Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”


c9711aysal3_12GAJ.jpg
Spor Toto Süper Ligi’nin 2011-2012 sezonun 18. Şampiyonu Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamaları il etkinlikleri devam ediyor. Antalya Galatasarayılar Derneği’nin düzenlediği şampiyonluk kutlamasına başkan Ünal Aysal’ın yanı sıra efsane oyuncular Cevad Prekazi ve Zoran Simovic katıldı.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”2 gün kalmışken hala iddialı, 25 haziran haftası hepsi bitecek diyor.
 
Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”Temmuza sarkar dediği assaidi mi acaba

babası vefat etti 10 gün ertelendi transfer gibi haberler çıkmıştı
 
Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”Bu açıklamadan anladığım Umut,Melo,Demba Ba büyük ihtimal açıklanır.Hamit gelmek isterse o da alınır ve transferi kapatırız.
 
Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”Bugün sesi soluğu çıkayınca ben de Başkan'a bir şey oldu sanmıştım. İyi bari bugünkü kontenjanı da doldurmuş.
 
Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”Aciklamaya bakinca kesinlikle bitmis transferler var ve isimleri sakli tutuyorlar suan.
 
Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”Hep inandım hala inanıyorum baskana, akşam akşam mutlu oldum.
 
Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”Gelecek hafta her gün bir isim gibi durumlar olabilir diye dedikodular vardı.

Tabii dediğim gibi dedikodu. Ama başkanın söylediklerine uyuyor.
 
Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”Başkan Aysal, transferlerin 25 Haziran’a kadar bitirileceği sorusuna, bu tarihi odak olarak koyduklarını, transferi üç aşağı beş yukarı 25-30 Haziran arasında tamamlayacaklarını hatırlattı."Belki bir oyuncu temmuz ayına da sarkabilir. Ama diğerlerini esas nokta atış olanları verdiğimiz tarih aralığında taraftarlarımıza sunacağız."Önemli transferler 25-30 Haziran arasıymış hadi hayırlısı :)
 
Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”Beşiktaş’ın TT Arena’da karşılaşmalarını oynama ısrarı durumuna Aysal, Siyah-Beyazlı takımn dost bir kulüp olduğunu, onlarla çok eski bir dostlukları olduğunu bu yüzden birbirlerini üzecek yoracak hiçbir şey yapmayacaklarını açıkladı. Galatasaray’ın Arena’dan kaynaklanan bir sürü eksiklikleri olduğunu hatırlatan Başkan Aysal, “Bunların tamamlanması ve Galatasaray’ın kurmuş olduğu düzenin de zarar görmemesi için Beşiktaş’ın bu konuda fazla ısrarlı olmayacağını tahmin ediyorum. Bu tip ısrarlar devam ederse biz görevimizi yönetim olarak bunu genel kurula sunacağız. Bizim burada fazla bir söz hakkımız yok” diye konuştu.

beşiktaş fazla zorlamasn diyor. yani bu tinerciler oynayamaz demek istiyor herhalde.
 
Ozgur abi,temmuz ayina sarkacak dedigi Assaidi galiba. Onun disinda teker teker aciklayacaklar bence de. P.tesi Umut,Sali Demba Ba,carsamba Melo,Persembe Hamit.Umarim :ask:
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt