu ne işlerle uğraştıklarını bildiğini düşünüyorum kardeşim. Bunlara taraftar diyemezsin. Bu adamlar geri dönüşü olacağına emin olmadıkları 1 kuruşu bile vermezler. Sadece bunlar değil, kimse vermez.

türkiyede ki taraftarların artık kendilerine müşteri muamelesi yapıldığını görmeleri ve seyirci konumuna geçiş yapmaları lazım. Böyle olursa fakir edebiyatı gibi bir sorunumuz da kalmaz

Albayrak, Ali koç, şahenk gibi isimler saymışsın. Bunların kim olduğunu ne işlerle uğraştıklarını bildiğini düşünüyorum kardeşim. Bunlara taraftar diyemezsin. Bu adamlar geri dönüşü olacağına emin olmadıkları 1 kuruşu bile vermezler. Sadece bunlar değil, kimse vermez.

türkiyede ki taraftarların artık kendilerine müşteri muamelesi yapıldığını görmeleri ve seyirci konumuna geçiş yapmaları lazım. Böyle olursa fakir edebiyatı gibi bir sorunumuz da kalmaz

Geri dönüsü yok aga. Mehmet Ali Aydinlar 50-60 Milyon TL civarinda para pompaladi en az kulübe, adami kullanilmis mendil gibi firlattilar. Aga bu kulüplere pompaladigin paralarin bir geri dönüsü yok, en kötü ihtimal kara delikte kayboluyor.
Ben özellik ile Fenerbahce´yi cok yakindan takip ettim son yillarda. Ali Koc mesela net olarak taraftar. Adam katildigi düyünde, gözleri parlayarak fenerbahce maci izliyor elindeki tablet ile...

Bu adamlari fenerbahce maclarinda, deli gibi, taraftar gibi sevindigini görebilirsin. Bizim zenginler 40 yilda stada bile gelmezler.

ferit1C304CQ.jpg

ferit_sahenk545.jpg

Fenerbahce´nin sansi var bu konuda. Vehbi Koc´da Besiktas´li, ama maddi ve manevi anlamda bukadar taraftar degildi. Ogullari Fenerbahce´li oldu. Rahmetli Mustafa Koc zerre koklatmazdi yine, ama Ali Koc cocuk gibi resmen. Bu adamlarim maddi ve manevi acidan, fenerbahce ye ihtiyaci felan da yok.

Birde bir cok isim, Aziz Yildirim´dan bezdigi icin, geride tutuyor kendini.
Özellik ile bu adamlar okadar zengin ki, zerre ihtiyaclari yok kulüplere.

Bizdeki taraftar zaten müsteri gibi davraniyor kardesim. Werder Bremen yillardir bok gibi yönetiliyor, kulüp ekonomik acidan batmis, ama her hafta full cekiyor, taraftar sarki söylüyor tribünlerde hala. Takim küme düsmeyince, eglence felan yapiliyor. Ki son 10 senede nereden nereye gelindi.

şopar başkan hem ibra edilecek hemde seçim olmayacak demektir bu. aysalın aksi bi beklentisi olsa bugün böyle konuşmazdı.
inş. bi mucize gerçekleşir

Bayern ve Barca Koçlarla Şahenklerle mi yönetiliyor arkadaşlar? Başka modeller mümkün. Kendi ayakları üzerinde kurumsal olarak duran kulüpler mümkün. Bir kişinin eline verilmesi şart değil kulübün.

çare üye sayısının arttırılması ve dünya çapındaki bu kulübü 2000-3000 liseci tayfanın elinden kurtarmak.böyle bir kaos ortamının içinde tabiki de adam başkan olmak istemez.

Üst Alt