Ünal Aysal: "Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaz"


Türk futbolu çok ağır bir şaibe altında. Toplumumuzu sadece sportif açıdan değil sosyal açıdan da alt üst edecek kadar derin ve yaygın olduğu anlaşılan büyük bir sorunla karşı karşıyayız.Göreve yeni başlamış olan Türkiye Futbol Federasyonu’nun ne denli ağır bir sorumluluk altında olduğunun bilincindeyiz. Kararların geciktirildiği her gün Türk sporuna zarar vermektedir. Bilelim ki dünyanın saygın bir gücü olmaya soyunmuş bir ülkesi olarak asıl verdiğimiz sınav etik değerlere sahip çıkma konusundaki kararlılığımızdır.Galatasaray olarak biz, Türk futbolunun içine düştüğü bu karanlıktan bir an önce çıkarılması için tüm mercilerin, gerekirse liglerin bir süre ertelenmesi kararı dahil, üzerlerine düşen tüm görevleri zaman kaybetmeden yerine getireceklerine ve kararın verilmesi için gerekli bilgi ve delillerin Federasyon’umuza ivedilikle iletilerek sürecin hızlandırılacağına inanıyoruz.Galatasaray camiası olarak alınacak her karar ve uygulamanın en yakın takipçisi olmaya devam edeceğiz.Ünal Aysal

Başkan

Galatasaray Spor Kulübü
 
Cevap: Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana YayılamazTaraftarın beklediği açıklama geldi başkandan,demek ki beklemek en iyi çözümmüş,ben dahil herkes adına söylüyorum.
 
Cevap: Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaztakım ismi vermeden güzel bir açıklama olmuş..
 
Cevap: Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana YayılamazBeklenen açıklama geldi :).Yine taraftar baskısı kalecide olduğu gibi.Bizim gücümüz budur.
 
Cevap: Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaztaraftarın tepkisi resmen gündem belirliyor. zor olmasın şunu söylemek. neyse. geç oldu güç olmadı.
 
Ünal Aysal'dan Bir Açıklama Daha !Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana YayılamazTürk futbolu çok ağır bir şaibe altında. Toplumumuzu sadece sportif açıdan değil sosyal açıdan da alt üst edecek kadar derin ve yaygın olduğu anlaşılan büyük bir sorunla karşı karşıyayız.Göreve yeni başlamış olan Türkiye Futbol Federasyonu’nun ne denli ağır bir sorumluluk altında olduğunun bilincindeyiz. Kararların geciktirildiği her gün Türk sporuna zarar vermektedir. Bilelim ki dünyanın saygın bir gücü olmaya soyunmuş bir ülkesi olarak asıl verdiğimiz sınav etik değerlere sahip çıkma konusundaki kararlılığımızdır.Galatasaray olarak biz, Türk futbolunun içine düştüğü bu karanlıktan bir an önce çıkarılması için tüm mercilerin, gerekirse liglerin bir süre ertelenmesi kararı dahil, üzerlerine düşen tüm görevleri zaman kaybetmeden yerine getireceklerine ve kararın verilmesi için gerekli bilgi ve delillerin Federasyon’umuza ivedilikle iletilerek sürecin hızlandırılacağına inanıyoruz.Galatasaray camiası olarak alınacak her karar ve uygulamanın en yakın takipçisi olmaya devam edeceğiz.Ünal Aysal

Başkan

Galatasaray Spor Kulübü
 
Cevap: Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaz"18 takım tek yürek tek ses" diye neden konuşturtuyosun Cavcavı o zaman ? Bizim temsilcimiz yok muydu dün orada ?
 
Cevap: Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana YayılamazHeleşükür adam gibi açıklama yapabildiniz.Onlarca şikayet maili gelmeden önce yapsaydınız keşke.
 
Cevap: Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana YayılamazGalatasaray taraftarı gerçekten sağduyulu olanları hakikaten büyük. çok büyük.
 
Cevap: Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana YayılamazBen anlamadım bu işi. Başkan son derece güzel ve anlamlı bir açıklama yapmış. Helal olsun ama o zaman bizim yöneticiler neden kafasını göre ipe sapa gelmez açıklamalar yapıyor?
 
Cevap: Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana YayılamazAcilama düzgün ve güzel olmus amaaa taraftara göre mi hareket ediyor baskan?

Bastan neden bu taviri sergilemediler?
 
Cevap: Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana YayılamazTamam işte ya bunu bekliyorduk bizde kaç gündür.Bu açıklamayı biz tepki vermeden yapsaydınız ya neyse çok iyi oldu bu açıklama.
 
Üst Alt