Ünal Aysal'a destek | YÜRÜYÜŞ İPTAL | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'a destek | YÜRÜYÜŞ İPTAL

[TABLE="class: grid"]

GSCimbom Notu: Forumlarımızda teknik aksaklık bulunmamaktadır. Kasıtlı olarak bu konuya yönlendirilmektesiniz.

[/TABLE]

Evet arkadaşlar vakit oturup izleme vakti değil.Büyük başkanımız gerekeni başlattı gerisi artık bize kaldı.

Her GALATASARAYlıyım diyen Pazar günü saat 13:00 da Forma lansmanında başkanımıza destek ve sesimizi duyurmak için Liseye...

SUSTUYSAK BİR YERE KADAR...

Cevap: Ünal Aysal'a destek | Pazar Günü Lisedeyiz 13:00

Konu sabitlenmiştir ve her türlü destek forumumuz tarafından sağlanacaktır.

Gidebilenler kesinlikle gitsin beyler.

Oturdugumuz yerden Galatasaray`lilik olmuyor.

Imkani olan herkes kesinlikle gitsin.

Arkadaslar Yurtdisinde oldumden dolayim yaninizda olamiyacagim ama tum kalbim sizler ile.

bir alinti ile destek verim bari

FBliler başkanları şerefsizlik yaptığı için destek oluyorlar, biz başkanmızın Onurlu duruşundan dolayı destek oluyoruz

Ultraslanın kesin katılması gerek ya iletişime geçmeniz gerek değerli yöneticiler

Büyük bir aksilik olmaz ise bende gidececeğim şu duruma göre %100 gözüküyor tabi sağlık olur, başka birşey olabilir bilemicem o gün geldiğinde şartlar şuan ki gibiyse %100 oradayım...

LAKİN ! Katılımcı arkadaşların dikkatine, az önce çevik kuvvetten bir arkadaşımla konuştum, durumu anlatım yani toplanacağımızı başkana destek olmak amaçlı aktivite olduğunu söyledim, çevik bu konuda bir şey yapmaz fakat TAŞKINLIK yapılırsa çevik müdahale eder ona göre organize olun dedi... Bilginize ona göre, abusubuk davranışlar yapmayın, alkol almayın, uyarıcı maddeler kullanmayın yoksa çevik dağıtır.

dipnot; kendiside Galatasaraylıdır, eğer izinde ve şehir dışında olmasaydı oda katılacaktı :(

Büyük bir aksilik olmaz ise bende gidececeğim şu duruma göre %100 gözüküyor tabi sağlık olur, başka birşey olabilir bilemicem o gün geldiğinde şartlar şuan ki gibiyse %100 oradayım...

LAKİN ! Katılımcı arkadaşların dikkatine, az önce çevik kuvvetten bir arkadaşımla konuştum, durumu anlatım yani toplanacağımızı başkana destek olmak amaçlı aktivite olduğunu söyledim, çevik bu konuda bir şey yapmaz fakat TAŞKINLIK yapılırsa çevik müdahale eder ona göre organize olun dedi... Bilginize ona göre, abusubuk davranışlar yapmayın, alkol almayın, uyarıcı maddeler kullanmayın yoksa çevik dağıtır.

dipnot; kendiside Galatasaraylıdır, eğer izinde ve şehir dışında olmasaydı oda katılacaktı :(

Bayanlar falan da olucak, aman beyler, sakin :D

Tam Bursa'ya geldiğim hafta sonu seçildi ha akşam saatlerinde İstanbul'da olacağım bu yüzden, maalesef katılamayacağım. İmkanı olan herkes katılsın lütfen.

Üst Alt