Ünal Aysal, Lig Radyo'ya konuk oldu


6 Mayıs Cuma 19.30'da Sayın Ünal Aysal Lig Radyo stüdyosunda Galatasaray'lıların ve spor kamuyonunun sorularını yanıtlayacak..$imdiden sorularımızı gönderelim/hazırlayalım :)Soru ve görüşleriniz için..CANLI YAYINA MESAJe–mail: mehmet.ayan@turkmedya.com.trTEL: 0212 449 33 00TEL: 0212 443 33 12SMS: LİG yazıp boşluk bırakıp mesajınızı 2536’ya gönderebilirsiniz.
 
Cevap: Ünal Aysal LİG RADYODA..Dinliyelim bakalim, baskanimiz neler diyecek.

Simdiye kadar dediklerinin pek disina cikmiyacaktir muhtemelen.
 
Cevap: Ünal Aysal LİG RADYODA..Twitter hesabi olanlar yarin icin LigRadyo´ya mesaj atsin. Su transferde rekabet edebilme olayini dile getirsinler. 10-15 kisi aynisini yazarsa mutlaka sorarlar. Senelerdir transfer savaslarini kaybediyoruz, gözde yerli futbolculari transfer edemiyoruz. Bu degismeli. Bunu basaracakmisiniz? gibi sorular
 
Cevap: Ünal Aysal LİG RADYODA..Bağlanma imkanı olan bağlansın arkadaşlar.Numarasını vermede bir sakınca var mıdır acep?
 
Cevap: Ünal Aysal LİG RADYODA..Turgay Kıran'ın taraftar ve Scouting projelerini çok beğendim. Bunları dikkate alacak mı? Ayrıca başkan olduğu zaman, Mehmet Helvacı'nın anlaşıp sunduğu futbolcuları değerlendirecek mi?

Bu iki sorunun cevabını merak ediyorum..
 
Cevap: Ünal Aysal LİG RADYODA..Twitter hesabi olanlar yarin icin LigRadyo´ya mesaj atsin. Su transferde rekabet edebilme olayini dile getirsinler. 10-15 kisi aynisini yazarsa mutlaka sorarlar. Senelerdir transfer savaslarini kaybediyoruz, gözde yerli futbolculari transfer edemiyoruz. Bu degismeli. Bunu basaracakmisiniz? gibi sorularYahu ben hem Kiran icin hem Helvaci icin twitterde Saim Altunterim diye birine sorular yolladim, ikiside sorulmadi.

Kafaya aliyorlar bizi galiba. :)
 
Cevap: Ünal Aysal LİG RADYODA..Futboldan cok anlamadigi icin teknik sorulari pek yanitlayamiyor Ünal Aysal. Iste süpheniz olmasin, küllerimizden dogacagiz gibi aciklamalar yapiyor. Keske Ali Dürüst veya Adnan Öztürk konussa futbol konusunda :)
 
Cevap: Ünal Aysal LİG RADYODA..Emrah,yayına bağlanmak isteyenler için numara vermede sakınca var mı?Edit:Verilmiş zaten:)
 
Cevap: Ünal Aysal Lig Radyoya Katılacak l 5 Mayıs l 19:30hıc unal aysal falan yok suan canlı yayında suan yannız
 
Üst Alt