Ünal Aysal: "Başkanlık için asıl soruyu taraftar ve genel kurula sormak gerek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Başkanlık için asıl soruyu taraftar ve genel kurula sormak gerek"

fft81_mf2433821.Jpeg

Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, Ajansspor'a çok önemli açıklamalar yaptı.

TARAFTAR VE GENEL KURULUN NASIL BAKTIĞI ÖNEMLİ

Özgür Sancar'ın yaklaşan mali genel kurul ve başkan adaylığıyla ilgili sorularını yanıtlayan Aysal, "Galatasaraylıların yeniden başkan olmamı isteyip istemedikleri sorusunu aslında taraftarımıza ve genel kurul üyelerimize sormamız daha doğru olur" diyerek bu konuda camianın düşüncesinin belirleyici olacağı mesajını verdi.

YÖNETİM İBRA EDİLİR Mİ?

Aysal, son derece kritik olan 25 Mart'taki mali genel kurulda yönetimin ibra edilip edilmeyeceği konusu için ise "Genel Kurul bazı önemli konularda yanlış bilgilendirildiğine inanır ise yönetim böyle bir sorun ile karşılaşabilir" dedi.

NEDEN BAŞARIDA SÜREKLİLİK YOK?

Galatasaray'ın bir sezonu şampiyon tamamladıktan sonra ertesi sezon büyük bir düşüş yaşamasıyla ilgili istikrarsız durumun nedeni konusunda da fikrini açıklayan eski başkan, "Başarı karşılıklı saygı, güven, süreklilik ve disiplin isteyen bir kavramdır. Bir tanesi eksik olursa tılsım tutmaz" şeklinde konuştu.

AJANSSPOR ÖZEL

"Genel Kurul bazı önemli konularda yanlış bilgilendirildiğine inanır ise yönetim böyle bir sorun ile karşılaşabilir"

Buradaki kasti Riva.

100% yanlis bilgilendirme var, hersey Dursun'un 500 Milyon $ demesi ile baslamisti, sonunda 500 Milyon TL oldu o rakam.

"Genel Kurul bazı önemli konularda yanlış bilgilendirildiğine inanır ise yönetim böyle bir sorun ile karşılaşabilir"

Buradaki kasti Riva.

100% yanlis bilgilendirme var, hersey Dursun'un 500 Milyon $ demesi ile baslamisti, sonunda 500 Milyon TL oldu o rakam.
Orada yaniliyoruz, 500 milyon TL olmadi iste :) Dursun'u sevmesemde gecen de tekrar LigTV de bunu acikladi.

Dursun Özbek gerçekten bir projenin ürünüyse mali kurulda yönetim ibra edilmezse bile kalacaktır. İçimde bir gram umut yok gideceği yönünde. Daha satış işlemleri tamamlanmadı!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Niye?

Gecen sene genel kurul öncesi bir basin toplantisinda 500 Milyon dolar demisti, cok iyi hatirliyorum.
Dogru problemde bu iste, Dursun'un kafasi calismadigi icin kendini iyi ifade edemiyor ama KAP aciklamasinda da bu rakamin avansi 500 milyon TL oldugu goruluyor, bunu da pesin almak icin DenizBank ile anlasma yapiyor ve kirdiriyor oradan da simdilik 350 milyon kusur TL pesin para aliyoruz nakit para lazim oldugu icin. Diger kisim de Riva'daki konutlarin satisi gerceklestigi an 80% i bize kalacak, onlarin hesaplari da bu satislardan gelen para ile toplamda yaklasik 500 milyon dolar edecegi. Onu oyle demek istiyor ama adam anlatamiyor problem bu :)

Büyük başkan nolur gel, duruşuna kurban olayım.

-güneş gözlüklü telefonla konuşurken fotoğrafı-

Heyt bee başkanıma bak hele...

Ben taraftarım mali durum beni ilgilendirmez.

Hala yaptığı vizyon transferleriyle ayakta duruyoruz.

Hala aysalı isteyemeyenler var size dursun özbekler müstehak.

...

Büyük başkan nolur gel, duruşuna kurban olayım.

-güneş gözlüklü telefonla konuşurken fotoğrafı-

Heyt bee başkanıma bak hele...

Ben taraftarım mali durum beni ilgilendirmez.

Hala yaptığı vizyon transferleriyle ayakta duruyoruz.

Hala aysalı isteyemeyenler var size dursun özbekler müstehak.

...

+sonumuz olacaksa titanik gibi son olsun.
+ben bildim bileli iflas ediyoruz zaten iflas edeceksek bu son olsun

Avrupa'da yeniden dirilmemizi sağlamıştı keşke gelse yeniden de o güzel günlere geri dönsek. Şampiyonlar ligi maçlarına hasret kaldım.

Üst Alt