Ünal Aysal: "Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz"


Telegol'de çok istediği isimler olarak açıkladı.Düzenleme : Kendisi direk istemedi. Serhat Ulueren'in isimleri sorması üzerine, çok isteriz cevapları verdi.
 
Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz.Kallström harika ama Elmander yerine Drogba'yı istiyoruz Ünal Basghaaaaaaan.:asd:
 
Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz.Elmanderden uzak duralım ama Kalström müthiş olur
 
Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz.Düzenleme, kendisi direk istemedi. Serhat Ulueren'in isimleri sorması üzerine, çok isteriz cevapları verdi.
 
Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz.Normalde Elmander iyi bir seçim ancak sakatlık vs. epey problem yaratır.
 
Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz.Elmander ve Kallström mükemmel olur. İkisine de çok ihtiyacımız var. Başkan çok net konuşuyor. Hiç kıvırmıyor. Süper bir tarzı var. Hayran kaldım...
 
Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz.Kallström hayırlı olsun diyebilir miyiz?
 
Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz.Kallström Culio'nun üzerinde mi oynayacak acaba , direk aynı mevkiler , o zaman Culio yolcu olur ki zarar da etmeyiz , ancak Culio'nun da gönderileceğini sanmıyorum. :eek:
 
Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz.Nasıl olsa ilgilenmedikleri için iyi bir yem attı diye düşünüyorum..
 
Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz.Ya bitirdi işi ondan böyle net konuştu yada ters köşe
 
Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz.Culıo da kalacak. Kallström de gelecek. Büyük takımlarda aynı mevki de birkaç kaliteli oyuncu olması gerekli.
 
Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz.Yemle filan uğraşacağını sanmıyorum , isimler kesmedi diye bahane üretmeyelim. :D Drogba dese yem diyen olur muydu ? :D
 
Üst Alt