Ünal Aysal: "Kitabımızda imkansız yoktur"


f2307dddddddddd.jpg
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Lig TV’den Serbay Şenkal’a çok özel açıklamalar yaptı.Haberin Devamı GSCPortal'da
 
Cevap: Ünal Aysal : "Kitabımızda imkansız yoktur."Benim başlık daha iyiydi sanki :) Çok güzel açıklamalar yapmış dinleyin bence.
 
Cevap: Ünal Aysal : "Kitabımızda imkansız yoktur"başkan iyi hoş konuşuyorsun da azda icraat göster sabırla bekliyorum
 
Cevap: Ünal Aysal : "Kitabımızda imkansız yoktur"en büyük transferimiz melo olucaktır... melo alınmaz ise işin çook zor başkan .... ama ben inanıyorum taraftarı dinleceklerdir..
 
Cevap: Ünal Aysal : "Kitabımızda imkansız yoktur""Kitabımızda imkansız yoktur"Necati Ateş Galatasaray'da.Yiğit Galatasaray'da...Bunlar imkansız isimlerdi, ama alıcaz dedik aldık...! O kadar. Dünya'nın en iyi 10 kulübü olacağız Danny'yi fln da aldık işte.
 
Cevap: Ünal Aysal : "Kitabımızda imkansız yoktur"Necati Ateş Galatasaray'da.Yiğit Galatasaray'da...Bunlar imkansız isimlerdi, ama alıcaz dedik aldık...! O kadar. Dünya'nın en iyi 10 kulübü olacağız Danny'yi fln da aldık işte.necatiye haksızlık ediyosun,dany de iyi adam ona da haksızlık ettigini zamanla anlayacaksın.
 
Cevap: Ünal Aysal : "Kitabımızda imkansız yoktur"Imkansız yoktur derken:Ünal Aysal:

Kombine satışlarında rekora doğru gittiklerini söyleyen Aysal, “Satışlar kapanmadan kombinelerin tamamnını satmış olacaığız. Bu da ilk defa olacak” dedi.
 
Cevap: Ünal Aysal : "Kitabımızda imkansız yoktur"Daha durun bu açıklamaların "İkinci kamp dönemine kadar..", "Ağustos ortasına kadar..", "Transferin son gününe kadar..." versiyonlarını göreceksiniz. :asd:
 
Cevap: Ünal Aysal : "Kitabımızda imkansız yoktur"ya bi susta transfer yap be. hergun yeni birsey soyluyor, gina geldi artik bana.
 
Cevap: Ünal Aysal : "Kitabımızda imkansız yoktur"25 Haziran'da Törene bunlar katilsa bile bana yeter.Sabri

Necati

Melo

Umut

Dany

Hoilett

Gökhan Süzen

Veysel Sari

Sercan Sararer

Fatih Terim

Ümit Davala

Hasan Sas

Claudio TaffarelBunlara ek olarak 1 Kanat ve 1 Forvet istiyorum, onlar sonra aciklanabilir, büyük transfer diye. Ilk pakete bunlar yeter.
 
Cevap: Ünal Aysal : "Kitabımızda imkansız yoktur"unal aysalı eleştirenleri hiç anlamıyorum adam daha ne yapsın johan elmander,selçuk inan,emanuel eboue fernando muslera tomas ufaliji alınsize dunya çapında 5 yıldız sadece reira transferi olumsuz, engin cehyun, felipe melo gibi oyuncu kiralıkda olsa takımda oynadı bu transferleri nerdeyse sıfır bonservis bedeliyle gerçekleştirdi hala daha transfer trasnfer unal aysalın yaptıkları ortada belliki en az 4 tane nokta transfer geliyor kaliteli,biraz insaf
 
Üst Alt