Ünal Aysal: "Galatasaray'da bir değişim ihtiyacı var" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Galatasaray'da bir değişim ihtiyacı var"

Bizde zamanında severdik büyük baskan derdik ama milleti ümitlendirip sonra göreve gelmemesi hala böyle umut verip konusması sadece insanlara tapan fanboyları sevindirir sneijderciler gibi

Recep bakiyorum da ramazan'in ilk gunu olmasina ragmen kapaklara devam ediyorsun
terim_3733.jpg

Sadece basliga baksam, Ünal Aysal´in yönetim degisikligini kast ettigini zannederdim. Oysaki Aysal ticari iliskisi bulundugu dursun özbekten bekliyormus o degisimi.

Net cevap ver... Bir avuc kongre üyesi var dursunu indirmek icin ugrasan, bu cabalari "bir mesaj" diye törpüllemek, abfertigen etmek, zayiflatmak, sana uygun mudur ki, hemen sevinc naralari attin daha konunun ilk sayfasinda ?

Demekki ayni fikirdesin.

Ya adamin illa "secim gerekli" mi demesi lazim. Onu dese baska birseyi tutturup baska yerlere cekeceksin zaten.

Bu taraftarin mesajidir demis iste. Isler iyi gitmiyor degisim lazim demis.

Ünal Aysal, Galatasaray yönetimini seçime götürebilmek amacıyla başlatılan imza kampanyasını bir mesaj olarak görmek gerektiğini vurguladı.

-------------------------------------

Bu imza kampanyasini, ve anti dursun özbek protestolarini Dursun Özbek´e mesaj vermek icin mi yapiyorsunuz, eyyyy aysalsever GS CIMBOM Ahalisi ?

Bu aciklama, net olarak yönetimi koruma, ve legitim olarak sunma cabasi, ama bu adam size ne söylese inanacaksiniz. Aysal cikip dese ki, Dursun Özbek 2030 yilina kadar baskanlik yapsin, ona da inanirsiniz.

Hirsiz dediginiz adami, el aziz dediginiz adam, kolluyor iste...

Bir mesaj kime verirsiniz ? Iyi niyetli olan, ve daha iyisini yapabilecegini düsündügünüz bir isime ?

Peki sizde Aysal gibi dursunun iyi niyetine inaniyormusunuz eeeey aysalsever GSC ahalisi ?

acik acik ana avrat düz mü gecsin? Bruma kismini bir incele. Orada sadece 2-3 tane uppercut gecirmis Aysal

Aysal döneminde Soma icin toplanan paralar kayboldu, Dursun döneminde üstü örtüldü. Bu dünyada basaramazsam, öbür dünyada ikisinin de yakasina yapisacagim bu paralarin hesabini soracagim.

fenerliler gibi bos atma

Galatasaray Soma'ya yardım parasını gonderdi! İşte o acıklama - Spor Haberleri

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA...

"Soma faciasında yaşamını yitirenlerin ailelerine yardım amacıyla Galatasaray ile Atletico Madrid arasında İspanya Ligi'nin LFP World Challenge programı çerçevesinde oynanan maça ilişkin anlaşmazlık giderilerek, maçtan Kulübümüzün payına düşen net hasılat olan 453.220,24 TL, hayatını kaybeden madencilerimizin ailelerine ulaştırılmak üzere Soma Kaymakamlığı'na ulaştırılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü"

Değişim lazım, taraftarın mesajını almak lazım demesi güzel, peki imza da vermiş mi değişim için?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

seçim için 800 küsur imza konuşuluyor fakat hepi topu 80 civarı ıslak imza toplanabilmiş sanırım.

edit. bu imza atmaktan kaçanları anlamadım zaten bişeyden korkuyor adamlar açık. mesela her genel kurulda konuşan peynir gemisi reiz var zamanında polatı yerden yere vurdu çıktı aysala ayna tuttu yarsuvatı eleştirdi en son dursunu falan tekmeledi baya duyarlı bi galatasaraylı baya baya eleştirdiği kişiler üzerinden sosyal medyada kahraman ilan edilir hani adam güzelde konusuyor kalite biri. fakat ısrarla imza atmıyor neden diye soruyorlar "1000 imza olmasını bekliyorum 1000. imzayı rezervledim ben anlamı olsun :)" diyip duruyor. bahsedilen yüksek sayılar üyeleri gazlamak için olmalı. bir türlü isim listside açıklanmadı zaten.

Son düzenleme:
seçim için 800 küsur imza konuşuluyor fakat hepi topu 80 civarı ıslak imza toplanabilmiş sanırım.

edit. bu imza atmaktan kaçanları anlamadım zaten bişeyden korkuyor adamlar açık. mesela her genel kurulda konuşan peynir gemisi reiz var zamanında polatı yerden yere vurdu çıktı aysala ayna tuttu yarsuvatı eleştirdi en son dursunu falan tekmeledi baya duyarlı bi galatasaraylı baya baya eleştirdiği kişiler üzerinden sosyal medyada kahraman ilan edilir hani adam güzelde konusuyor kalite biri. fakat ısrarla imza atmıyor neden diye soruyorlar "1000 imza olmasını bekliyorum 1000. imzayı rezervledim ben anlamı olsun :)" diyip duruyor. bahsedilen yüksek sayılar üyeleri gazlamak için olmalı. bir türlü isim listside açıklanmadı zaten.

Açık açık Dursun'a karşı olduğunu söyleyen kişi şu ortamda ya fanatiktir ya da aptaldır bence heis. Dursun'u orada tutan bir güç var ve bu güç pire için yorgan bile yakacak zihniyette. Dursun'u 50 defa göndermişlerdi yoksa. Anlaşılan birileri planlarını yapmış ve bu planda bırakıp gitmek yok. herkes görev süresini tamamlayacak.

Bizim sökük ihtiyarlar varya, onlar Apo'nun adaylığını da kabullecek göreceksin.

okadarda değil yav alacağını aldı vereceğini verdi satacağını sattı seneye gider artık. giderde nasıl toparlanırız kimle toparlanırız bilmiyorum tabi.
Alış veriş, buralarını bilmem ama adam bu kadar hakarete rağmen, bu kadar rezilliğe rağmen rahat rahat koltuğunda oturuyorsa o adamın güvendiği çok sağlam yerler var demektir

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Açık açık Dursun'a karşı olduğunu söyleyen kişi şu ortamda ya fanatiktir ya da aptaldır bence heis. Dursun'u orada tutan bir güç var ve bu güç pire için yorgan bile yakacak zihniyette. Dursun'u 50 defa göndermişlerdi yoksa. Anlaşılan birileri planlarını yapmış ve bu planda bırakıp gitmek yok. herkes görev süresini tamamlayacak.

Bizim sökük ihtiyarlar varya, onlar Apo'nun adaylığını da kabullecek göreceksin.

doğru söylüyorsun hacım kendisini ve gelecekte galatasarayda alacağı olası görevler nedeniyle kolay kolay kimse çıkıp konuşamaz ki konuşmuyorlar konuşanlarda imza kampanyası ile alakalı olumsuz görüşler bildiriyorlar.

şimdi olaya apo üzerinden siyasal muhabbetlerden bakarsak ben yakın dönemde 1.adam olacak şekilde sunulacağını düşünmüyorum.bunun olması için kendisinin güvendiği güç kendisine yakın bi zamanda başarı güvencesi vermesi lazım 1. adam olarak sunulacaksa. sonuçta camia içerisinde belli bi siyasi tarafın asıl yüzü. hemen 1 senede o başarı güvencesini verirler mi bilemiyorum. daha bjkya verilen sözler bitmemiş gibi bunun sırada fb si var ts si var. apo en az bi dönem daha başka birinin listesinde olur. sonrası türkiyenin siyasi gündemine göre şekillenir.

Üst Alt