Ünal Aysal Bugün Telegol Özel'e Katılacak l 16.00 l Kanaltürk


Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16:00 lGitsin acaba nolcak merak ediyorum.Ağızlarının payını verir Aysal başkan
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16:00 lÖzel yayın olacakmış..Serhat öyle dedi.2 saat sürecek dedi..Baya soracakları şey varmış.
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16:00 lArkadaş çok basit taraftarına şirin görünmek için bazılarını karşına alıcaksın1- Serhat Ulueren ve Telegol tayfasıen basiti abi çıkmıycaksın bu programa anlamıyorum ben
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16:00 lBakalım inşaAllah lafları dizer onlarn boğazlarına... :tiphat:
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16:00 lYahu bu adamlar daha 1 ay önce sürekli bize sallamıyor muydu?Hemen hemen her programda Arda üzerinden rating yapan yine bunlar.Şimdi Ünal Aysal sayesinde ratingin tavanına vuracaklar.Ünal Aysal %100 futbol varken,stadyum varken ve daha katılabileceği gerçek spor programları varken,canlı yayında "böyle camianın içine edeyim"diyen bir adamın katıldığı programa nasıl çıkar!
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16:00 lYakıştıramadık Ünal Aysal'a çıkmak zorunda değildi.
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16:00 lhic olmadi aysal baskan cok seviyesiz bir program telegol ve ekibi.
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16:00 linşallah baştan ayarı verirde artık kulübümüzün adını destur çekmeden ağızlarına alamazlar.
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16:00 lİnşallah sert konuşur, mesafeli durur. Moronların ağzına düşmemek lazım.
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16:00 laysal baskan oyle hadini bildirecek sert konusmalar felan yapacak bir yapida degil cok centilmen konusmasini kalkmasini bilen biri hayati avrupada gecmis biri eger birilerine haddini bilderecekse onu yonetimdeki adamlara yaptiti adnan ozturk mesela veya ali drusut yapacaktir.
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16.00 l KanaltürkBide bu ne hız yahu bi sakin ol 3 sene görevdesin
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16.00 l KanaltürkRıdvan'ın programına falan katılsa hadi neyse de,bu çapulcuların programı hiç çekilmiyor.İnşallah ayarı verir.
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16.00 l KanaltürkBu program kacmaz...Burda saat sabah 8'e denk geliyor. Sirf bu program icin pazar gunu erkenden uyanacagim..
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16:00 lYahu bu adamlar daha 1 ay önce sürekli bize sallamıyor muydu?Hemen hemen her programda Arda üzerinden rating yapan yine bunlar.Şimdi Ünal Aysal sayesinde ratingin tavanına vuracaklar.Ünal Aysal %100 futbol varken,stadyum varken ve daha katılabileceği gerçek spor programları varken,canlı yayında "böyle camianın içine edeyim"diyen bir adamın katıldığı programa nasıl çıkar!Durun bakalım hemen dereyi görmeden paçaları sivamayalim. Bakalım baskan ordaykende Galatasaray'a atıp tutabileceklermi. Başkanın vardır bir bildigi. Önce bir izleyelim.
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16.00 l KanaltürkBütün kanallara söz verdigi icin katilmak zorunda Ünal Baskan. Bu bir kac günlük sürecte baska kanallara da cikacaktir.
 
Cevap: Ünal Aysal Yarın Telegol Özel'e Katılacak l 16.00 l KanaltürkCiksin ne olacak ya adam konusmasini biliyor en azindan :)
 
Üst Alt