Ünal Aysal geliyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal geliyor

Cevap: Ünal Aysal geliyor

bu adamı bende çok istiyorum geleceği belliydi zaten.

para konusunda hiçbir sıkıntımız olmazda kötü bir yönetim anlayışı olursa yok paramdı yok şuyumdu diye yapışır o koltuğa sonra kaldır kaldırabilirsen.

Nihat Özdemir daha zengindir, Ünal Aysal'dan. Maddi durumu bu kadar büyütmeyin derim.

inan kıraç da ünal aysal ı destekliyormuş zaten inan kıraç ın desteklediği kişiler yüzde doksan başkan oluyor

adnan polat a sabır gösterelim diyenler kusura bakmayında adnan sezgin ve ruhsuz futbolcular orda oldukça kimse adnan polat a sabretmez aklıma geldikçe hala sinir oluyorum adnan sezgin i kovmak çokmu zor

Nihat Özdemir daha zengindir, Ünal Aysal'dan. Maddi durumu bu kadar büyütmeyin derim.

nihat özdemirin serveti ünal aysalın 4/1 i kadar değil.

Dediğin gibi isterse 100 milyar doları olsun önemli olan desteğin ne olacağı ama bir önceki seçim için inanılmaz vaatleri vardı kulübün tüm borcunu silecek 7 yıl içinde kulüpden tahsil edip sıfır borçla bırakacaktı.

O koltuğa laf olsun diye oturtmazlar ünal aysalı merak etme.

Emin olmamakla birlikte, rivayete göre "bakın rivayet dedim" Haldun Üstünel'ide kadroya katmak istiyormuş "bakın muş dedim gaza gelmeyin hemen"

Çok önceden beri isterdim Ünal Aysal'ın başkan olmasını. Ama tabi karşısında adnan polat var diyerek işi savsaklayarak seçimlere girmemesi gerek. SAdece Haldun Üstünel'in yanında olması yetmez. Vizyon lazım. Proje lazım..

ünal aysal dünya nın en zengin 20 iş adamı arasında gösteriliyor kardeş neyse zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış ;)

Benim kaynağım; Forbes dergisi. Ünal Aysal'ın, dünyanın en zengin 20 adamı arasında gösterildiğine dair, ne bir yazı gördüm nede bir yerden duydum. 23.sıra Nihat Özdemir, 51.sıra Ünal Aysal. İsviçre bankalarında olan hesapları bilemiyoruz tabi...

Forbes açıkladı - GAZETEVATAN.COM

Ünal Aysal'ın durumu biraz karışık. Hidro elektrik santralleri dışında hiçbir etkinliği gözükmüyor ki çoğu proje halinde ama çok büyük miktarda parası var. Üyelik yılını da doldurdu, bakalım...

Galatasaray Kulübü’nde 27 Mart'taki mali kongre öncesi camiada ismi başkan adaylığı için güçlü şekilde telaffuz edilen Ünal Aysal, Milliyet'e konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede spekülasyonlara girmek istemediğini açıkladı.

Aysal, "Şu an seçimi konuşmak Galatasaray geleneklerine ters bir durum. Ayrıca böyle bir tabloda çıkıp konuşmanın etik bir hareket olmayacağının bilinmesini isterim" dedi.

Mali genel kurula kadar yazılı ve görsel medyaya herhangi bir açıklamada bulunmayacağını bildiren Ünal Aysal, "Galatasaray'da bir yönetim kurulu ve bir başkan var. Onlar orada iken çıkıp konuşmak, Galatasaray'a zarardan başka bir şey vermez. Camiadaki hassasiyeti ve beklentileri gayet iyi biliyorum. İş seyahati için bulunduğum ABD’de de beni telefonla arayan çok sayıda Galatasaraylı düşüncelerini ifade etti. Ne var ki Başkan Adnan Polat ve yönetiminin nasıl bir yol izleyeceğini görmeden, çeşitli spekülasyonlara girmeyeceğim" diye konuştu.

Kaynak: Milliyet

Nasıl yorumlarsanız artık. :)

G.Saray etiğine ve manevi değerlerine son derece yakışan bir açıklama. Uzun süredir görmeyi arzuladığımız şey bu işte; Vizyon..

ünal aysalın parasından bize ne ben onu anlayamadım...

parasını galatasaraya mı harcasın istiyoruz???? basımıza yıldırım demirören mi arıyoruz?...

klüp mali acıdan önümüzdeki 2-3 sene icinde zaten güclü duruma gececek...

önemli olan dogru insanların yönetimde birlesmesi...

biz ona bakalım... adnan polat kurabiliyorsa dogru bir yönetim yine o gelsin... ünal aysal kuruyorsa o gelsin hic farketmez...

artık klüpler profesyonel olarak yönetilmek zorunda... baskanının zengin olması önemli degil...

yönetimin ve kadroların dogru isler yapabilecek kapasitede mi ona bakmak gerek...

Kim olursa olsun, futbol subesinin basinda tam yetki ile Haldun Üstünel olsun. baska bir sey istemem. bize lazim oan vizyon. bos vaatlere karnimiz tok.

polat bir daha başkan falan olmam diyordu.camiayla ilişkisini büyük ölçüde kopardı diye biliyorum,biraz mixer niyetli bir haber

aysal bi zahmet uzak olsun ...
dursun denen çapsızdan sonra kulubü enkaz haline getirip kaçan aysal eksik olsun ...
sabah akşam küfür edip durduğunuz umut , leşçuk , burak , yiğit vs bir ton adamı alıp kaos sözleşmeler yaptırıp başımıza bela edip ekonomik yönden belimizi kırıp sonra da iflas arefesindeyken sorumluluktan çekinip vın topuk kaçan adamın bu kulüpte yeri yok ..
lafa iki çakma gülüşe inanan taraftar düşünmez ama son yılların en büyük darbesini aysal efendi bize vurdu ...

Son düzenleme:
Üst Alt