Ünal Aysal'a Açık Bir Soru - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'a Açık Bir Soru

Cevap: Ünal Aysal'a Açık Bir Soru

Benim tuttuğum takımın başkanı şikecileri desteklememeli.

Kime sordular da bu terbiyesizleri destekliyorlar?

Ben başkanı verdiği vaatleri tutamadığından,vizyonunu düşürdüğünden dolayı eleştirdim ama burada bazıları abartmış adamlığına laf etmeye kalkmış.O kadar da değil.Ünal Aysal'ın hala elinde bir şeyleri düzeltmek için şansı var.Öyle iki dakikada silebileceğimiz adamlardan değil kendisi.Bu kadar da kıymet bilmezlik yapmayalım.Tabi bu eleştirilemeyeceği anlamına gelmiyor.Bu kafayla devam ettiğimiz sürece başarısızlık kaçınılmaz.

Transferler söylenen gibi olsa da öyle savunulsa, ortada vaadedilen transferler yok bide üstelik bu durum.

transferler zerre kadar umurumda değil,sen bu durumda cıkıp fairplay örneği gösterirsen git fedarasyonda görev yap....Rahmetli Canaydın da fair play ciydi 6-0 yenildiğimizde her golde azizin elini sıktı,senelerce dalga gectiler

Ben başkanı verdiği vaatleri tutamadığından,vizyonunu düşürdüğünden dolayı eleştirdim ama burada bazıları abartmış adamlığına laf etmeye kalkmış.O kadar da değil.Ünal Aysal'ın hala elinde bir şeyleri düzeltmek için şansı var.Öyle iki dakikada silebileceğimiz adamlardan değil kendisi.Bu kadar da kıymet bilmezlik yapmayalım.Tabi bu eleştirilemeyeceği anlamına gelmiyor.Bu kafayla devam ettiğimiz sürece başarısızlık kaçınılmaz.

Bu çok tarihi bir dönemdi bence ve ilk bölümünde Aysal sınıfta kaldı. O fransız beyefendiliği zarar verdi bu konuda. Hala düzeltilebileceğini düşünüyorum tabiki ama umudum az.

İnşallah bu söylediklerimden birgün utanırım

Dün nasıl bu konuda yerdiysem şimdi de geç de olsa gereken tepkiyi verdiği için sayın Başkanımızı kutluyorum...

Üst Alt