Ünal Aysal: "Mevcut yönetimle Kuzey ve Güney Kutbu kadar farklı görüşlerdeyiz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Mevcut yönetimle Kuzey ve Güney Kutbu kadar farklı görüşlerdeyiz"

şu an aysal gibi daha önce GS ya faydası olmuş bi adam ortaya çıkmadıgına göre mecbursunuz bu adama.riskse risk.yapacak bişey yok.kaldı ki ben aysal gibi bi birinin 2.gelişinde sacmalayacagını düşünmüyorum.köylü fikoya da haddini bildirecektir.

Çok yanlış anlamışsın kardeşim. Ben o Ciguli mevzusunu geyiğine yapmıştım. Tıpkı konu altındaki diğer mesajlarım gibi. Aysal ile o adını dahi anmak istemediğim yaratığı aynı cümlede bile kullanmak istemem. Aysal'ı kıyaslayacağım adam Süren olur. O bahsi geçen yaratığı kıyaslayacağım isimler ise en fazla Yarsuvat veya Polat olur. Senin o Aysal ile alakalı görseli paylaşman ve gözlük üzerinden vurman ne kadar saçma ise bizim de yaratık resmi ile karşılık vermemiz o kadar saçma. Saçma mesaja saçma cevap ile karşılık verilir gayet normaldir.

İyi forumlar @Mehmet Arslaner.

Yanlış anlamamışım, sen yanlış anladığımı düşünerek yanlış anlamışsın. Fotoğraf mevzu mizansenden ibaret, oturup ciddi ciddi Aysal tuhaf gözlük takıyor diye vuracak halim yok. Eğer Aysal ile ilgili başlıkları kısaca incelersen Aysal'ın dönmesini hunharca isteyenlerin ortak yönlerini görebilirsin.

Madem ciddi yazdın ben de ciddi olayım o halde; ciddiye almıyoruz forum diyoruz şu diyoruz bu diyoruz ama Aysal'ı eleştiren insanlara sürekli olarak gerizekalı deniyor, ciddi ciddi yazı yazalanların argümanlarına cevap verildiğini görmedim, varsa yoksa şöyle vizyonsuzsunuz, size dursunlar müstehak, gerizekalısınız vs vs.

graphics-dancing-baby-482018.gif

Yanlış anlamamışım, sen yanlış anladığımı düşünerek yanlış anlamışsın. Fotoğraf mevzu mizansenden ibaret, oturup ciddi ciddi Aysal tuhaf gözlük takıyor diye vuracak halim yok. Eğer Aysal ile ilgili başlıkları kısaca incelersen Aysal'ın dönmesini hunharca isteyenlerin ortak yönlerini görebilirsin.

Madem ciddi yazdın ben de ciddi olayım o halde; ciddiye almıyoruz forum diyoruz şu diyoruz bu diyoruz ama Aysal'ı eleştiren insanlara sürekli olarak gerizekalı deniyor, ciddi ciddi yazı yazalanların argümanlarına cevap verildiğini görmedim, varsa yoksa şöyle vizyonsuzsunuz, size dursunlar müstehak, gerizekalısınız vs vs.
Hoayyda hocam :D Bana niye kızdın şimdi? Benim bu mesajı mı ciddi olarak mı aldın? Ciddi bir şey yazıyorsam eğer sonuna "İyi forumlar" yazmam. Bunu en iyi senin biliyor olman lazım. Böyle bir mesajımı ilk defa ciddiye aldığını görüyorum enteresan.

Peki benim Aysal'ı sevmiyor diye birilerine vizyonsuz, gerizekalı vs... gibi şeyler söylediğimi gördün mü hiç? Daha geçen de Alpay Asma ile uzun uzun yazıştık forumda. Daha önce de uzun uzun bu konuyu tartıştıklarım oldu. Ciddi bir yazıya aynı ciddiyet ile cevap verir ve kendi argümanlarımı sunarım. Bu hep böyle olmuştur.

Dediğin şeyi yapanlar da var elbet ben de görüyorum ama tek taraflı değil. O konuda biraz abartmışsın bence.

Bu konuda çok ciddisiniz biraz sükunete davet ediyorum sizi

Aysal ile dalga geçilen bir mesaja başımızda ki adamın tipini koyarak aysal'ı onore ediyoruz buda bizim hakkımız diye düşünüyorum teşekkürler

TapaTalK

Hoayyda hocam :D Bana niye kızdın şimdi? Benim bu mesajı mı ciddi olarak mı aldın? Ciddi bir şey yazıyorsam eğer sonuna "İyi forumlar" yazmam. Bunu en iyi senin biliyor olman lazım. Böyle bir mesajımı ilk defa ciddiye aldığını görüyorum enteresan.

