Ünal Aysal'a Açık Bir Soru | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'a Açık Bir Soru

Cemal Nalga olayını bilenler bilirler.Fenerbahçe bir hazırlık maçında yapılan ve kimsenin tasvip etmeyeceği bir olayı ortaya çıkarmak içinden elinden geleni yapmıştır,daha sonra olayın ceza boyutunda kulübümüzün forma değişim olayında küme düşürülmemiz için elinden geleni yapmıştır,kamuoyu oluşturmuştur,federasyon ve diğer kulüpleri baskı altına almıştır.Bunları açık açık yapan şu anda cezaevinde bulunan Aziz Yıldırım ve yönetimi değil miydi?

Şu anda bu davada suçlu herhangi biri yok ve hukuk kurallarına göre kimse suçu ispatlanmadan suçlu ilan edilemez.Fakat emniyetten yapılan açıklamaya göre 17 maçta şike yapıldığı 'delillendirilmişken' ve cezaevine alınan beş adet üst düzey Fenerbahçe yöneticisi varken bu Fenerbahçe sevgisinin sebebini nasıl açıklayabiliyorsunuz?Nötr olmanıza kimse bir şey diyemez,ama bu topluma kardeşlik mesajları vererek popülarizmden başka birşey yapmadığınızın farkında mısınız?5 ay boyunca kötü saha içi sonuçlarımızda her gittiğimiz deplasmanda 'kümede kal'tezahüratlarıyla karşılaşan bir takımın taraftarı olarak şike ve teşvik yaptığı şuan kanun önünde kesin belli olmasa da kamuoyunda açık açık bilinen bir kulübün yanında yer alarak nereye varacağız?

Bu kafayla daha çok gerilere gideriz...Geldiğinizde krediniz sonsuzdu ama şuan gözümde ekstra bir değeriniz kalmadı sayın Başkanım...

Cevap: Ünal Aysal'a Açık Bir Soru

Her zaman zeytin dalı uzatan, centilmen olması gereken kulüp Galatasaray oluyor. Bu yaptığımız iyilik de ilerde cezasız kalmaz. Bu sene tespit edildi şike. Ama bu Fener seneye küme düşmeden lige devam ederse nasılsa ceza verilmiyor düşüncesiyle şampiyonluk yarışında bu sefer polise yakalanmadan şike yapmayacağını kim bilebilir?

Bizim adaletin destekçisi olmamız gerekirken şüphelinin destekçisi olursak onlardan bir farkımız kalmaz. Galatasaray tarihinin en büyük hatası olur.

Ünal Aysal'ı, Ali Dürüst'ü de gördük, benim gözümde artık 5 paralık değerleri yoktur.

Kendi adıma asla Fener'in kuyusunu kazan bir yönetim tarzı izlememiz gerektiğini asla düşünmüyorum,ama bu onların en büyük destekçisi gibi on kere açıklama yapmamızı gerektirmiyor.Ali Dürüst'ün öyle bir sıkışı var ki Nihat Özdemir'in...Öyle bir sağolun deyişi var ki Nihat Özdemir'in..Gerçekten yazıklar olsun..Yarın bir gün dara düştüğümüzde ilk tekmeyi onlardan yiyeceğiz...

Bunu sadece buraya değil Üye Girişi buyrun buraya da yazın.

Hatta GSCİMBOM'un ortak hareket etme fikri ve katılan forumlar vardı ya,ordada dile getirilsin.Bugün kulübü mail yağmuruna tutalım da bir açıklama gelsin artık.

Bu kararın açık açık destekçisi olmuşlar mı olmamışlar mı açıklasınlar bu taraftara.

Yoksa bu sezon gideceğim tek maç L'pool maçı olur.Giyerim SteveG formamı gider izlerim...

cemal nalga olayını en baştan itibaren bilip bize yenildikleri maça kadar bekleyip sonra ortaya çıkaran bir kulüp bu fb. Bunlara ne diye yanaşıyor başkan.

Ne yapsaydı ? iyi oldu size oh senin azını burnunu kırarım, paramla döverim ulen mi deseydi ?

Nekadar saçma konuşuyorsunuz arkadaşlar, fenerden bize ne sana ne ona ne bana ne ?

Gelişmeleri takip edeceğiz,yorum yapmak bize yakışmaz deseydi..Yanınızdayız,sizsiz olmaz,böyle bir lig düşünülemez demeseydi..Kulübün ikinci başkanı bu tezgahı destekliyorcasına sağolun varolun tepkilerine maruz kalıcak şekilde davranmasaydı..Nötr davransaydı..

Ne yapsaydı ? iyi oldu size oh senin azını burnunu kırarım, paramla döverim ulen mi deseydi ?

Nekadar saçma konuşuyorsunuz arkadaşlar, fenerden bize ne sana ne ona ne bana ne ?

Nasıl bizene Fener'den ya? Adamlar 17 takımın hakkını yemiş şampiyon olmuş buna ses çıkartmayacak mıyız? Aynısı bizim başımıza gelse ne olurdu tahmin bile edemiyorum.

Defalarca açıklama yapması mı gerekir illa,ebedi dostumuz fenerbahçenin yanındayız diye? Bu kadar insanın beyni yok,düşünemiyor,fanatiklik mantıklarının önüne geçmiş,bir siz sağlıklı düşünüyorsunuz zaten.Bak bakalım 1 tane oh oldu size yazan biri var mı?

özhan canaydın adnan polat ünal aysal yıllardır başkanlarımız fenere yol veriyor nedir bu arkadaş biz fenerin tekelindemiyiz bakın yıldırım demirören e fenerle hiçbir bağlantısı yok adamın takmıyo bile azizle feneri...

Biz Cemal Nalga olayında suçumuzu kabul edip suskun kaldık ve gereken cezaya saygı duğumuzu söyledik, bu yüzsüzler öyle değil ki ağlayıp duruyorlar

Büyük Başkan lan o, adama laf etmeyin, bizi kurtaracak o, hatta cebinden para verecek, şike de yapar lan, rahat olun yani. Milyonları var adamın, serveti var, acayip zengin lan. Ağzımın suyu akıyor düşündükçe. 34'de 34 yaptıracak parasıyla.

Üst Alt