Ünal Aysal geliyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal geliyor

Polat ‘baskın seçime’ gitmeyi planlarken muhalefet adayını çıkardı bile..

SARI-KIRMIZILI camianın yoğun baskısına rağmen seçime gitmeyeceğini açıklasa da gizliden gizliye ‘baskın seçime’ hazırlanan başkan Adnan Polat’ın bu girişimi ‘aportta’ bekleyen muhalefet kanadını da harekete geçirdi. Planladığı şok seçim takvimiyle herkesi ‘terse’ yatırmayı planlayan sarı-kırmızılı yönetimi koltuktan indirmek adına çalışmalarına hız veren muhalefetin en önemli isimlerinden Ünal Aysal, güçlü bir listeyle seçimde Adnan Polat’a rakip olacak.

DEV LİSTE HAZIRLIĞI

HENÜZ tarihi netleşmeyen olağanüstü kongre için kolları sıvayan Aysal, daha önceden başkanlığa aday olacağını açıklayan Ali Dürüst ve son seçimde 2300’ün üzerinde oy alan Adnan Öztürk gibi isimlerin desteğini arkasına alırken, oluşturulacak ‘dev’ listeyle G.Saray’da devrim yapmayı planlıyor.

TT Arena Stadı’nın açılışından sonra yaşanan kaos ortamını iyi idare edemediği için birçok kişinin tepkisini alıp, eleştirilerin odağındaki isim haline gelen Polat’a seçimde büyük bir darbe vurmayı planlayan Aysal ve ekibi, kulislerde nabız yoklamaya başladı. Dağınık olan muhalefet kanadını tek bir çatı altında toplayıp, G.Saray’ın üzerindeki kara bulutları dağıtmayı hedefleyen Ünal Aysal kulübü mali açıdan da düzlüğe çıkarmak istiyor.

TECRÜBE KONUŞACAK!

POLAT karşıtı üyeleri yanına çekmeyi planlayan Aysal’ın en güvendiği isimler arasında adı geçen Dürüst ve Öztürk’ün bu yeni yapılanmada kilit rol alacağı konuşulurken, Aysal’ın tek rakibi mevcut başkan olmayacak. Kongre öncesi en az 1-2 önemli ismin daha başkanlığa adaylığını açıklayacağı öğrenilirken, başkan Polat’ın bu adaylara karşı nasıl bir strateji izleyeceği merak konusu oldu.

GÖKMEN ÖZDEMİR / VATAN

Cevap: Ünal Aysal geliyor

Ne Dürüst Nede Öztürk bu adamın yanında olur hep ben hep benden başka bildiği bişey yok Ünal Aysalın

Ünal Aysal'ın başkan olmasını çok isterim.Adamın ne paraya, ne reklama, nede şöhrete ihtiyacı var.Hepsinden kendisinde mevcut zaten.

Bence o koltuğa fazlasıyla yakışır.Bu benim görüşüm tabiki,belirteyim dedim!!!

Ünal Aysal zamanında başkan olsaydı,Stadı kendi yaptıracaktı.Keşke Adnan Öztürk Ve Aysal ayrı ayrı listelerden aday olsalar,Ne kadar güçlü aday olursa o kadar iyi projeler gelir.Güçlü hocaslar ile anlaşırlar..Bu arada Polat'ın seçime gideceğini sanmıyorum..Martta seçim çıksa Mayıs gibi kongre olursa iyi olur..Çünkü transfer dönemi falanda başlıyor..

Belirtmen önemli tabi.

Malum burda bir çok kişi yapılan yorum kendisince ters düşünce hemen saldırma pozisyonuna geçiyorya o anlamda benim görüşüm dedim.Yani ister inan ister inanma ,ister saygı duy ister duyma ,bu benim görüşümdür,ama saldırma anlamında!!!

Paraya şöhrete ihtiyacı yok dedim kendimce belkide öyle değildir diyede.

5 milyar dolar serveti var ama cimri.Zırnık koklatmaz.Bize Haluk Ulusoy gibi bir adam lazım.Yanına Haldun Üstünel,Abdurrahim Albayrak ve Ergün Gürsoy'da oldumu tamamdır.Etrafta ne kadar it,çakal varsa selama durur..

Malum burda bir çok kişi yapılan yorum kendisince ters düşünce hemen saldırma pozisyonuna geçiyorya o anlamda benim görüşüm dedim.Yani ister inan ister inanma ,ister saygı duy ister duyma ,bu benim görüşümdür,ama saldırma anlamında!!!

Paraya şöhrete ihtiyacı yok dedim kendimce belkide öyle değildir diyede.

Kesinlikle ilginç bir bakış açısı kardeş.

5 milyar dolar serveti var ama cimri.Zırnık koklatmaz.Bize Haluk Ulusoy gibi bir adam lazım.Yanına Haldun Üstünel,Abdurrahim Albayrak ve Ergün Gürsoy'da oldumu tamamdır.Etrafta ne kadar it,çakal varsa selama durur..

olur mu adam 2005 de stadı ben yaparım demişti ama özhan canaydın adamın isminin öne çıkıcağını sanıp kıskandığı için kabul etmemişti kabul etseydi kimsenin ağız kokusunu çekmezdik bugün ayrıca şirket hisselerini aig den alıp kulübe verdi inşallah bu dönem aday olur şahsen kendisini görmek isterim başkan olarak.

olur mu adam 2005 de stadı ben yaparım demişti ama özhan canaydın adamın isminin öne çıkıcağını sanıp kıskandığı için kabul etmemişti kabul etseydi kimsenin ağız kokusunu çekmezdik bugün ayrıca şirket hisselerini aig den alıp kulübe verdi inşallah bu dönem aday olur şahsen kendisini görmek isterim başkan olarak.

Güngör naptın be kardeşim.Bunları kulağınla duydunmu? Rahmetli Başkan'ın böyle bir şey yapacağını hiç sanmıyorum.AIG'den alıp verdi ama parasını geri almıştır muhakak.

Üst Alt