Ünal Aysal: "Çıtayı biraz yükselttik"


Cevap: Ünal Aysal : Çıtayı biraz yükselttik:063: harbi mi la?genç yabancı forvet ve yerli bi stoperde gelir o zaman.gurbetçide alak.
 
Cevap: Ünal Aysal: "Çıtayı biraz yükselttik"Haberlerde dinledim Ntvsporda. Çıtayı yükselttik birden fazla önemli ismi kadroya katmaya çalışıyoruz açıklaması yapmış. Alper Potuk ile ilgilide açık kapı bırakmış.
 
Cevap: Ünal Aysal: "Çıtayı biraz yükselttik"Cita biziz zaten. Digerlerinin amaci ayni seviyeye gelebilmek.
 
Cevap: Ünal Aysal: "Çıtayı biraz yükselttik"Benim hülyalarım, benim rüyalarım dünyadan daha büyük ! diyen Fatih Terime yakışır bir başkan söylemi.Haydi başkan hayallerin gerçek olması için uykudan kaldır bu camiayı!
 
Cevap: Ünal Aysal: "Çıtayı biraz yükselttik"şakiri olmazsa ben arfa + yabancı forvet veya ben arfa + alper gelebilir.
 
Cevap: Ünal Aysal: "Çıtayı biraz yükselttik"çıtayı yukselttik derken? acaba oyuncu kalitesi yonundemi soyledi yoksa 1 den fazla ismin mi alınacağ yönünde?
 
Cevap: Ünal Aysal: "Çıtayı biraz yükselttik"Ne Ben Arfa'sı yahu , sakatlık geçmişi olan oyuncu istemiyoruz .Shaqir akar !
 
Cevap: Ünal Aysal: "Çıtayı biraz yükselttik"Yerli sag acik tamam. (Sene sonu Gokhan ya da Hamit hemlesi de eklenmek uzere)Shaqiri ve Forvet.Net!('Shaqiri yeter abartmayin' a katilmiyorum. Yabanci forvet bir ihtiyac. luks degil.")
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt