Ünal Aysal Futbol Ateşi'nde


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
de887unal-Aysal.jpg
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal bu akşam canlı olarak yayınlanacak Futbol Ateşi programına konuk olacak.Haberin devamı GSC Portal'da!
 
Cevap: Ünal Aysal Futbol Ateşi'ndeünal aysalında çıkmadığı yer kalmadı nese bugün trt 3 teyiz o vakit :asd:
 
Cevap: Ünal Aysal Futbol Ateşi'ndeAli Ece kim de soru soracakmış. Fanatik hırbo, Rıdvan'ın siyah beyazı işte. Ayar oluyorum renklerini ifşa edip açık açık davrananlara.Ünal Başkan, Melo'yu açıkla bize yeter Euro12 sonuna kadar.
 
Cevap: Ünal Aysal Futbol Ateşi'ndeAli Ece ile rıdvanı kıyaslarsak ali eceye cok buyuk hakaret etmiş oluruz be:) o kadarda degil Ali ece iyidir iyi
 
Cevap: Ünal Aysal Futbol Ateşi'ndeÜnal Aysal transfer ile ilgili konuşmasın.Çünkü kendine hakim olamıyor ve taraftarı yanıltıyor.
 
Cevap: Ünal Aysal Futbol Ateşi'ndeBaşkan da acayip medyatik yanlız.Sürekli ekranlarda görünmeye çalışıyor.Ne olacak bakalım hayırlısı.
 
Cevap: Ünal Aysal Futbol Ateşi'ndecıkın her gun bi kanala cıkın konuısun artık sezon boyunca meydanı bos buldular at kostuurdu sikeciler artık sıra bizde
 
Cevap: Ünal Aysal Futbol Ateşi'ndeKulup hakkında transfer hakkında bilgi falan beklemeyin daha destur bismillah bunlar kutlamaların yönetimsel boyutu sadece o kadar
 
Cevap: Ünal Aysal Futbol Ateşi'ndebizim baskan'in programi yogun o televizyon benim bu televizyon senin diyerek her programa katiliyor neredeyse :)
 
Cevap: Ünal Aysal Futbol Ateşi'ndeKatılacak tabi ki.Geçen sene şerefsizler katılmadılar mı her kanala. Gövde gösterisi yapmadılar mı.Başkanda çıkacak, konuşacak. Kudurtacak alayını.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt