Ünal Aysal: "Cüneyt Çakır, şaibeli bir hakemdir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Cüneyt Çakır, şaibeli bir hakemdir"

[h=1]'Cüneyt Çakır şaibeli bir hakemdir'[/h]
Galatasaray'da 25 Ekim'de yapılacak seçimde aday olmayan ve görevinin son günlerini geçiren Ünal Aysal, spor müdürleriyle bir sohbet toplantısı gerçekleştirdi.

Aysal, cumartesi günü oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisiyle ilgili çarpıcı bir tespitte bulundu.

Özellikle maçın hakemi Cüneyt Çakır'ı sert bir dille eleştiren Aysal, "Cüneyt Çakır, Galatasaray konusunda şaibeli bir hakemdir. Maçı sertleştireceğini düşünüyorum. Dünya Kupası'nda maçlar yönetmiş olabilir ama ben Türkiye'deki tutumundan bahsediyorum. Kasımpaşa maçında aleyhimize yaptıkları var. Onun bu maça atanması gözdağı vermek içindir" ifadelerini kullandı.

NTVSPOR

büyük baskan gitmeden gömüyor

cüneyt saibelidir,cok dogru demis

her macımızı katleden fenerli oldugu bilinen bir eleman

nereden atandıgı belli

Cüneyt Çakır'ın şaibeli olduğunu anlamak için zaten çok küçük bir araştırma yeterli babası kim buna bakınca bulunduğu yere nasıl geldiğini ettiğini görüyoruz ha Allah'ı var Avrupa'da iyi maç yönetiyor ama Türkiye'de vasatı aştığı sayılı maç vardır.

Bu maça cüneyt çakırın atanması skandaldır. Türkiyede anadolu maçlarını bile yüzüne gözüne bulaştırıyor artık dikkat edin. zaten yaşıda ilerledi. ben bu maçtan sonra verdiği kararlarla hakemliği bırakma noktasına geleceğini düşünüyorum

Yıllardır Fenerin yaptığını yapmış başkan. İyi de yapmış.
Yıllardır her maç öncesi bu tür demeçlerle hakemleri etki altına aldılar. Maç sonrası demeçlerle de sonraki maçları garanti altına aldılar.

Federasyon başkanının alenen Galatasaray alehtarlığı yaptığı bir ortam da Galatasaray'ın her şeye şüphe ile yaklaşması haktır.

güntekinin konusmalarından sonra iyi ve yerinde olmuş. zamanlama olayının eleştirilmesini anlamıyorum karşı taraf basındaki adamlarıyla bişeyler yapmaya kalkıştı. güntekini dinleyince apaçık bişeylerin olacağı belli boşuna hakemleri korumuyor bu.

Yıllardır bunu bir strateji olarak benimsemiş medyanın sevgili fenerbahçesi devamlı bu tür şeyleri yaptı. Gel gör ki pısırık medyamız bu zamanlarda neredeydi. Niye ses çıkarmadı.

GT-I9300 Tapatalk

C2trGdKXAAAulIO.jpg

Üst Alt