Ünal Aysal Ekibini Tanıttı


Cevap: Ünal Aysal Yarını Ekibini TanıtacakGüç Gösterisi Şu Yönetimde Tek İstemediğim Kişi Bülent tulun Umarım Beni Yanıltır ama Sanmıyorum :eek:
 
Cevap: Ünal Aysal Yarını Ekibini TanıtacakGalatasaray tarihine cl,de ilk defa finali gören başkan olarak geçersin inşallah başkan.İnşallah herşey yolunda giderde Galatasarayı layık olduğu eski prestijine hatta daha yukarılara taşırsın.
 
Cevap: Ünal Aysal Bugün Ekibini TanıtacakHooohaaaa Diyorum Arkadaslar...!!Saat Almanya verimine göre Sabah 03:00 olmus ve ben Yildiz TV´den TV 8 Programindaki konusmasini dinledim...Ben bu Adami Ciddiye bile almiyordum ama Mehmet Helvaci tam tamina benim düsündüklerimi söyledi..!!Adam Tam Tamina ben Galatasaray´i nasil yönetmek istesem o sekilde yönetecek..!!Birde Üstüne Ali Dürüst´ün "Kadromuz yeterli" demesi beni Ünal Aysal´dan baya soguttu...

Hayirlisi..!!!
 
Cevap: Ünal Aysal Bugün Ekibini TanıtacakDaha göreve gelemeden Büyük başkan olduguna göre bu taraftar kotu giden zamanda cok cabuk silecektir :)))))Ki seneye sampiyonluk falan bekleyenler var..
 
Cevap: Ünal Aysal Bugün Ekibini TanıtacakAli Dürüst Fatih Terim'in ikinci döneminde Duru'ları Sapunaru'ları getiren adam değilmiydi?
 
Üst Alt