Peki benim Aysal'ı sevmiyor diye birilerine vizyonsuz, gerizekalı vs... gibi şeyler söylediğimi gördün mü hiç? Daha geçen de @Alpay Asma ile uzun uzun yazıştık forumda. Daha önce de uzun uzun bu konuyu tartıştıklarım oldu. Ciddi bir yazıya aynı ciddiyet ile cevap verir ve kendi argümanlarımı sunarım. Bu hep böyle olmuştur.

Dediğin şeyi yapanlar da var elbet ben de görüyorum ama tek taraflı değil. O konuda biraz abartmışsın bence.

Ya bi yürü git, hocam nedir la ? :D

Geniş bir zamanda yazarım ÖM'den yine yanlış anlamışsın veya ben anlatamamışım.

Hayırlı forumlar.

Ne bileyim bana ilk defa hocam dedin tuhafıma gitti :D

Ayrıca hiç sevmem hocam denmesini; o ne la öyle uzun saçlı sevişgen odtü bebesi gibi. :D
Yok artık ahahahahhahah :D Ben orada yıllardır fenomen olmuş rok tepkisini taklit ettim ama gelmiş bana ne anlatıyorsun :D Kardeşim sende bugün bir haller var belli. Gece gece beni bile hunharca gömmenden belliydi zaten. Yat uyu sen bir an önce :D

Bu arada #UZUNSACLIYIMSAKALLIYIMLAKINODTUBEBESIDEGILIM

İyi forumlar.

Birisi de dememiş ikisi (KUZEY DE GÜNEY KUTBU DA) de soğuk ve yaşamın hemen hemen olmadığı yerler diye.

Öncelikle yanıtınıza kahkaha attım. Başkanı haklı çıkarma görevini üstlenmek istiyorum :)

Kuzey Kutbu sadece buz kütlelerinden oluşmaktadır. Öyle sıcağa falan gelemez. Buz parçaları kopar ayrılır. Orada kutup ayıları yaşar.

Güney Kutbu - Antarktika bir kara parçasıdır. Kıtadır. Dünya'nın en soğuk noktasıdır. Buzlar hiçbir zaman erimez. Penguenler yaşar.

Özetle Kuzey Kutbu değişkendir; Güney Kutbu kararlıdır.

Dursun Özbek Kuzey Kutup dairesini; Ünal Aysal Güney Kutup Dairesi'ni temsil eder. :)

Artik Aysal yonetimini elestiren ya da Aysali tekrar istemeyen kisilere karsi gercekten beyin fukaraligi olarak degerlendirdigim "o zaman dursun istiyorsunuz" ve turevleri seklindeki argumani biraz terk etmenizi , ya da terk edebilecek olanlarin yazmasini rica ediyorum . Cunku bu forumda surekli aktif olan kisilerin bu kadar dar capli olmasi sahsen beni rahatsiz ediyor. Soyleyebilecek baska seyleriniz de olmali.

Mesela ben "Aysalin ekonomik anlamda veya idari anlamda her kararini onaylamiyorum ama bugun ismi gecen ,ve aday olursa secilebilecek tek dursun alternatifi oldugunu gordugum icin dursun yerine bin kere on bin kere hatalariyla da olsa Aysal" diyen adamin gorusune saygi duyarim

Ama aysal henuz aday bile degil , ya da dursun un secimde karsisina aday cikip cikmayacagi belli degil , kalkip da bugun aysal konularinda aysalin 3 senelik baskanlik donemine ait elestiriler getiren insanlari surekli dursundan memnunmus gibi gostermek gercekten kit beyinlilikten baska bir sey degil

kolanin gazi kacmissa , boza eksimis olamaz mi ? Ya da patatesler filizlenip bozulmussa biberler curumus olamaz mi ?

Bu e sacma sapan karsilastirma yontemidir . Biri basarisiz bir mevcut baskan , oteki de bir cok yanlisiyla elestirilebilir konumda olan bir eski baskan

Artik lutfen yazimin basinda belirttigim gibi ,aysali elestiren ya da tekrar baskan olmasini istemeyenlerin otomatikman dursun dan memnun oldugu cikarimini tekrar tekrar yazmayin . Cunku bir karsiligi yok ve bosuna mesaj israfindan baska bir sey degil

Bu kadar zorlu bir donemde , sorumluluk alip ismini duyurabilecek , basarili olursa efsane statusune adim atabilecek bir kisi ya da kisilerin de bu kongre yapisindan cikarilamamasi da Galatasaray in ciddi bir ayibidir

Fenerbahcede adaylar biraz burnunu cikariyor ,ama azo nun parali askerlerinden kongrede oy alamayacaklari icin zamanini bekliyorlar , bizde ise karsisina kutuk koysan o kutuk tercih edilebilecek kadar kotu bir yonetim varken aday cikmiyor

Ali durust ben birinci adam olmam der , adnan ozturk un saglik sorunlari olur , sonra tekrar inisiyatif almaz .. Yani bakiyorum da bizim esas sorunumuz , bu eskiye ragbetimiz aslinda problemin en onemli noktasi bana kalirsa

10 sene sonra ortada aysal , suren ,yalman , yarsuvat filan kalmayacak dogal sebeplerden , ne yani o zaman da polat gel kurtar mi diyecegiz

Birisi de dememiş ikisi (KUZEY DE GÜNEY KUTBU DA) de soğuk ve yaşamın hemen hemen olmadığı yerler diye.

