Ünal Aysal Spor Servisi'nde! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Spor Servisi'nde!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal Spor Servisi'nde!

"Biz UEFA ile bugüne kadar hiç direkt görüşmedik yanlış anlaşılabilir diye. Ama Galatasaray'a tesir edebilecek bir şey olursa bu görüşmeleri yapacak imkana sahibiz."

Soru: "UEFA'nın son durumu kabullenmesi mümkün değil dediniz. Bu sizin görüşünüz mü, bir hukukçunun görüşü mü yoksa UEFA'nın kendi görüşü mü?"

Cevap: "Biz şu ana kadar UEFA ile görüşme yapmadık. Ne ben ne de yönetim kurulundan arkadaşlarım UEFA ile görüşmedi."

"TFF başkanının seçimi sırasında biz çekimser kaldık Bursaspor ile beraber. Zaten tek adaylı seçim seçim değildir. O zaman bize verilen bir söz yoktu ama "Sizin yurt dışına çıkma hedefinizi engelleyecek bir şey yapmayacağız." dediler."

"UEFA'nın kabul etmediği bazı kriterleri bizim kurullarımız görmezden geldiler. Bunlar bence UEFA'dan dönecek ve Türkiye'yi diskalifiye edecek kararlar."

"Ben hiç spor kulübü yöneticiliği yapmadım ve direkt başkanlık ile başladım. Fena yer değil başarılı olduğunuz sürece." :)

"1-2 görüşün ters düşmesi dışında herhangi bir sorun olmadı. Hep ortayı buldum. Başarı da birleştirici bir olay."

hergün başka yerde maşallah.Abartılı medyatik olmaya başladı başkan.İşini sessizce ve taraftarın gözüne sokmadan yapıversen ?

"Herkes kendi tecrübeleri bazında kulübe faydalı olmak zorunda. Ben Fatih hocanın görevini, o benim görevimi yapamaz mesela. Ali Dürüst'te olan çoğu özellik bende yok. Ali Dürüst gizli kahramandır. Herkes zannediyor ki ben istediğim futbolcuyu alır satarım. Öyle bir şey yok. Taraftar diyor ki "Git Drogba'yı al". Bende beğeniyorum ama Drogba'yı almanın 20 tane unsuru var."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt