Ünal Aysal kanunları! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal kanunları!

Cevap: Ünal Aysal kanunları!

-ÖRS: ''AYSAL GALATASARAY ROZETİ'Nİ GİZLEMİŞTİ''-

Toplantıya katılan Boğaziçi Üniversitesi Enerji Anabilim Dalı Başkanı ve Galatasaray Kongre üyesi Haluk Örs, diğer başkan adayı Ünal Aysal ile ilgili bir anısını anlattı.

Aysal ile kendisinin ofisinde görüştüğünü ifade eden Örs, ''Sayın Aysal, bana 'Hepimiz Galatasaraylıyız' diyerek rozetini gösterdi. Rozeti ceket yakasının arkasında gizleyerek taşıdığını gördüm. Böyle bir insana Galatasaray'ı kesinlikle teslim etmem'' diye konuşu.

Hadi len ......

-ÖRS: ''AYSAL GALATASARAY ROZETİ'Nİ GİZLEMİŞTİ''-

Toplantıya katılan Boğaziçi Üniversitesi Enerji Anabilim Dalı Başkanı ve Galatasaray Kongre üyesi Haluk Örs, diğer başkan adayı Ünal Aysal ile ilgili bir anısını anlattı.

Aysal ile kendisinin ofisinde görüştüğünü ifade eden Örs, ''Sayın Aysal, bana 'Hepimiz Galatasaraylıyız' diyerek rozetini gösterdi. Rozeti ceket yakasının arkasında gizleyerek taşıdığını gördüm. Böyle bir insana Galatasaray'ı kesinlikle teslim etmem'' diye konuşu.

Hadi len ......

Helvacıda biliyo aysalın kazanacağını sürekli b.k atıp duruyo, böyle seçim kazanılmaz helvacı, senin gibi başkan olmaz olsun pis herif....

"Keşke Polat da aday olsaydı"

Galatasaray Kulübü'nün 14 Mayıs Cumartesi günü yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda başkan adaylarından Ünal Aysal'ın yönetim kurulu aday listesinde yer alan sarı-kırmızılı eski yönetici Ali Dürüst, rahatsızlığın mevcut yönetim içindeki sıkıntılardan kaynaklandığını söyledi.

Sarı-kırmızılı kulübün Kalamış Tesisleri'nde üyelere yönelik gerçekleştirilen toplantıda basın mensuplarına açıklamada bulunan Ali Dürüst, olağanüstü bir dönem yaşadıklarını belirtirken, ''Genel kurulun seçim isteme nedeni, Galatasaray'ın başarısızlığıyla ilgili değildi. Yönetimin içinde sıkıntı vardı. Son mali kongrede de tablo hepimizi çok rahatsız etti. Ana neden sportif başarısızlık değil, yönetim içinde birlik olmamasıydı. Gönül isterdi ki bu seçim normal şartlarda gerçekleşsin ve Adnan Polat da aday olsun'' diye konuştu.

Yaşanan kötü gidişte düzelmenin olması için birlik gerektiğine dikkati çeken Dürüst, ''İnşallah biz onu tesis edeceğiz. Son 1 seneki sıkıntı, birlik olmamasıdır. Galatasaray'ın iyi bir takımı var ve bulunduğu yeri de hak etmiyor. Yapılan projeler vardı. Bu gönül işi, içerde çalışılırken gönüllerin bir olması lazım. Biz başarılar yaşarken de bu gönül birliğiyle başardık. Sizin gönlünüz bir olunca; takımın da taraftarın da gönlü bir oluyor. Büyük bir camia bu ivmeyle başarıya yürüyor'' ifadelerini kullandı.

-''HİÇBİR TEKNİK DİREKTÖRLE GÖRÜŞMEDİK''-

Ali Dürüst, Ünal Aysal'ın yeni sezon için teknik direktör Fatih Terim'le anlaştığı iddialarını yalanlarken, şunları söyledi:

''Fatih Terim dahil olmak üzere şu anda hiçbir teknik direktörle görüşmemiz olmadı. Galatasaray'da başarılı olmuş bazı isimler konuşulabilir. Benim kriterim, Galatasaray'ı başarıya taşıyacak en uygun seçimi yapmaktır. Hiçbir ismi masaya yatırmadık. Bunun için çok erken. Galatasaray için en uygunu neyse, o yapılacak. Kimsenin şüphesi olmasın. Şu anda bir isim yok.''

