Ünal Aysal, Lig Radyo'ya konuk oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Lig Radyo'ya konuk oldu

6 Mayıs Cuma 19.30'da Sayın Ünal Aysal Lig Radyo stüdyosunda Galatasaray'lıların ve spor kamuyonunun sorularını yanıtlayacak..

$imdiden sorularımızı gönderelim/hazırlayalım :)

Soru ve görüşleriniz için..

CANLI YAYINA MESAJ

e–mail: mehmet.ayan@turkmedya.com.tr

TEL: 0212 449 33 00

TEL: 0212 443 33 12

SMS: LİG yazıp boşluk bırakıp mesajınızı 2536’ya gönderebilirsiniz.

Cevap: Ünal Aysal LİG RADYODA..

Dinliyelim bakalim, baskanimiz neler diyecek.

Simdiye kadar dediklerinin pek disina cikmiyacaktir muhtemelen.

Twitter hesabi olanlar yarin icin LigRadyo´ya mesaj atsin. Su transferde rekabet edebilme olayini dile getirsinler. 10-15 kisi aynisini yazarsa mutlaka sorarlar. Senelerdir transfer savaslarini kaybediyoruz, gözde yerli futbolculari transfer edemiyoruz. Bu degismeli. Bunu basaracakmisiniz? gibi sorular

Bağlanma imkanı olan bağlansın arkadaşlar.Numarasını vermede bir sakınca var mıdır acep?

Turgay Kıran'ın taraftar ve Scouting projelerini çok beğendim. Bunları dikkate alacak mı? Ayrıca başkan olduğu zaman, Mehmet Helvacı'nın anlaşıp sunduğu futbolcuları değerlendirecek mi?

Bu iki sorunun cevabını merak ediyorum..

Twitter hesabi olanlar yarin icin LigRadyo´ya mesaj atsin. Su transferde rekabet edebilme olayini dile getirsinler. 10-15 kisi aynisini yazarsa mutlaka sorarlar. Senelerdir transfer savaslarini kaybediyoruz, gözde yerli futbolculari transfer edemiyoruz. Bu degismeli. Bunu basaracakmisiniz? gibi sorular

Yahu ben hem Kiran icin hem Helvaci icin twitterde Saim Altunterim diye birine sorular yolladim, ikiside sorulmadi.

Kafaya aliyorlar bizi galiba. :)

Futboldan cok anlamadigi icin teknik sorulari pek yanitlayamiyor Ünal Aysal. Iste süpheniz olmasin, küllerimizden dogacagiz gibi aciklamalar yapiyor. Keske Ali Dürüst veya Adnan Öztürk konussa futbol konusunda :)

Emrah,yayına bağlanmak isteyenler için numara vermede sakınca var mı?

Edit:Verilmiş zaten:)

Cevap: Ünal Aysal Lig Radyoya Katılacak l 5 Mayıs l 19:30

hıc unal aysal falan yok suan canlı yayında suan yannız

Üst Alt