Ünal Aysal: "Fenerbahçe’den Oyuncu Almam" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Fenerbahçe’den Oyuncu Almam"

Galatasaray Başkanı Aysal, “Fırsatçılık yapmayız” diyerek ezeli rakibine dost elini uzattı. Hassas bir dönemden geçildiğine vurgu yapan Aysal, sarı-lacivertli takımdan ayrılacak oyuncuların serbest kalması durumunda bile Cim-Bom’da forma giyemeyeceğini ifade etti.

3 Temmuz’da başlayan şike ve teşvik soruşturmasındaki süreçte zaman zaman rakiplerini kızdıran, ancak yerinde tespitleri, öngörüleri sonradan bir bir gerçekleşen Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, şimdi de Fenerbahçe’ye barış çubuğunu uzattı. Aysal, Fenerbahçe’den kesinlikle futbolcu almayacağını söyledi.

Yakın çevresine konuşan Cim-Bom’un patronu, başta Lugano ve Niang olmak üzere yabancı futbolcularının önemli bir bölümünün ayrılma kararı aldığı ve Fenerbahçe Yönetimi’nin satışına izin vermeyi düşündüğü futbolcular konusunda herhangi bir düşünceleri olmadığının altını çizdi.

Aysal’ın gündemdeki bu konuyla ilgili olarak, “Fenerbahçe’nin hiçbir oyuncusuna talip değiliz. Hassas bir dönemden geçiyoruz ve fırsatçılık yapmayız. Umarım Fenerbahçeli futbolculardan gitmeyi düşünen varsa, kararını yeniden gözden geçirir. Ama serbest kalsalar da ben Fenerbahçe’den oyuncu almam” diye konuştuğu öğrenildi.

Aysal, daha önce de Fenerbahçe’nin küme düşmesi durumunda oyuncularını kiralama düşüncesinde olan bazı yöneticilerin girişimini de engellemişti. Diğer taraftan Galatasaray Başkanı Aysal’ın göreve gelişinin 100. günü nedeniyle Lig TV’de konuk olacağı programın da, UEFA’nın Fenerbahçe’yi men etmesinin ardından askıya alındığı öğrenildi. Aysal’ın bununla ilgili olarak da, “Böyle bir ortamda çıkıp 100 günü anlatmak ne kadar doğru olur” dediği bildirildi.

Özdemir’e yanıt

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile istifa eden Fenerbahçe 2. Başkanı Nihat Özdemir arasında geçen telefon görüşmesinin detayları belli oldu. Özdemir’in, “Şimdi mutlu musunuz?” sözlerine karşılık Aysal’ın, “Ben bu pahalı takımı sizinle rakip olmak için kurdum. Fenerbahçe’nin düşmesi bizi mutlu etmez. Baştan beri ağır ceza gelir diye söylüyorum. Dikkat eden bugüne kadar Fenerbahçe ismini ağzımıza almadık. Resmi açıklamalarda da dile getirmedik. Keşke dikkate alınsaydık” yanıtını verdiği bildirildi. Ancak görüşmenin devamında telefonun kesildiği ve Nihat Özdemir tarafından kullanıldığı iddia edilen ağır sözlerin Aysal’a ulaşmadığı öğrenildi.

‘Fenerbahçe’den oyuncu almam’ - Milliyet.com.tr

Cevap: Ünal Aysal: "Fenerbahçe’den Oyuncu Almam"

biz 2 sene kötü gittik aziz ne diyordu ardayla 10 dk konuşayım fenerli yaparım..... ah bu durumda biz olacaktık varya inat olsun diye bütün futbolcuları toplardı şeref yoksunu

başkan boşver de feneri,normal şekilde başka takımlardan falan yabancı oyuncu alsak artık

saçmalık gerekiyorsa işne yarayacak kaliteli oyuncu varsa alacaksın bunun ayıbı yok Juve düştükten sonra İnter acımadı oyuncular aldı lige 5 sene ambargo koydu. Futbol sonuçta bu profesyonel bi meslek bi oyun böyle amatörce ve duygusal hareketlerden nefret ediyorum. Acımayacaksın bu futbol aleminde kimseye

saçmalık gerekiyorsa işne yarayacak kaliteli oyuncu varsa alacaksın bunun ayıbı yok Juve düştükten sonra İnter acımadı oyuncular aldı lige 5 sene ambargo koydu. Futbol sonuçta bu profesyonel bi meslek bi oyun böyle amatörce ve duygusal hareketlerden nefret ediyorum. Acımayacaksın bu futbol aleminde kimseye

n534348677_250796_7263.jpg

konuyla ne alakası var anlamadım ? Juve düştüğünde bazı futbolcularını İnter, Real Madrid, Milan gibi büyük kulüpler almadı mı ? Profesyonel düşünmen gerekir. Çok gereksiz bi ayrıca çok büyük bir laf etmiş o laf öyle bir gün gelir de geri teperse ? Asla Galatasaray da oynamam, Asla fb de oynamam diyen futbolcular gibi boş konuşmuş başkan

emre belesoglunu alalim,Ayhan la,M.Sarp a yedek kulübesinde yarenlik etsin :)

Bu Lugano sampiyons lig oynamayacakmiky di ¿:D

GG and Valencia yarin mactayim pankart mi acsam ney sikeci futbolcu istemiyoruz diye :D:D

Üst Alt