Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"


Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"P.Le Guen Lyon'dan ayrıldıktan sonra pek başarılı olamadı.Ama Lyon'da yaptıklarıda göz ardı edilemez.Ünal Aysal başkan olup illa birini alacağım derse(Fatih Terim hariç) ya bize Lauren Blanck'ı yada Didier Didier Deschamps'ı alsın.
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Fransız olsun çamurdan olsun. Ayrıca Le Guen de iyidir. Fransa ligi bizim ligimizle Avrupada en fazla örtüşen lig. Oynanan futbol çok benzer bu 2 ligde. İspanyol mu, Hollandalımı, Brezilyalımı yoksa Fransız mı olsun yeni t.d. deseler tereddütsüz Fransız derim. İspanya ve Hollanda futbolundan gelenlerin bizim ligde ne kadar başarısız olduğu ortada
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Pazar günü mali kongreden sonra herşey belli olur..Ozaman Aysal ile ilgili ne kadar konu varsa birleştiririz:D:D
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Biz Ünal Aysal'a güveniyoruz o da tutturmuş Paul Le Guen diye :).Burnumuzun dibinde Abdullah Avcı gibi bir adam var bizim altyapının çocukluğunu bilen, Ersun Yanal var Türk futbolunun geleceğini planlasın diye görev verilmiş, gelmesini istemiyor olmama rağmen Fatih Terim gibi bir değer var uygun şartlar oluştuğunda görevden kaçmayacak biri... Biz hala daha gelecekte senelerce buraya alışmaya çalışacak ondan sonra da arkasına teneke bağlanacak adamların peşinde.Her gelen de Daum, Gerets, Lucescu gibi alışamıyor şu ülkeye işte bir anlasak...
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Isterse Le Guen-Mourinho-Fergusson-Benitez-Wenger hepsi beraber gelsin. Yine başarı olmaz..!! Bunlar ancak FATIH TERIM Futbol Şubesi başına geçerse başarı elde edilebilir...Rahat 10 tane yerli Futbolcu lazım bize...
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"birak leguen megueni

git su polatn suratina tukur zaten secilmeyi garantilersin
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Gökmen Özdenak, Le Guen'in adını tellaffuz edemez, yanlışlıkla küfür bile edebilir hatta. Ahmet Çakar adamın sülalesini falan irdeler. Süleyman Rodop Florya'ya kamp kurar. Sözün özü, bu adamı 6 ayda harcarlar.
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Bu haberin dogru oldugunu dusunmuyorum ama Le Guen Lyon haric basarisiz olmustur, orasi beni dusunduruyor acikcasi.
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Ünal Aysal istediğine güvensin, ben Ünal Aysal'a güvenmiyorum ki. Geri kafalı bir adam, ileriye götüreceğim diye, bize yeni bir 2003-2006 arası yaşadıklarımızı yaşatacak tipte birisi. Gerçi şampiyonluk olmasa, 2011'e kadar durum çok berbat da neyse.
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Le Guen, dünya da sabır gösterildiği takdir de en iyi yapılanmayı yapan 2-3 Teknik Adamdan birisidir.Ayrıca harika bir taktisyendir.
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Le Guen, dünya da sabır gösterildiği takdir de en iyi yapılanmayı yapan 2-3 Teknik Adamdan birisidir.Ayrıca harika bir taktisyendir.Sabir gosterecek halimiz mi kaldi aga?Gelsin. Ikinci yenilgisinde ana avrat duz gecerim.. haberi ola.Meyvesini iki sezon sonra yemeye baslayacaksak parasinida iki sene sonra odemeye baslayalim. O zaman citim cikmaz.
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Sabir gosterecek halimiz mi kaldi aga?Gelsin. Ikinci yenilgisinde ana avrat duz gecerim.. haberi ola.Meyvesini iki sezon sonra yemeye baslayacaksak parasinida iki sene sonra odemeye baslayalim. O zaman citim cikmaz.Bizim durumumuz örneğin Liverpool gibi değil 2-3 transferle kendimize gelelim.Bu takımın komple değişmesi gerek. Yani "yapılanma".Veya bir Arap şeyhi alsın takımı, harcasın yaz ayında 200 M. Dolar, zaten şampiyon oluruz.
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Son uc teknik direktorluk deneyimi les, millet hala gelmis Lyon'u falan anlatiyor
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Ünal Aysal istediğine güvensin, ben Ünal Aysal'a güvenmiyorum ki. Geri kafalı bir adam, ileriye götüreceğim diye, bize yeni bir 2003-2006 arası yaşadıklarımızı yaşatacak tipte birisi. Gerçi şampiyonluk olmasa, 2011'e kadar durum çok berbat da neyse.geri kafalı mı? Bu renkdaşım ne içiyorsa bende ondan istiyorum.....
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Adam Lyon efsanesini yaratmış, başarılı bir adam.Psg ile Fransa kupası da var sonradan.Ayrıca Ünal Aysal'a güvenmiyorsak, kime güveneceğiz.O da ayrı konu.
 
Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"Bu adama da PenGuen der daha uçtaktan inmeden göndermek için 40 takla atar muhteşem basınımız.
 
Üst Alt