Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim"

unal_IQZFH.jpg

Galatasaray'da 14 Mayıs'ta yapılacak Olağanüstü Seçimli Kongre'de başkan adayı olan Ünal Aysal, bugüne kadar hiçbir teknik adam ya da oyuncuyla görüşmediğini açıkladı.

Galatasaray Kulübü'nün 14 Mayıs'ta yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu'nda başkan adayı olan Ünal Aysal, bugüne kadar direkt veya endirekt olarak hiçbir teknik direktör veya oyuncu ile görüşmediğini açıkladı.

Aysal, yaptığı yazılı açıklamada, medyada son günlerde teknik direktör seçimleri konusunda bazı spekülasyonlar yapılmakta olduğunu izlediğini dile getirerek, ''Daha önce muhtelif vesileler ile belirtmeye çalıştığım gibi, 14 Mayıs'ta genel kurulun bize görev verip vermeyeceğinin henüz belli olmaması sebebiyle böyle bir inisiyatifin kullanılmasını hem ciddi bir davranış olarak düşünmediğimi, hem de bugüne kadar direkt veya endirekt hiçbir teknik direktör veya oyuncu ile görüşmediğimin bilinmesini rica ederim'' ifadelerini kullandı.

"Kimseyle görüşmedim" - NTVSpor.net

Cevap: Ünal Aysal: Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim

bu adam cok tecrubesiz demistim daha futbolcu gormuslugu yok :mad:

aferin sana .bizde umutlanıyoruz yapılandırmaya girilir seneye birşeyler olur diye

O zaman mıçtık beyler.

Neyi bekliyorsun ya :( Benim bu adam hakkındaki negatif düşüncelim gün geçtikçe artıyor.

Zamanında yetiştirinde transferleri.

Cevap: Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim"

Ben görüşmedim demeye getirmiştir. Zaman darlığı konusundaki sıkıntıyı en iyi kendisi biliyor zaten. Ayrıca Ali Dürüst'ten Adnan Öztürk'e birçok insan var yanında , mutlaka çalışmalar vardır, zaten kendisi de başkanlığa çok yakın olduğunu bildiği için seçimden sonraki 48 saat içinde bile herşey belli olur.

Cevap: Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim"

Kendisinin görüşmesin önemli değil Adnan Öztürk ve Ali Dürüst görüştüm dediyse bize yeter.

Politik bir cevap olmuş.T.direktörü bilmemde,futbolcularla görüşmeleri futbolun başında olacaklar yapıyordur.

Adam niye yapsin ki görüsmeleri ?? Böyle seyler icin de onun görevli adamlari var. :eek:

kendi görüşmüyoki zaten arkadaşlar sakin.

Albayrak,Dürüst,Öztürk yapıyodur o işleri.

doğru olan da bu, başkan değil, bu işin görevlisi kim ise o görüşmeli :p

Ünal Aysalın görüşecek hali yok ya.Ali Dürüst veya Adnan Öztürkü görevlendirmiştir.Bu iş için

Ünal AYsalın oyuncularla teke tek pazarlık yapıcağımı düşündünüz.

Ali dürüstü-adnan öztürkü daha birsürü adamı var.

Yapıolardır bişeyler merak etmeyin.

Üst Alt