Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk Oldu

Cevap: Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk Oldu

Benim de aklıma o geldi, iri demiş, Arshavin iriyse ben öleyim o zaman.

:asd:

Pavlyuchenko su anda beni pek heyecanlandirmaz, zaten aradigimiz adam degil. Bize öncelikle bir playmaker lazim.

Bu işler yabancılarda paraya bakar kaldıki Culio buraya gelirken CL'de oynayıp gelip avrupanın onemlı bır klubunde forma giymek istedigi için geldiğini soylemıstı bence Culio'da sorun olmaz yeterki isteyelim.

Sorun olmazsa büyük ihtimal devre arasi takima döner. :)

Forvet konusunda ben Pavlyunchenko'nun gelmesi taratarıyım bitirici golcü lazım bize adam boru gibi vuruyor toplara kaldıki en sonunda bir frikikcimiz olur Selçuk direk kaleye vurma anlamında geldiğinden beri Sabriyi hiç aratmıyor bu konuda.

:asd:

Pavlyuchenko su anda beni pek heyecanlandirmaz, zaten aradigimiz adam degil. Bize öncelikle bir playmaker lazim.

Sorun olmazsa büyük ihtimal devre arasi takima döner. :)

İnşallah doner, takımda sıfıra inen bir tane oyuncu yok zaten, Playmaiker konusunda kesinlikle haklısın tek forvet oynaycaksak 10 numara şart.

Yakışıklı eklemesini bence niye yaptı biliyor musunuz, Tevez dedikodularının önüne geçmek için, beyaz, iri diyince millet Tevez diye atlamasın diye.

Berbatov bile olabilir yani.

Tevez'e gençlik yıllarında teklif etmişler.Yüzünün yanık kısımlarını düzltebilirz demişler ama Tevez bu benim geçmişim ve benle birlikte yaşayacak diyerek kabul etmemiş.

Mantıklı. Ünal Aysal "yakışıklı diyebilirim" dedi. Demek ki henüz diyemiyor. Estetikten sonra yakışıklı diyecek.

Tevez hayırlı olsun.

Mümkün değil,Tevez'i kurtaracak estetik cerrahı henüz doğmadı, o değildir!

Bu arada Başkan kendisine yöneltilen şu "100 milyon dolarla geliyor" sorularına keşke "parayla değil o para kaynağını yaratacak yöneticilik tecrübesiyle geliyorum" deseydi.Sürekli parasını Galatasaray'a aktarıp aktarmayacağının gündeme getirilmesi çok sinir bozucu.Galatasaray'ın iç yapısını bilmeyen insanları soru sorsun diye Başkan'ın karşısına koyuyorlar. Bugüne kadar parası var diye hiç kimse Galatasaray'a başkan yapılmadı ki! Galatasaray'ın Ali Şenleri, Aziz Yıldırımları olmamasını buna borçluyuz, bilmiyorlar mı?

Üst Alt