Ünal Aysal, CNN Türk'e konuk oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, CNN Türk'e konuk oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal bugün 16.30'da CNN Türk'te

Ünal Aysal Baskanin reklama ihtiyaci yok :) Helvaci´yi alsinlar onun yerine :D Zaten Adnan Polat da ayari verdi onun Baskan olmasini asla istemiyorum diye. Sallasin biraz daha. Yazik 3 günlük reklam süresi kaldi avukat beyin :D

Nebil Evren Adnan Polat'ın programının bu kadar uzun olacağını tahmin edememiş.

Ünal Aysal Baskanin reklama ihtiyaci yok :) Helvaci´yi alsinlar onun yerine :D Zaten Adnan Polat da ayari verdi onun Baskan olmasini asla istemiyorum diye. Sallasin biraz daha. Yazik 3 günlük reklam süresi kaldi avukat beyin :D

polatin tuttugu adamlari bir yazsana buraya

bakalim nasil bir sonuca ulasacaksin

karsisinada anlasamadigi kovdugu adamlari yaz

Cevap: Ünal Aysal bugün 16.30'da CNN Türk'te | Yanlış anons

Arkadaşlar başlığı ben açmıştım dün gece

Çünkü O an CNN TÜRK izliyordum reklamı gördüm hemen açtım konuyu

ama neden çıkmadı programa bilmiyorum

Kusura bakmayın:(

Sorun degil Kamil abi, muhtemelen ayni seyler soylenecekti zaten.

polatin tuttugu adamlari bir yazsana buraya

bakalim nasil bir sonuca ulasacaksin

karsisinada anlasamadigi kovdugu adamlari yaz

Polat kimi tutuyor bilemem ama Helvaci´nin asla secilmesini istemiyor. Kendisi de söyledi. Turgay Kiran´in da bize layik oldugunu düsünmüyordur herhalde. Polat´in adamlari Aysal´i destekler mi bilemem ama Helvaci´ya kimse oy vermez. Aysal´in su anda minimum 2000 destekcisi var zaten toplantilarindan bunu anlayabiliyoruz. Helvaci´yi 3-5 üye takip ediyor her seferinde :) Baskan belli

adnan polat in dedigine göre 3000 civari bir katilim olacakmis.

Polat kimi tutuyor bilemem ama Helvaci´nin asla secilmesini istemiyor. Kendisi de söyledi. Turgay Kiran´in da bize layik oldugunu düsünmüyordur herhalde. Polat´in adamlari Aysal´i destekler mi bilemem ama Helvaci´ya kimse oy vermez. Aysal´in su anda minimum 2000 destekcisi var zaten toplantilarindan bunu anlayabiliyoruz. Helvaci´yi 3-5 üye takip ediyor her seferinde :) Baskan belli

gene ayni lafi soyleyeyim

daha cok oy alacak diyemi destekliyorsunuz siz sececeginiz adaylari?

secim denen sey kazanani tahmin etme yarismasi degil sonundada odul yok

unal aysal in daha fazla oy alip baskan olacagini herkes biliyor ama ben sahsen helvaci nin olmasini isterim.

inan kirac in destegiyle orda oldugu icin ve aciklamalarindan dolayi desteklemiyorum kendisini ama eger terim i getirecegini söylerse secimim degisebilir.

unal aysal in daha fazla oy alip baskan olacagini herkes biliyor ama ben sahsen helvaci nin olmasini isterim.

inan kirac in destegiyle orda oldugu icin ve aciklamalarindan dolayi desteklemiyorum kendisini ama eger terim i getirecegini söylerse secimim degisebilir.

Tv programlarında Brütüs diye adlandırılan öyle hitap edilen , hitap edilmesine izin veren bir kişiyi , Galatasaray başkanlıgına nasıl layik görüyorsunuz

Galatasaray başkanı saygıdeğer bi isim olmak zorunda.Helvacıya bırak diğer takım taraftarlarını kendi taraftarının büyük bi çoğunluğu bile saygı duymuyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt