Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"

Ünal Aysal: Güvendiğim teknik adamların başında Le Guen geliyor. Başkan olduğum zaman kendisi GS'a gelmeye hazır. (Kaynak: Holigan.com.tr)

Cevap: Ünal Aysal l Paul Le Guen

Le Guen'in teknik direktörlüğü tartışılır.

Fakat spor dünyasının karizmatik isimlerinden biridir.

Galatasaray TV yorumcuları teknk direktör olarak deneniyosa buyursun gelsin onuda bir kaç hafta deniyelim olmaasa gider

Arkasında durulmayacak ve zaman verilmeyecekse yine gönderilir. Ama sabredilirse çok iyi olur.

Adam Lyon denen takımı baştan yarattı.Sony Anderson,Juninho gibi adamları yıldız yaptı,Essien,Diarra gibi adamları altyapıdan bulup çıkardı, dünya futboluna sundu.Fransa'nın Mourinho ayarında bir teknik direktörü varsa o da Le Guen'dir.Kariyerini tartışmak bize düşmez.

İlhan SÖYLER / holigan.com.tr

Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç'ın desteğini alan Ünal Aysal, "Benim güvendiğim teknik adamların başında Paul Le Guen geliyor.Başkan olduğum zaman kendisi Galatasaray'a gelmeye hazır.Sezon başından bu yana bir çok yanlış transfer yapıldı.Önce Rijkaard kendine uygun, arkasından Hagi kendi felsefesine göre oyuncuları aldı.Yapılan harcamalarda ortada.Kulübün parası adeta sokaklara atıldı.Bu nedenle transferler ne kadar erken olursa, bir takım için çok yararlı olacağı kesin" dedi.

PAUL LE GUEN KİMDİR?

Doğum tarihi: 1 Mart 1964

Boy: 1.86

Ülkesi: Fransa

Futbolcuyken oynadığı mevki: Defans

Oynadığı takımlar: AS Brest, Stade Brest 29, FC Nantes Atlantique, Paris Saint-Germain

Çalıştırdığı takımlar: Stade Rennais, Olympique Lyonnais, Rangers, Paris Saint-Germain, Cameroon

Cevap: Ünal Aysal l Paul Le Guen'e güveniyorum

Le Guen'e sabir gosterecek bir ortam hala yok malesef TR'de..

PS:

Hurriyet.com.tr/Spor ve Holigan.com.tr ayni kaynaklar.

Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"

Shaktar Donetsk yapısı TRT3 te konuşuluyor. Örnek almalıyız. Zengin başkan kulübü nerden nereye getirmiş.

Üst Alt