Ünal Aysal: "Mevcut yönetimle Kuzey ve Güney Kutbu kadar farklı görüşlerdeyiz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Mevcut yönetimle Kuzey ve Güney Kutbu kadar farklı görüşlerdeyiz"

serhat_ulueren_unal_aysal_simarik_cocuklar_gibi.jpg

Yine yalan üstüne yalan, demagoji üstüne demagoji...Her cümlesi tek tek çürütülür de zahmet etmeye değmez...

''Kurumsallaşma'' geyiğine değinmeden edemedim yine de. Astronomik ücretlerle görev verdiği ''Profesyonel'' kadroya atmıştı Hajrovic' in kaçıp gitmesini hani, ''Profesyonellerin hatası, durumu bana bildirmediler'' diyerek...İlgili kişi, durumu kendisine hem de yazılı olarak defalarca bildirdiğini, gerekirse ispata hazır olduğunu söylemesine rağmen tek kelime cevap verememiş, olayın üstü öylece kapanmıştı. Sokayım böyle kurumsallaşma anlayışına!...

Çok pişkin adam gördüm ama böylesi yüz yılda bir gelir herhalde!...

Aynen senin kalitende bir adama Dursun gibisi çok.

O malum yağ oranı %250 olan resmin 2. bir emre kadar paylaşılması CEZA SEBEBİDİR BUNDAN SONRA.

YÖ-NE-TİM

Aysal'ın emsalsiz fotoğrafına cevap olarak 3 adet Dursun fotoğrafı yollandı. Ne alakası var bilmiyorum ama ısrarla Dursun fotoğrafı yollayan veya Aysal'ı eleştirenlere Dursun argümanıyla cevap verenlere şunu söylemek istiyorum; her ne kadar anlamsız bir soru da olsa Dursun mu Aysal mı sorusuna cevabım kesinlikle Aysal'dır.

Eğer bir insanın Dursun'dan başarılı olması veya ondan daha iyi yönetici olması sizin için yeterliyse ne yazık ki dilinize doladığınız ''vizyon'' siz de yok arkadaşlar. Öyle ya kıstas olarak Dursun'u alanda vizyon ne ara ya-hu.

Yukarıda ki iyi mesajına cevap veremediğim için diyememiştim; hayırlı forumlar. Erman Türker

Birisi de dememiş ikisi (KUZEY DE GÜNEY KUTBU DA) de soğuk ve yaşamın hemen hemen olmadığı yerler diye.

Ünal Aysal- Fatih Terim - Lucescu bitti arkadaşlar bitti. Geçmiş dönemde önemli başarıları oldu ama artık geçmiş zaman oldular. Bunu kabullenelim artık ..

Aysal'ın emsalsiz fotoğrafına cevap olarak 3 adet Dursun fotoğrafı yollandı. Ne alakası var bilmiyorum ama ısrarla Dursun fotoğrafı yollayan veya Aysal'ı eleştirenlere Dursun argümanıyla cevap verenlere şunu söylemek istiyorum; her ne kadar anlamsız bir soru da olsa Dursun mu Aysal mı sorusuna cevabım kesinlikle Aysal'dır.

Eğer bir insanın Dursun'dan başarılı olması veya ondan daha iyi yönetici olması sizin için yeterliyse ne yazık ki dilinize doladığınız ''vizyon'' siz de yok arkadaşlar. Öyle ya kıstas olarak Dursun'u alanda vizyon ne ara ya-hu.

Yukarıda ki iyi mesajına cevap veremediğim için diyememiştim; hayırlı forumlar. Erman Türker
Size Dursun mustehak demek istediler belkide

Yukarıda ki iyi mesajına cevap veremediğim için diyememiştim; hayırlı forumlar. @Erman Türker
Çok yanlış anlamışsın kardeşim. Ben o Ciguli mevzusunu geyiğine yapmıştım. Tıpkı konu altındaki diğer mesajlarım gibi. Aysal ile o adını dahi anmak istemediğim yaratığı aynı cümlede bile kullanmak istemem. Aysal'ı kıyaslayacağım adam Süren olur. O bahsi geçen yaratığı kıyaslayacağım isimler ise en fazla Yarsuvat veya Polat olur. Senin o Aysal ile alakalı görseli paylaşman ve gözlük üzerinden vurman ne kadar saçma ise bizim de yaratık resmi ile karşılık vermemiz o kadar saçma. Saçma mesaja saçma cevap ile karşılık verilir gayet normaldir.

İyi forumlar Mehmet Arslaner.

Surekli konusunca ne oluyor? Taraftar istiosa donerim diodun donuosan don donmeyeceksen sus be adam baskanken de guvenlik kamerasina bile konusurdu

Üst Alt