Ünal Aysal dönemi resmen başladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal dönemi resmen başladı!

B_10087_b.jpg

Galatasaray Spor Kulübü’nde 14 Mayıs 2011 tarihinde yapılan Olağanüstü Seçim Genel Kurul’unda başkan seçilen Ünal Aysal ve seçilen kurullar bugün Galatasaray Spor Kulübü’nün Mecidiyeköy’deki binasında düzenlenen törenle mazbatalarını Divan Başkanı İrfan Aktar’dan aldılar.

Divan Başkanı İrfan Aktar, Başkan Ünal Aysal, Yönetim Kurulu Üyeleri ve diğer kurul üyelerine tek tek mazbatalarını başarılar dileyerek verdi.

Başkan Ünal Aysal, mazbata töreninin ardından, basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulundu. Başkan Ünal Aysal bugün ilk Yönetim Kurulu Toplantısı’nı yapacaklarını söyledi. Kurullarıyla birlikte basın mensuplarına poz veren Başkan Aysal, dünya turu için bir adımın gerekli olduğunu söylediğini aktararak, ''Biz bugün o ilk adımı attık. Bundan sonra kendinden emin ve süratli adımlar olacak. Ben ve arkadaşlarım Galatasaray'ın hizmetinde 3 dolu yıl yaşayacağız ve bu hizmeti tam olarak vermeye çalışacağız. İnşallah Galatasaray'ın nereden nereye geldiğini hep beraber göreceğiz'' dedi. Başkan Aysal’ın açıklamasının ardından devir teslim işlemine geçildi.

Eski Başkan Adnan Polat, Başkan Ünal Aysal’a başarılar dileyerek Başkan Ünal Aysal ve Yeni Yönetim Kurulu’nun her zaman hizmetinde olacaklarını ifade etti. Başkan Ünal Aysal ise Adnan Polat’a ve Yönetim Kurulu’na bu güne kadar yaptıkları hizmetler için teşekkür ederek “Sayın Başkan ve yönetimi Galatasaray için hakikaten çok büyük hizmetler yapmışlardır. Bunları hiç kimse görmezden gelemez. Bunu takdirle karşılıyoruz. Bayrağı bugün devralıyoruz” dedi.

Bu konuşmanın ardından Eski Başkan Adnan Polat, Başkan Ünal Aysal ve Yeni Yönetim Kurulu’na görevi devretti. Yeni Yönetim Kurulu ilk toplantısını yapmak için bir araya geldi.

Başkan Ünal Aysal yönetimi görevi devraldıktan sonra ilk yönetim kurulu toplantısını yaparken, yönetim içindeki görev dağılımının büyük bir kısmını gerçekleştirdi.

Başkan Ünal Aysal, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ikinci başkanlığı Ali Dürüst'ün yerine getireceği, Adnan Öztürk ile Refik Arkan'ın başkan yardımcıları, Adnan Nas'ın muhasip üye ve Aka Gündüz Özdemir'in de genel sekreter olarak görevlerini yerine getireceklerini dile getirdi.

Aysal, yönetim içindeki diğer görev dağılımlarını da bir sonraki toplantıda netliğe kavuşturacaklarını sözlerine ekledi.

Yönetim Kurulu Devir Teslim Töreni Yapıldı - 18.05.2011 19:03 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Cevap: Ünal Aysal dönemi resmen başladı!

Bizi laik oldugumuz yerlere tekrardan kavusturmak sana nasip olur insallah baskanim.

Cevap: Ünal Aysal dönemi resmen başladı!

Yapılan hataları görüp ona göre davransın. Başka birşey istemem. Kurtarın şu klübü.

Üst Alt