Galatasaray'da göreve gelmeleri halinde futbol şubesinin olmayacağını belirten Dürüst, ''Futbol önemli bir olay. Eğer seçilirsek, hep beraber bu işin içinde olacağız. Burası 1 kişiye bırakılamayacak kadar önemlidir. Bizim amacımız, en uygun teknik direktör ve en uygun oyuncularla bu takımı oluşturup, işi onlara teslim etmek. Ondan sonra biz bu işin içinde olmayacağız. Kendi işimize bakacağız'' şeklinde konuştu.

-''ÖNEMLİ OLAN ARDA'NIN KARARI''-

Adı İspanya'nın Atletico Madrid ekibiyle anılan Arda Turan'la ilgili görüşlerinin sorulması üzerine Dürüst, ''Arda'nın değeri tartışılmaz, ama oyuncunun isteği önemli. Ben ümit ediyorum ki Arda o huzuru bulacaktır ve burada kalacaktır. Öncelik yine oyuncunun tercihidir. O emeğini satıyor ve onun isteğine saygımız var'' dedi.

Gelecek sezon Avrupa kupalarında mücadele edemeyecek Galatasaray'ın yıldız oyuncu transferi yapıp yapamayacağı sorusuna ise Ali Dürüst, ''Tabii ki yıldızlar da gelecek. Amacımız şampiyon olmak ve bunun için gerekli tedbirleri alacağız. Mevcut takımımız var, bu takımı yukarı taşımamız lazım. Biz bu oyuncularla devam edeceğiz. Tabii ki takviye yapacağız. Transfer de bu anlamda olacak'' diyerek sözlerini tamamladı.

Ali Durust'un aciklamalari net Fatih Terim...Unal Aysal'da bundan bahsetmisti sonucta bu bir ekip isi ama takim konusunda F.Terim tek yetkili...Biz takimi teslim ederiz sonrasina karismayiz diyor zaten

Alisamiyen.net de birisi Terim değil demiş.Adminde ben tam tersini duydum demiş.Ayrıca Scoutgs'de birisi 5 yıllık sözleşme imzalandı falan dedi.Ayriyetten Afrikalı bir golcü ve Fransız kaleci ile ön protokol imzalandığını söyledi.Hatta önprotokolü kendim gördüm dedi.Ayriyetten bir tanede gurbetçi bir oyuncu da varmış.Adını duymamıştım kendisinin ama önemli bir kulüpte oynuyor dedi.1990 doğumluymuş gurbetçi oyuncu.Sağ açık sanırım mevkisi dedi.

Valla benim tahminim Fransız kaleci Frey,Afrikalı golcü de Drogba.Gurbetçi oyuncu hakkında pek bir fikrim yok.

Alisamiyen.net de birisi Terim değil demiş.Adminde ben tam tersini duydum demiş.Ayrıca Scoutgs'de birisi 5 yıllık sözleşme imzalandı falan dedi.Ayriyetten Afrikalı bir golcü ve Fransız kaleci ile ön protokol imzalandığını söyledi.Hatta önprotokolü kendim gördüm dedi.Ayriyetten bir tanede gurbetçi bir oyuncu da varmış.Adını duymamıştım kendisinin ama önemli bir kulüpte oynuyor dedi.1990 doğumluymuş gurbetçi oyuncu.Sağ açık sanırım mevkisi dedi.

Valla benim tahminim Fransız kaleci Frey,Afrikalı golcü de Drogba.Gurbetçi oyuncu hakkında pek bir fikrim yok.

sefa yilmaz olabilir mi ?

Bugün moralim yerine geldi acikcasi. Ali Dürüst ve Ergun Gürsoy´in LigTV´deki mesajlarini aldim ben :)

Saçmalamayın ne Tuncayı.

Öldürsen gelmez o bize.

Bizimkilerde istemez merak etmeyin.

Üst Alt