Ünal Aysal: "Başkan adayı olmayacağım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Başkan adayı olmayacağım"

5128380.jpg

Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal, başkan adayı olmayacağını açıkladı.

Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal, yaptığı açıklamada, "Galatasaray başkan adayı olmayacağım. Programımda Galatasaray başkanlığı yok. Profesyonel hayatımda ciddi bir yüküm var. Bu şerefli görevi zaten bir kere yaptım. Bu şerefli görevi bir kez yaptım, başarısız da olduğumu düşünmüyorum. Daha genç, daha dinamik kadrolar bundan sonra devam edecek. Başkanlık için daha genç, daha dinç arkadaşlara destek olacağım" dedi.

Fanatik

Arkadaşlar açıklamasında önemli bir nüans var.

"Daha genç, daha dinamik kadrolar bundan sonra devam edecek. Başkanlık için daha genç, daha dinç arkadaşlara destek olacağım"

Umarım böyle olur. Genç dinamik bir başkana kim hayır diyebilir.

GALATASARAY'a hizmet etmek için illa başkan olmana gerek yok.

Bu şerefli kulübe 200 milyon ateşlesen veya giderleri sana ait 4 oyuncu alsan şerefine şeref katmış olursun

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Biraz gaz verilse yapar.
İstemeyi bilmek lazım

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Kime gaz veriyorsun baba, bu adami aptal mi zannediyorsun. Gaz ile gareket etsin. Ali Koc´a, Ferit Sahenk´e gaz mi veriyorlar ki, adamlar atesliyorlar kulübü. Bunu sadece taraftar olan yapar,yani takima bagli olan bir insan. Iyi taraftar olmayan kimse 5 kurus vermez, hatta bunu enayilik olarak görür.

Kulübe sukadar, sukadar para verdim diyen Albayrak´a, enayilik etmissin, diyen adamdan bahsediyoruz.

Üst Alt