Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim"

Cevap: Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim"

bence seçim kozu olarak kullanmak istemiyordur, sizce bu adam hazırlıksız ve plansız bir adama benziyormu bence benzemiyor, 10 futbolcu alcaksa 8 ini kampa yetiştirir görürsünüz...

Cevap: Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim"

Mesaji almadiniz mi? :) Fatih Terim secim kozu olmak istemiyor. Daha Baskan belli degilken Fatih Terim Aysal´la anlasti denmesini istemiyor. Politik bir cevap olmus. Ben sunu anladim:

Fatih Terim Galatasaray´da :)

Kibirli olup 15 mayıs olmadan transferden bahsetmektense, mütevazı olup akıllı cümlelerle bu şekilde açılama yapmak gayet yerinde...

Ne deseydi Helvacı gibi 6 yerli 4 yabancı mı deseydi ?

Mesaji almadiniz mi? :) Fatih Terim secim kozu olmak istemiyor. Daha Baskan belli degilken Fatih Terim Aysal´la anlasti denmesini istemiyor. Politik bir cevap olmus. Ben sunu anladim:

Tespit süper. Tebrikler. Hem Aysal'ı hem Terim'i hem Onur'u

Bu Fatih Terim işinden çok kıllanıyorum ama haydi hayırlısı.

Aynen, no problem.

Belki de su KAP olayi yüzünden öyle demistir :D

Adam bence yenilmeyi sevmiyor. Simdi hic birsey belli degilken ben sununla anlastim falan dese ve üstüne baskanlik secimini kaybetse yari yolda kalir. Onun icin herseyi gizli yapiyordur suana kadar. :asd: Baskan secildikten sonra bombalar bir bir patlar gibi geliyor bana. :D

Bu haberden Fatih Terim'in Galatasaray'a geleceğini nasıl çözdün vallaha seni kutluyorum.

Bülent Ünder, başkan adaylarından Ünal Aysal’ın teknik direktör adayı olarak, bir dönem beraber çalıştığı Fatih Terim’in gösterilmesi ve eğer gerçekleşmesi halinde bu durumun kendisi geleceğini nasıl etkileyeceğinin sorulması üzerine Ünder, "Biz Fatih hocayla 35 yıllık arkadaşız. Birliktelik sürecimiz sadece futbolla değil, dışarda da devam ediyor. Konuyla ilgili şu anda yorum yapamıyorum. İşler netleştikten sonra daha açık bilgi verebilirim" yanıtını verdi.

Burada bile bir ipucu var. eğer öyle bişey olmasaydı bilgim yok derdi. Demek ki var ve netleşmesi bekleniyor

Tespit süper. Tebrikler. Hem Aysal'ı hem Terim'i hem Onur'u

Yani böyle bir durumdayken futbol kadrosu anlaminda hicbir calisma yapmamasi bana cok mantiksiz geliyor. Böyle birsey mümkün degil. Böyle bir aciklama yaptigina göre aklima sadece Fatih Terim geliyor. Tarzini biliyoruz Terim´in cünkü. Aklinda yabanci biri olsaydi, calismalarimizi sürdürüyoruz, alternatiflerle görüsme halindeyiz filan derdi.

Terim herzaman söyle diyor: Teknik Direktör varken görüsme yapmam, Baskan belli degilken görüsme yapmam vs. Gayriresmi görüsmeler yapiliyordur:) Dürüst ablukaya almistir Terim´i. Resmi olarak 15 Mayis´tan itibaren görüsüyoruz derler, 16-17 Mayis aciklarlar. BU kadar basit

Bu haberden Fatih Terim'in Galatasaray'a geleceğini nasıl çözdün vallaha seni kutluyorum.

Yani böyle bir durumdayken futbol kadrosu anlaminda hicbir calisma yapmamasi bana cok mantiksiz geliyor. Böyle birsey mümkün degil. Böyle bir aciklama yaptigina göre aklima sadece Fatih Terim geliyor. Tarzini biliyoruz Terim´in cünkü. Aklinda yabanci biri olsaydi, calismalarimizi sürdürüyoruz, alternatiflerle görüsme halindeyiz filan derdi.

Terim herzaman söyle diyor: Teknik Direktör varken görüsme yapmam, Baskan belli degilken görüsme yapmam vs. Gayriresmi görüsmeler yapiliyordur:) Dürüst ablukaya almistir Terim´i. Resmi olarak 15 Mayis´tan itibaren görüsüyoruz derler, 16-17 Mayis aciklarlar. BU kadar basit

.

Aynen. Yoksa Terim'e hani sen takımın başında TD varken görüşmezdin falan derler. Birde Terim malzeme olmak istemiyor. Aslında oluyor, planlar yapılıyor, konuşmalar yapılıyor tabi ama gizli saklı kalmasını istiyor Terim.

Bu Fatih Terim işinden çok kıllanıyorum ama haydi hayırlısı.

Fatih Terim'in gelmesini istemiyormusun ? Veya söyle sorayım , önceliğin Fatih Terim'e verilmesini istemiyormusun ? Merak ettiğim için soruyorum. Fatih Terimci olduğumdan değil. Severim tabi orası ayrı.

Bende illaki eskilerden birisi gelicekse Gerets'i istiyorum yani.

-3 gundur her yerde Fatih Terim geliyor deniliyor

Sadece bunun karsini almak ucun yapilan bir aciklamdir

ha bir de bir sey var kendi agzindan duydunuz mu??

Basinin ibneligi ola bilir bunlar bir tarafg haber bulup diger taraf bulmayinca olayi kiviriyorlar boyle

Adam doğru söylemiş kendisi görüşmüyordur, kurmaylarına bu işi yürütme için emir vermiştir...

Aynen. Yoksa Terim'e hani sen takımın başında TD varken görüşmezdin falan derler. Birde Terim malzeme olmak istemiyor. Aslında oluyor, planlar yapılıyor, konuşmalar yapılıyor tabi ama gizli saklı kalmasını istiyor Terim.

Diyelim ki Terim Aysal´la anlasti ve Aysal secimi kaybetti. Terim de rezil olur. Rezil olur derken, itibari zedelenir dogal olarak. Garantisi mi var? En büyük aday olmasina ragmen demokratik bir secim bu. O gün ne olacaqgi belli olmaz. Kim bu riske girer ki?

Diyelim ki Terim Aysal´la anlasti ve Aysal secimi kaybetti. Terim de rezil olur. Rezil olur derken, itibari zedelenir dogal olarak. Garantisi mi var? En büyük aday olmasina ragmen demokratik bir secim bu. O gün ne olacaqgi belli olmaz. Kim bu riske girer ki?

Neden bu haberin çıktığını Onur Yılmaz açıkladı. Konuya kilit vurulabilir :D

aysalın söylediğine göre futbola seçecekleri profesyonellere bırakacaklar işi transfer oyuncu görüşmesini falan filan. dert etmeyin artık yeni bir yapılanmanın eşiğindeyiz, eğer dediklerini yaparlarsa o.lyon porto gibi bir takım oluruz

Bu arada Eric Gerets 4 Haziran´daki Cezayir macina odaklanmis durumda. Ondan evvel bir takimla anlasmasi imkansiz. Bizim icin de cok cok gec. Eee Lucescu da gelmiyorum dedi :) Aday olarak kim kaldi? Fatih Terim

Simdi Ligtv de Ünal Aysal ile bir röportaj gösterdiler.

Teknik Direktör sorusunu sordular.

" Daha cok erken, secilirsek hemen hallederiz "

Üst Alt