Cahilce konussa bile, bunu göremeyecek bir kitle söz konusu. Anglo Sakson (Britanya ya göc eden, orasinin kültürünü olusturan germanlar) diye baslayip, Alman TD getirecem demesi de benzer bir durum. Böyle güzel tonlu, anlamini bilmedigim, kelimeri ders icerisinde "dalga gecme amacli" kullandigimda 5. yada 6. sinifra okuyordum. Burada Ünal Aysal acisindan en iyi ihtimal, kendisini seven taraftar ile dalga gecmesidir.

Artik Aysal yonetimini elestiren ya da Aysali tekrar istemeyen kisilere karsi gercekten beyin fukaraligi olarak degerlendirdigim "o zaman dursun istiyorsunuz" ve turevleri seklindeki argumani biraz terk etmenizi , ya da terk edebilecek olanlarin yazmasini rica ediyorum . Cunku bu forumda surekli aktif olan kisilerin bu kadar dar capli olmasi sahsen beni rahatsiz ediyor. Soyleyebilecek baska seyleriniz de olmali.

Mesela ben "Aysalin ekonomik anlamda veya idari anlamda her kararini onaylamiyorum ama bugun ismi gecen ,ve aday olursa secilebilecek tek dursun alternatifi oldugunu gordugum icin dursun yerine bin kere on bin kere hatalariyla da olsa Aysal" diyen adamin gorusune saygi duyarim

Ama aysal henuz aday bile degil , ya da dursun un secimde karsisina aday cikip cikmayacagi belli degil , kalkip da bugun aysal konularinda aysalin 3 senelik baskanlik donemine ait elestiriler getiren insanlari surekli dursundan memnunmus gibi gostermek gercekten kit beyinlilikten baska bir sey degil

kolanin gazi kacmissa , boza eksimis olamaz mi ? Ya da patatesler filizlenip bozulmussa biberler curumus olamaz mi ?

Bu e sacma sapan karsilastirma yontemidir . Biri basarisiz bir mevcut baskan , oteki de bir cok yanlisiyla elestirilebilir konumda olan bir eski baskan

Artik lutfen yazimin basinda belirttigim gibi ,aysali elestiren ya da tekrar baskan olmasini istemeyenlerin otomatikman dursun dan memnun oldugu cikarimini tekrar tekrar yazmayin . Cunku bir karsiligi yok ve bosuna mesaj israfindan baska bir sey degil

Bu kadar zorlu bir donemde , sorumluluk alip ismini duyurabilecek , basarili olursa efsane statusune adim atabilecek bir kisi ya da kisilerin de bu kongre yapisindan cikarilamamasi da Galatasaray in ciddi bir ayibidir

Fenerbahcede adaylar biraz burnunu cikariyor ,ama azo nun parali askerlerinden kongrede oy alamayacaklari icin zamanini bekliyorlar , bizde ise karsisina kutuk koysan o kutuk tercih edilebilecek kadar kotu bir yonetim varken aday cikmiyor

Ali durust ben birinci adam olmam der , adnan ozturk un saglik sorunlari olur , sonra tekrar inisiyatif almaz .. Yani bakiyorum da bizim esas sorunumuz , bu eskiye ragbetimiz aslinda problemin en onemli noktasi bana kalirsa

10 sene sonra ortada aysal , suren ,yalman , yarsuvat filan kalmayacak dogal sebeplerden , ne yani o zaman da polat gel kurtar mi diyecegiz

Her bir noktasına katılıyorum. Çok doğru söylüyorsunuz. Bu düşünce ülkedeki kutuplaşmayı göstermektedir. Siyasette de bu durum söz konusu değil mi? CHP'yi eleştiriyorsun siyasi görüşüne, yaşam biçimine bakmadan anında AKP'li damgası yiyorsun ya da tam tersi AKP'yi eleştirdiğin an CHP'li oluyorsun. Maalesef Galatasarayımızın içinde bulunduğu bu süreçte de bunun aynısını yaşıyoruz. Tüm bu yoklukta kötünün iyisi Ünal Aysal'ı desteklemek onun her hareketini destekleyeceğimiz anlamına gelmiyor.

024cb6239eae7765498a7c81a8e4877c.500x282x42.gif

Üst Alt