Ünal Aysal, Lig Radyo'ya konuk oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Lig Radyo'ya konuk oldu

Cevap: Ünal Aysal Lig Radyoya Katılacak l 6 Mayıs l 19:30

Son düzenlemeler oldu :D bütün iletişimleri ekledik ağalar inşallah yarın somut birşeyler söyler..

Cevap: Ünal Aysal LİG RADYODA..

Yarin arayacagim orayi :)

"Herkese saygilarimi sunuyorum. Baskanimiza basarilar diliyorum. Simdi ben buraya niye ciktim? Nasil ciktim? Bunu izaha gerek yok. Gördünüz, aradim ciktim" :D

Cevap: Ünal Aysal Lig Radyoya Katılacak l 6 Mayıs l 19:30

ben doğru yazdım Emrah değişmiş :D

emrah hep benmi düzeltecem seni :p

Cevap: Ünal Aysal Lig Radyo'ya Katılacak l 6 Mayıs l 19:30

Arkadaslar benim yarin mac var benim icin. Ünal Aysal i kaciracagim. Lütfen birileri dikatle dinlesin ve buraya yazsin neler dedi diye. Ve bir arkadas Adel Taarabt ve Konopyanka icin bi soru gönderdi ve scout ekibi icin. Dikkat edin Ünal Aysala soracakmi soruyu cok merak ediyorum.

Cevap: Ünal Aysal Lig Radyo'ya Katılacak l 6 Mayıs l 19:30

Twitter hesabı olan biri şunu sorabilir mi?Futbol takımının başında kimler olacak?Transferler T.Direktör'e mi bırakılacak,yoksa futbol komitesine mi?

Cevap: Ünal Aysal Lig Radyo'ya Katılacak l 6 Mayıs l 19.30

- Taraftar Üye Kart projesi sorulabilir

- Transferde rekabet edemememiz senelerdir

- Hakkimizin korunmasi

- 2 dönem sonunda Galatasaray´i nerde görmeyi hedefliyorsunuz? Ilk dönem icin de sorulabilir

- Sacma forma renklerinden vazgecilmesi

- Amatör subeler (Yenilmez Armadalari yaratacagiz demisti gerci)

- Stadi doldurmak icin düsünceleri var mi?

Ilk aklima gelenler

Cevap: Ünal Aysal LİG RADYODA..

Ben oyuncunun fiyatini sorarim, pazarlik etmem, alirim cümlesini gercekten kurdunuz mu?

Yarın iyi sorular sorulmalı.. ama önemli olan o soruları Aysal'a iletilmesi.. Bence 10-15 kisi grup olarak aynı soruları değişken olarak sormalıyız..

1)Futbol da Altyapının başına kimi getireceksiniz?

2)Scout ekibinizde kimler olacak?

3)kapalı spor salonu hakkındaki görüşleriniz nedir?(yapılacakmı-kiralanacakmı) vs?

4)GS TV nin başına daha ehil birini getirecekmisiniz?Program içeriğini genişletecek biri vs...

5)GS Store sayısı ve ürün gamı aRtacakmı?

6)Diğer illerde altyapı sosyal tesis yapılanmasına gidilecekmi?

7)Florya nın hepsinin tapusu alıbacakmı?

vs

vs

gibi sorular sorulabilir.

Üst Alt