Ünal Aysal'a destek | YÜRÜYÜŞ İPTAL - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'a destek | YÜRÜYÜŞ İPTAL

Cevap: Ünal Aysal'a destek | Pazar Günü Lisedeyiz 13:00

olay çıkmasına bi sebep yokki oraya destege gidiliyor.iki maliye laf sokun yeter.

Uzayda olsam katılacağım, Galatasaray taraftarı suyun karşı tarafındakiler gibi değildir.

Ben de giderim ama kimseyi tanimiyorum forumdan, bu biraz sorun olabilir :D

Birilerine küfür etmeye gerek yok. Temiz ve şaibesiz lig istiyoruz sloganları ve Bireylere değil kulüplere de ceza verilmesine yönelik sloganlar atılmalı.

Ümraniye'den Beyoğlu'na gelmek biraz sıkıntılı olacak ama Galatasaray için değer.

off yaa işte bu yuzden bin pişmanım istanbulda okumadıgıma :( keske gelebilsem.. hayır kombine almaya gelmek istiyorum o da bir turlu fırsat olmadı gecen haftasonu satıs yoktu , bu hafta sınav var :( pazar gunleri de satıs yok olsaydı gelcektim gunubirlik hem kombine almaya hem de destege.. neyse gonlum sizle baskanımızın arkasında oldugumuzu layıkıyla gosterin.. ;)

ultrAslan üyeliği olan arkadaşlar oraya da konuyu taşırlarsa çok güzel olur bir kişi bir kişidir.

İnşallah gelicem başkanımıza destek olucam.

Zaten 14.00 de de şehitler için yürüyüş var yine taksim de oraya geçeriz ondan sonra da.

arkadaşlar benle arkadaşım gelmek istiyoruz kartal e-5 ten nasıl geliriz kolay yoldan ?

taraftar istiyor diye butun kulupleri karsisina alan baskanimizi destekleyelim, arkasinda nasil bir guc oldugunu görsün

Üst Alt