Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”

Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”

Sanırım oyuncularla anlaşılmış ve önümüzdeki hafta bekleniyor.

Burak-Hamit-Melo... bunlar kesin bence.. yabancı forvet ve kanadı tahmin edemiyorum.. büyük ihtimal Suarez veya Ba dır forvet.. kanat Assaidi olabilir Temmuz'a sarkacak transferde budur.. ama Gökhan Töre olsa çok iyi olur gerçekten..

baskanin aciklamalari cok net,transfer bitti ama toplu duyuracagiz,basina düsen transferler bitti demek bu,melo,demba ba,assaidi,umut ve dany hayirli olsun,araya birde süpriz olur belki...Bir tane temmuz transferi deniyor artik ismi büyük biriyse ser verip sir vermiyor olabilirler.

Şu adamlar açıklanırsa rahata ereriz.

Bir iki gurbetçi yada yerli takviye yeter. Ortasaha göbeğe kesin bir alternatif şart.

"Buradan bitmiş transfer haberini verirsem de bütün espri kaçar."

Haftaya baya hareketli geçecek. Ayrıca 25-30 Haziran arası açıklanacaklar nokta transferler olacak diyor. Yani Temmuz'a sarkan 1 tane önemsiz bir oyuncu diyor Potuk olabilir.

Bende öyle düşünüyordum 25 haziran dedi ama tek gün değil o hafta içinde bir hareketlilik olur.Transferlerin %90'ı önümüzdeki hafta biter diye düşünüyorum.

Melo-hamit-umut-assaidi-demba ba (cardozo) beni tahminlerm bunlar bakalım:)

Ünal Başkan değil, burdaki renkdaşlar beni heyecana sokuyor :( O kadar güzel isim de sayılmazki yaaaa

açıkçası ben Bendtner'i istemem.. Arshavin yaşı gelmiş ama Arshavin işte her türlü gider

Herşey iyi hoş da, bizim yönetim Fenerbahçe'nin şike olayından bu kadar ucuz yırtmasını kabullenmiş görünüyor. Tamam ben hala UEFA'dan ceza geleceğini düşünüyorum o ayrı ama gelmese bile bizimkiler dert etmeyecek tepki göstermeyecek, aksine mutlu olacak gibi. Gerçi zaten asıl TFF'ye tepki göstermek gerekiyordu çoktan çünkü TFF resmen şikeli şampiyonluğu onayladı, kendisi bile 2 yöneticisinin şike yaptığını tespit ettiğini söylediği takımı cezasız bıraktı, bu resmen şikeyi ört bas etmek, bundan sonrası için de serbest bırakmak anlamına geliyordu ama tepki gösteremedik. Hadi hükümet-TFF ortaklığına karşı elimizden birşey gelmedi, sesimizi çıkartamadık, elimiz kolumuz bağlandı diyelim tamam ama bari "Fenerbahçe ait olduğu yerde" gibi açıklamalar yapıp siz de şikecileri "aklanmış" gibi göstermeyin, yazık.

Üst Alt