Ünal Aysal Divanda Konuştu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor Canlıİnanılmaz ilerlemişiz misal 123 milyon $ açığı 79 milyona indirmişler. 6 aydır herhangi bir ek bütçeye ihtiyaç duymadan tüm ödemelerimizi aksatmadan yapmışız. Borçlar çok hızlı eriyor. 6 ay önce battı bitiyor denilen kulübü + hiç bir kredi almadan bukadar hızlı ayağa kaldırmak üstelik borçlarıda azaltmak büyük iş hemde çok büyük iş.
 
Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor CanlıSadece hisse alım satımından 84 milyon kazanılmış. Ayrıca bu satışlar sayesinde yıllık 4 milyon $ kasamıza kalmış 10 milyon $ kur farkından kazançlı çıkmışız. Üstelik Rivayı satmaya gerek kalmamış.
 
Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor CanlıHerkes akıllı olsun kimse gtünü başını sallamasın ne diyorsak onu yapıyoruz merak eden gelsin araştırsın yılandan korkmam yalandan korktuğum tarzında birşeyler söylüyor. Yaptığı işlere kefil oluyor yani.
 
Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor CanlıSüratli ama dikkatli çalışıyoruz. Kimse aceleci davranmasın beklesinler sözlerimin her hecesinin arkasındayım diyor. Ağaca bakarken ormanı gözden kaçırmayın diyor ;)
 
Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor CanlıPazarlama şirketini mağaza şirketinden ayırdık ve mağaza için yeni yol haritamızı bekliyoruz diyor. Ocak ayında mağazacılığı bizmi yapacağız yoksa başkasınamı yaptıracağız belli olacak.
 
Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor Canlı13 ocakta Nike Sony ve tülker firmasının iş birliğiyle Arena yanında yapılan merkez mağaza açılacak.
 
Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor Canlı25815 kombine satmışız :( önümüzdeki günlerde başarının artmasıyla daha fazlasını bekliyoruz ve bunun içinde başarılı olmak zorundayız diyor. Medical park la 3 yıllık 23 milyon $ anlaşma sağlamış. Galatasaray hastane kuruyor ve Medicalla ortak oluyor !!!!
 
Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor CanlıKulüp çalışanları son yılda eşi görülmemiş şekilde artmış. Polat & Sezgin ulan akrabalarınızımı doldurdunuz kulübe.
 
Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor CanlıAhaha Manchesterdan bir firmayla anlaşmışız adamlar gelip hangi personel gerekli hangisi değil belirleyecek :)
 
Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor Canlı16 hafta içinde 21 asırın gereklerini getiren bir yapıya kavuşucaz diyor.
 
Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor CanlıBasketbol, Futbol ve Voleybolda iyi gidiliyor diyor. Alt yapıya çok önem veriyoruz bu branşlarda. Henüz ideal değiliz ama doğru yoldayız diyor. Geleceğimiz alt yapıya bağlı diyor. Floryadaki tesislerimizi 1.200000 tl lik bir yatırımla 40 yataklı 5 * lı bir tesis yapılmış ve okullarla birlikte 1000 e yakın öğreni varmış ve yurtdışı çalışmaları devam ediyormuş
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt