# Ünal Aysal | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ünal Aysal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ünal Aysal: "GS’i artik Baskan’in tek basina yonettigi, Baskan’in kapasitesi ile yonetilen yapidan cikarmaliyiz."

Ünal Aysal: "Galatasaray, ekonomik gücünü artiracak rasyonel cozumleri üretlemeli ve nefes almalidir"

Ünal Aysal: "Günümüzde artik sportif basarilarin temeli güclü bir ekonomik yapi kurmakla mümkün olabilmektedir."

Ünal Aysal: "Galatasaray icin en iyisi demek sadece ulusal basarilar demek degildir. Esi gorulmemis Uluslararasi basarilar demektir"

Ünal Aysal: "Beni Galatasaray'da yönetime talip olmaya iten icinde bulundugu durumdur. Bugun GS'in bana ihtiyaci oldugunu dusunuyorum"

Ünal Aysal: "Yönetime gelmemiz halinde süratle hareket edebilmek icin elbette bazi oyuncu ve hocalarla gorusuyoruz. Net isim soleyemem"

Ünal Aysal: "Futbola yonelik bir tecrubesizligim olabilir. Ama GS bugun artik futbolun ustunde bir siket olmustur."

Ünal Aysal: "Galatasaray'i yeniden küllerinden yaratacagiz. Bundan kimsenin suphesi olmasin. GS'in suan yasadigi bir trafik kazasidir"

Ünal Aysal: "GS’i artik Baskan’in tek basina yonettigi, Baskan’in kapasitesi ile yonetilen yapidan cikarmaliyiz."

Ünal Aysal: "Galatasaray, ekonomik gücünü artiracak rasyonel cozumleri üretlemeli ve nefes almalidir"

Ünal Aysal:Kulüb Profesyonelce yönetilecek..

Ünal Aysal: "Günümüzde artik sportif basarilarin temeli güclü bir ekonomik yapi kurmakla mümkün olabilmektedir."

Ünal Aysal: "Deneyimli bir yonetim var. Bu saatten sonra transfer gibi islerin yeni yonetime birakilmasinin dogru olacagini dusunuyorum"

Ünal Aysal:Görev verildiği anda hazırlıksız yakalanmamak için gerekli temasları yapıyoruz

Ünal Aysal: Göreve bizim dışımızda kim gelirse her türlü desteği veririz..

Ünal Aysal: "Galatasaray'in 100 M ile gelmek gibi bir baskanliga ihtiyac yok. GS'in kendi degerleri, gücü vardir zaten"

Ünal Aysal: "Ben Galatasaray'in eskilerindenim. Gelenekleri, gorenekleri muhimserim. Galatasaray'in gelenekleri ihmal edilemez"

Ünal Aysal: "Stadin isminin ASY olmasi, gecmis yonetimden gelen bir sözlesme varsa buna uymak gerekir.

Ünal Aysal:İş hayatım boyunda tedbirsiz ve plansız hiçbir işe girmem..

Ünal Aysal:Tüzük'ü kesinlikle değiştireceğiz..Yanlışlıklar çok var..Her zaman engel olur..

Ünal Aysal:Ali Dürüst ile herhangi bir sorunumuz yok.

Ünal Aysal: "P.League'de ilk 4 siraya oynayan takimlarin modeli, modelimizdir."

Hedeflerini şöyle sıraladı..

1- Ekonomik başarı

2- İdari başarı ve kurumsallaşma

3- Sosyal kültürel başarı ve marka değerimiz

4- Sportif başarı

Cevap: # Ünal Aysal

Geçenlerde bir haber okudum sanki hafızamda ünal aysalın Seçim tarihi belirlendiği gün yani bugun 17'de açıklama yapacağı diye birşeyler okumuştum haberiniz varmı Arkadaşlar!?

Adnan Ozturk pazertesi veya sali gibi acikliyacaz demis.Dun aksam toplanti yapmislar,Abdulrahim Albayrakta varmis toplantida.

Bey güzel hoş diyorsunuz.. Adnan öztürk şöyle yaptı böyle yaptı bu bunu söyledi.. kaynak verinde bizde bilelim..

arkadaşlar ünal aysal iyi adnan öztürk, abdürrahim albayrak iyi hoş isimler ama gelin burdan bir kampanya başlatalı, yeni gelecek yönetim BÜLENT TULUN'u sportif drektörlüğe getirmesin. eğer öyle birşey olursa takımın içine edeceğine inanmamanız için hiç bir sebep kalmaz :( unutmayın ki kaleci ZAPATA'yı adnan polata "başkan zapatayı kaçırmayın iyi kaleci hem de beleş" diyerek eşeğin aklına kapuz kabuğunu düşüren adamdır kendisi

Bulent Tulun girerse kadroya transferlere karismaz bence. Cunku Adnan Ozturk'un fikir ve vizyonuna ters dusuyor kendileri. Amac futbolu profesyonellere birakmak.

O mevkiye profesyonel, araştırmacı birinin gelmesi gerekir B.Tulun çok hafif kalır. Hatta ona nasıl yazarlık yaptırıyorlar anlamış değilim. Mesela C. Çobanoğlu nasıl olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt