Ünal Aysal: "Galatasaray Yıldızsız Olmaz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Galatasaray Yıldızsız Olmaz"

Galatasaray, yıldızsız olmaz

Galatasaray’ın başkan adayı Ünal Aysal, Galatasaray’ın yıldız futbolcusuz olmayacağını söyledi.

Radyospor’da Özgür Sancar’ la Haber Özel Programı’nda canlı yayın konuğu olan Aysal, teknik direktör konusundaki fikrinin henüz netleşmediğini, kesin kararı 23 Mayıs’tan sonraki hafta vereceğini belirterek, hem bu konuda hem de seçimle ilgili geri bildirimler konusundaki izlenimi hakkında kamuoyuna önemli bir mesaj verdi.

HER ÜYENİN GELİP OYUNU KULLANMASINI BEKLİYORUM

Ünal Aysal, “Bu seçimin Galatasaray için bir dönüm noktası olması gerekmektedir. Bundan böyle güzel günler yaşamayı arzu ediyoruz. Yaşayacağımıza da inanıyorum. Bütün Galatasaraylılar’dan tek ricam, gelip oylarını kullanmaları, seçilecek başkana yetki ve güvenlerini bildirmeleri. Umarım Cumartesi günü başarı bir seçim olacak” dedi.

3 ADAYIN DA ŞANSI EŞİT…

Aysal, adayların şansının eşit olduğunu belirterek, “Bence ben dahil diğer aday arkadaşlarımız elimizden geleni yaptık. Artık kararı üyeler verecek. Ben herkesin şansının eşit olduğunu düşünüyorum. Umarım bu seçim de kazanan Galatasaray olur” diye konuştu.

HER ALANDA SPORTİF BAŞARI; BUNUN İÇİN DE GÜÇLÜ BİR MALİ – İDARİ YAPI

İlk hedefimiz sportif başarıdır. Sadece futbolda değil, diğer branşlarda da başarıyı esas ediniyoruz; ancak önemli olan başarının sürekli olmasıdır. Bir defalık, geçici başarılar benim önceliklerim arasında değil. Bu nedenle mali ve idari başarı sportif başarının öncüsü ve temeli olacaktır. Önceliğim budur.

TEKNİK DİREKTÖR KONUSUNDAKİ KARARIMIZI 23 MAYIS’TAN SONRA AÇIKLAYACAĞIZ

Teknik direktör konusundaki fikrinin netleşmediğini belirten Aysal, “Teknik direktör konusundaki fikrim netleşmedi. Bu konuyu ayın 23’ünden sonraki dönemde kamuoyuna açıklayacağız” diye konuştu.

TRANSFERDE LİSTELER HAZIR; TARAFTARIMIZ MERAK ETMESİN

Transfer çalışmalarında önemli adımlar attıklarını dile getiren Aysal, “Futbol takımı için elimizde pek çok araştırılmış, hazırlanmış listeler var. Bu listeler doğrultusunda ihtiyaçlar doğrultusunda gereken yapılacaktır. Galatasaraylılar merak etmesin. Bu konuda hiçbir gayretten kaçınmıyoruz. Taraftarımız bunu böyle bilsin” şeklinde konuştu.

GALATASARAY YILDIZSIZ OLMAZ; MUHAKKAK YILDIZ OLACAKTIR

Yıldız futbolcu transferi yapacaklarını ifade eden Ünal Aysal, “Galatasaray yıldız futbolcusuz olmaz; muhakkak yıldız futbolcu olacaktır; ama bunun yanında genç futbolculara da yer vereceğiz” dedi.

Radyospor

Cevap: Ünal Aysal "Galatasaray Yıldızsız Olmaz"

büyük ihtimalle seçilecek , hayırlısı olsun Avrupa'yı eskisinden daha güçlü bir şekilde sallarız inşallah

Güveniyoruz sana Baskan. TD konusunda fazla düsünme. Yani basinda Grande bekliyor. Maceraya gerek yok. Terim olmazsa beni sadece Mourinho keser

23 mayıstan sonra açıklayacaklarsa transfer listesi nasıl hazır oluyor??

Terim olmasın aga, büyük risk büyük getiridir. Genç, hırslı, kaprissiz ve para için değil mesleğine karakterini yansıtan bir hoca getirirler inşallah. Bugün Porto'ya baktığımızda, nitekim Benfica, Barcelona gibi takımlarda buna dahil, genç ve karizması olan hocaların ardında durdurklarında ve onlara güven verdiklerinde neler yapabildiklerini gösterdiler.

Allah aşkına Terim'in nesi kaldı geriye ya, herifin muhtemelen ne heyecanı, ne paraya ihtiyacı, ne kendini kanıtlama isteği ne kaldı geriye. Valla ondan bana hatıra kalan sadece kaprisleri, bir takım futbolcuları hep kayırması ve bunun takım içinde huzursuzluk yaratması ve hep dediği dedik olması ve başarıya tek başına sahiplenmek istemesidir. Kusura bakmayın ama Fatih Terim şunu bile diyebilir: Bakın diğerleri bu takımı yönetemedi ben aynı futbolcularla bak nasıl yönetiyorum ve Türk futbolcularının tekini bile göndermeyebilir. Daha önce aksini yaşadık, şampiyon kadroyu sırf Lucescu'nun takımı demesinler diye dağıtması. Bugün keza kepaze olan takımı bak ben bu takım nerelerdeydi aynı futbolcularla nerelere getirdim tarzı bir düşünce.

Eğer Fatih Terim gelirse bence, fikriyatımca, tamamen kişisel olarak büyük bir kayıp olacaktır diye düşünüyorum.

İlk hedefimiz sportif başarıdır. Sadece futbolda değil, diğer branşlarda da başarıyı esas ediniyoruz; ancak önemli olan başarının sürekli olmasıdır. Bir defalık, geçici başarılar benim önceliklerim arasında değil. Bu nedenle mali ve idari başarı sportif başarının öncüsü ve temeli olacaktır. Önceliğim budur.

Tam böyle başkan istiyorum işte.

23 mayıs mı

yuh!!!

yok abi günden güne kayıpları oluyo gözümde aysalın..

edit: e yuh yani,şimdi gördüm 23 mayıs bile değilmiş bide ondan sonraki haftaymış!!!

Daha önce çıktığında 22 Mayıs'a kadar Teknik direktör ve takımın iskeleti belli olur dedi..Şimdi de 23 Mayıs'tan sonra gibi açıklamalar yapıyor...Ben Ali Dürüst'le beraber bu yönetimde bir Adnan Polat havsı sezmeye başladım..

23 mayıs mı

yuh!!!

yok abi günden güne kayıpları oluyo gözümde aysalın..

edit: e yuh yani,şimdi gördüm 23 mayıs bile değilmiş bide ondan sonraki haftaymış!!!

23 Mayıs diyor dostum; daha lig bitmedi, Aysal başkan seçilmedi. Adam bismillah demeden, transfer sezonu başlamadan transfer mi yapsın yani? Nedendir anlamam bu gereksiz acelenizi...

Adnan Polat zamanında Eylül'de transfer yapıyorduk, hatırlatırım.

23 Mayıs diyor dostum; daha lig bitmedi, Aysal başkan seçilmedi. Adam bismillah demeden, transfer sezonu başlamadan transfer mi yapsın yani? Nedendir anlamam bu gereksiz acelenizi...

Adnan Polat zamanında Eylül'de transfer yapıyorduk, hatırlatırım.

sonunun adnan polat gibi olmasını istiyorsa buyursun eylülde yapsın transferini..

acelemiz sabırsızlığımızdan değil,alınabilecek 3-4 tane türk var şunun şurasında,haziran başına kadar bütün kulüpler alacakları adamların ,özellikle türklerin, sözleşmesini ceplerine koyar..bizde ağzımız açık izleriz..

bu kadar güven fazla saçma..

çok edilen bi lafı edicem kusura bakmayın ama allah aşkına transferi hocayı haziran başında açıklayacam diyecek helvacı veya kırana edilecek küfürlerden kaç tane adama myc verirdiniz..

sonunun adnan polat gibi olmasını istiyorsa buyursun eylülde yapsın transferini..

acelemiz sabırsızlığımızdan değil,alınabilecek 3-4 tane türk var şunun şurasında,haziran başına kadar bütün kulüpler alacakları adamların ,özellikle türklerin, sözleşmesini ceplerine koyar..bizde ağzımız açık izleriz..

bu kadar güven fazla saçma..

çok edilen bi lafı edicem kusura bakmayın ama allah aşkına transferi hocayı haziran başında açıklayacam diyecek helvacı veya kırana edilecek küfürlerden kaç tane adama myc verirdiniz..

Bana sorarsan Kıran'a da Helvacı'ya da hak verirdim. Hiçbir başkan; daha kulübün başına geçmeden, başkanlık mevkisine geçer geçmez, en az bizim kadar kulüp başkanlığına yabancıyken transfer konusunda adım atmaz, atamaz. Aksini beklemek de bence sabırsızlıktır.

Cevap: Ünal Aysal: "Galatasaray Yıldızsız Olmaz"

iyide, td konusunda acele etmiyor ama transfer görüsmeleri coktan baslamis, bu nasil olacak

TD yapsin artik transferleri Allah askina, bu ne ya

21 mayısta yöneticiler mazbatalarını alacaklar yani resmiyet kazanacak..Transferin 23 ünden sonra olması gayet normal..

Bana sorarsan Kıran'a da Helvacı'ya da hak verirdim. Hiçbir başkan; daha kulübün başına geçmeden, başkanlık mevkisine geçer geçmez, en az bizim kadar kulüp başkanlığına yabancıyken transfer konusunda adım atmaz, atamaz. Aksini beklemek de bence sabırsızlıktır.

sence öyle olabilir..mutlaka bi çıkarımın vardır..

ama..

bahsettiğim şeyin oyuncu değil t.d. olduğunu belirtmek isterim..oyunculara vurgu yapmamın nedeni ise t.d ün transferde etkin olabilmesi adınaydı..oyuncu transferlerini haziranın başında açıklayabilirler problem yok ama bu saatte bu kadar seçileceği belli olan bi adamın t.d ü belli olmalı olmak zorunda..bu da benim düşüncem naçizane..

baskanliga aday oldugundaki aciklamasinda ilk hedef ekonomik basari demisti.

baskanliga aday oldugundaki aciklamasinda ilk hedef ekonomik basari demisti.

Sen Adnan Polatı mı destekliyorsun adayın kim?

Üst Alt