Ünal Aysal Ekibini Tanıttı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Ekibini Tanıttı

Cevap: Ünal Aysal Yarın Ekibini Tanıtacak

Biz de gitsek alırlar mı acep? :asd:

Tabi ki hayir. Ama biz ordayiz zira uyeyiz niahahahhaha :) :) :)

O degil de , esas butun yaz 1 kurus harcamadan Kalamis ve Adaya gitmek paha bicilemez. Kalamista tertemiz bir deniz var , hakim ruzgar poyraz koy icerisinden estigi icin sifir kirlilik , ada desen 50 mt havuz ve her gun bir defile havuz basinda.. Kopru trafigine bile adadan bakip mutlu olabilme ayricaligi .. Dahasi hepsi bedava . Su-Cay-Soda-Ayran sadece 1 TL .

Su uyelik islerine girin ,herkesin sansi var , dusunsenize her secimde oy hakki , kulisler , dedikodular , Tevfik Fikret salonunun atmosferi , uye karti , tum tesislerden ucretsiz yararlanma.. Ve daha fazlasi

O degil de , esas butun yaz 1 kurus harcamadan Kalamis ve Adaya gitmek paha bicilemez. Kalamista tertemiz bir deniz var , hakim ruzgar poyraz koy icerisinden estigi icin sifir kirlilik , ada desen 50 mt havuz ve her gun bir defile havuz basinda.. Kopru trafigine bile adadan bakip mutlu olabilme ayricaligi .. Dahasi hepsi bedava . Su-Cay-Soda-Ayran sadece 1 TL .

Su uyelik islerine girin ,herkesin sansi var , dusunsenize her secimde oy hakki , kulisler , dedikodular , Tevfik Fikret salonunun atmosferi , uye karti , tum tesislerden ucretsiz yararlanma.. Ve daha fazlasi

Kongre üyesisin kardes. Sence secimde ne olacak? Herkesin dedgi gibi Ünal Aysal Baskanimiz acik ara yapar mi?

Cevap: Ünal Aysal Bugün Ekibini Tanıtacak

Yapar zira karsisinda aday yok. Helvaci eger listesi saglam olsa ve bu kadar antipatik olmasaydi belki bir sansi olabilirdi ama su an sifir ihtimal. Canaydincilar helvaciyi , polatcilar kirani , inan kiraccilar da unal i destekliyor. Etki gucune gore Kirac tepede oldugu icin sonuc belli. Bana kalsa Ali Tanriyari baskan yapsalar da olabilirmis aslinda .Kendisi baya kidemli uye , 1914 dogumlu. 98 e basiyor bu sene hayirlisi ile , asirlik cinar.

Bucada Torric Jebrin diye bi eleman var eğer bülent tulunu falan görürsen bu adamı öner.

Adnan Polat kaosunu çabuk unutanlar yine Ünal Aysal'ı başlarının üstüne çıkartmışlar maşallah.

"Yürü be başkan","Başkanım açık ara yapar mı?"

Dejavu oldum sanki.

Bende üye olmayı düşünüyorum fakat şu anda hali hazırda bir tane profesyonel spor kulübünün üyesiyim.

Bu durumda şartlar neyi gerektiriyor ?

Adnan Polat kaosunu çabuk unutanlar yine Ünal Aysal'ı başlarının üstüne çıkartmışlar maşallah.

"Yürü be başkan","Başkanım açık ara yapar mı?"

Dejavu oldum sanki.

Diğer adaylardan biri seçim otobüsü yaptırmış biri de oyuncuları smsle alacakmış.Ünal Aysal en azından oturaklı bi adam.Başarılı olacağından şüphelerim var ama bekleyip görmek lazım

Asil Üyelik işte ya.

Ama Bursaspor kulübünün bilgilendirmesinde "Başka bir kulübe üye olmamak" diye yazıyor zaten.

"Bursa kulüpleri dışında, aynı ya da daha üst profesyonel liglerde oynayan takımı olan başka herhangi bir kulübe üye olmamak."

O zaman bu is yatar. Ama belki kaynar arada? Nerden bilinecek , oyle cok insan var. Tabi oneri olarak kabul etme , ihtimaller ihtimallerr.

MADDE 7: Kulübe üye olabilmek için adayın Türk Medeni Kanunu ve Dernekler Kanunu'na göre üye olma hakkına sahip bulunması; yurt içinde rakip sayılabilecek bir başka spor kulübünde üye, lisanslı sporcu ya da görevli olmaması; Sicil Kurulu tarafından üyeliğe alınmasının önerilmesi; Yönetim Kurulunca kabul kararının alınması zorunludur.

Ayrıca, üye olmak için başvuruda bulunan kişilerin aşağıda belirtilen gruplardan birine dahil olmaları da zorunludur.

A Grubu - Galatasaray Lisesi'nde en az iki yıl okumuş olanlar.

B Grubu- Kulüp Başkanının önerisi ile takvim yılı başına en fazla 15 (on beş) kişi, başka bir kayıt aranmaksızın üye olabilir.

C Grubu- En az 5 (beş) yıl süre ile amatör veya profesyonel olarak Kulüp adına yarışmalara katılmış, spor yaşamını Kulüpte tamamlamış, bu hususu Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü veya ilgili federasyondan alınan yazılı belge ile kanıtlamış ve spor yaşamını tamamladıktan sonra 5 (beş) yıl içinde üyeliğe başvuran sporcular. (Kulüp menfaatleri doğrultusunda transferi gerçekleşen sporcular Yönetim Kurulu kararı ile spor yaşamını Kulüpte tamamlamış olma koşulundan muaf tutulabilirler)

D Grubu- En az 5 (beş) yıllık üyelerin çocukları ve eşleri.

E Grubu- Yukarıdaki grupların dışında kalanlar.

bugun bende ekibi tanıtacam scout ekibini kurucam facebook ta :)

tüm dünyayanın en sayılı sayfalarından birini yaratacam

almanyadan 2 üst düzey alt yapı sorumlusu

latin amerika futbolunu tanıyan üst düzey 2 muhabir

avrupa futbolunda söz sahibi 1 menajer

orta doğu futbol bilgisine sahip 1 teknik adam

doğu ülkelerinde sürekli futbolcu araştıran kulup yöneticisi nasıl iyi kadro demii? :)

bunları gerçekleştirmek için tüm liglerin bitmesini bekliyoruz ben olmasamda bu arkadaşlar her ülkenin büyük takımlarına bu isimleri önerecek tecrübede ve kariyerde...

Aşk-ı Ünal Aysal ları tek tek fişliyorum. 31 ağustosta ifşa edicem:eek:

Servetli Baltalı Aykutlu takımı izlememe dileklerimle...,

Harbi harbi ben bu takımı baştan yaratacağım diyen bi tane iş adamı da çıkmadı vesselam...

Sadece parası pulu fazla çapı geniş diye futbol vizyonu sahibi sanırım ünal aysal

neyse susuyorumm

Üst Alt