Ünal Aysal 'ın serveti yaklaşık 5 milyar dolar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal 'ın serveti yaklaşık 5 milyar dolar!

SERVETİ YAKLAŞIK 5 MİLYAR DOLAR!..

699251090213132024ad3.jpg

G.Saray'da hareketli günler yaşanıyor. Önceki dönem kulüpte üyelik süresini doldurmadığı için başkanlığa adaylığını koyamayan Ünal Aysal'ın, şimdiden Sarı-Kırmızılı camianın önde gelen isimlerinin desteğini aldığı ifade ediliyor.

Radyospor'un haberien göre, İsmi geçtiğimiz dönemde gündeme gelen ancak üyelik süresi yetmediği için başmanlığa adaylığını koyamayan Ünal Aysal, 2010 için iddialı geliyor. 2010'da yapılacak başkanlık seçimine katılmasına kesin gözüyle bakılan Aysal, camianın önde gelen isimleriyle şimdiden görüşmelere başladığı ve çok güçlü bir kadroyla başkanlık yarışına gireceği kulislerde dolaşan 1 numaralı haber durumunda...

Serveti yaklaşık 5 milyar dolar

Ünal Aysal'ın adaylığına sıcak bakanlar arasında İnan Kıraç, eski başkanlardan Ali Tanrıyar ve Selahattin Beyazıt gibi önemli isimlerin de yer aldığı belirtiliyor. Türkiye'nin sayılı zengin işadamları arasında gösterilen Ünal Aysal'ın servetinin 5 milyar dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. Aysal, Özhan Canaydın döneminde kulübün hisselerini AIG'- den devralmış ve sonrasında tekrar kulübe devretmişti.

Cevap: Serveti yaklaşık 5 milyar dolar!

Seneye kadar Sayın Polat ne yapacak bir bakalım görüşümüze sonra yer veririz.;)

Adnan Polat'a maddi destek yapsa olmaz mı ? :)

Adnan Polat gibisini bir daha zor buluruz peşin peşin söylüyorum.Her şeyiyle GS'a yakışan bir başkan.Ah bir de Ünal Aysal kadar zengin olsa..:p

Multi milyarder başkan istemiyorum taraftar olarak. Klüp satılık değil parasından bizene. Kendi çarklarmız çalışmaya başlasın yeter.

Bizi her zaman para bozmustur artık bu benim totemimmi bilmiyorum ama rahat batarya insana aynen öyle bizim takım ne zaman rahat olsa işler yolunda gitmez zorluklarla gögüs gelmesini iyi biliyoruz ve dikkat edin hep zor durumdayken basarılara uzanmıs bir camiayız onun için Allahım cok verip azdırma az verip gezdirme yarabbi:D

Polat iyi başkan ancak takımı daha iyi yapabilir kendimizi kandırmayalım biz bir markayız diyoruz ancak takım sadece Hagi zamanında iyi bilindi UEFAyı aldıgımız yıllarda sonrasında cokda tanınmıslıgı kalmadı ve su yeni yeni marka olabilir buda polat sayesinde takımımızda cok İYİ futbolcular var ancak cok KÖTÜ futbolcularda var bence bir MARKA takımda kötü futbolcu oranı düsük olmalı ve kötüyse gönderilmelidir Trabzonspor baskanı sadri şener gibi biz kaptanlarımızı göndermeyiz diyipte hüseyin cimsirle sözleşme imzaladıgına dönmeyelim nondayı tutmak yerine daha genc iyi birini alalım mesela

Adnan Polat çok iyi ama 5 milyar dolar daha iyi :) şöyle bi 100 milyon dolarcığını bize ayırsın yeter fazlasını istemiyorum söz. :D:D:D

Adnan Polat ta iyi adam aslında ama o kadar parası olan da başkanımız olmasını isterim

Yok istemez. Polat'a destek çıksın. Polat gibi bi başkan varken isterse dünyanın hepsi onun olsun ki Galatasaray kulübünün bir lise geleneği vardır. Bugün Galatasaray'ı başka camialardan farklı tutanda bu içe kapanık ve sarsılmaz yapısıdır.

Multi milyarder başkan istemiyorum taraftar olarak. Klüp satılık değil parasından bizene. Kendi çarklarmız çalışmaya başlasın yeter.

Galatasaray satılamaz ve liseli olmayan hiçkimse bu takıma başkan olamaz!. Çünkü; (Liseli meselesi:))

Ayrıca Ünal Aysal 2000 yılından sonra Galatasaray'ımıza pek çok yardımda bulunmuştur. Klübte 10 yıl üyelik süresini doldurmadığı için başkanlığa adaylığını koyamıyordu. Bana göre Galatasaray'ın; Abrahamoviç'i olacak kişidir kendisi. Ayrıca Galatasaray klubünün %21 hissesini elinde bulundurmaktadır.1960 yılında Galatasaray Lisesinden mezun olmuştur.

Ünal Aysal Adaylık İçin Harekete Geçti

G.Saray'da hareketli günler yaşanıyor. Önceki dönem kulüpte üyelik süresini doldurmadığı için başkanlığa adaylığını koyamayan Ünal Aysal'ın, şimdiden Sarı-Kırmızılı camianın önde gelen isimlerinin desteğini aldığı ifade ediliyor.

Radyospor'un haberine göre, İsmi geçtiğimiz dönemde gündeme gelen ancak üyelik süresi yetmediği için başmanlığa adaylığını koyamayan Ünal Aysal, 2010 için iddialı geliyor. 2010'da yapılacak başkanlık seçimine katılmasına kesin gözüyle bakılan Aysal, camianın önde gelen isimleriyle şimdiden görüşmelere başladığı ve çok güçlü bir kadroyla başkanlık yarışına gireceği kulislerde dolaşan 1 numaralı haber durumunda...

Serveti yaklaşık 5 milyar dolar

Ünal Aysal'ın adaylığına sıcak bakanlar arasında İnan Kıraç, eski başkanlardan Ali Tanrıyar ve Selahattin Beyazıt gibi önemli isimlerin de yer aldığı belirtiliyor. Türkiye'nin sayılı zengin işadamları arasında gösterilen Ünal Aysal'ın servetinin 5 milyar dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. Aysal, Özhan Canaydın döneminde kulübün hisselerini AIG'- den devralmış ve sonrasında tekrar kulübe devretmişti.

Üst Alt