Ünal Aysal'dan G. Saray'a CANLI PARA! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'dan G. Saray'a CANLI PARA!

14 Mayıs'ta başkanlık koltuğunu devralmasına kesin gözle bakılan Ünal Aysal, ilk etapta acil borçlar için kredi açacak. Mazbata töreni UEFA Kupası'nın alındığı 17 Mayıs'a denk getirilecek

Kazanır kazanmaz düğmeye basacak

Başkanlığın en güçlü adayı olan Ünal Aysal, daha seçilmeden ilk eylem planını hazırladı. 14 Mayıs'ta yapılacak başkanlık seçimi sonrası göreve gelmesi halinde mazbatalarını 17 Mayıs Salı günü alacak. Bugünün G.Saray camiası için çok özel bir anlamı var. 2000'deki UEFA şampiyonluğunun 11. yıldönümünde alınacak mazbataların ardından da Aysal, bütün camiayı kucaklayan bir açıklama yapacak. Aysal resmen görevinin başlamasının ardından da yönetimiyle ilk toplantısını yapıp, düğmeye basacak.

ÇARK DÖNMEYE BAŞLASIN

Daha seçilmeden Başkan Adnan Polat'la görüşen ve kulübün mali durumu hakkında bilgi alan Ünal Aysal, birikmiş borçların ödenmesi için de bir program hazırladı. Aysal özellikle kısa vadeli nakit sıkışıklığını aşmak için kulübe 15 milyon euroluk nakit desteği verecek. Bu parayla kulübün kısa vadeli ihtiyaçları giderilecek. Özellikle 4 aydır maaş alamayan oyuncuların ücretleri ödenecek. Maaşlarını alamayan kulüp çalışanlarının da ücretleri bu parayla karşılanacak. Bu ödemelerle çark döndürülmeye başlanacak. Ardından da G.Saray'ın hedeflerine yönelik yatırım planı aşamasına geçilecek.

ANLAŞTI AMA AÇIKLAMIYOR

Ünal Aysal ve yönetiminin ikinci icraatı ise futbolu yönetecek kadronun atamasını yapmak olacak. Terim'i futbolun patronu yapacak olan Aysal, şimdiden tecrübeli hocadan hazırlıklarını yapmasını istedi. Terim'le bu görüşmeleri yürüten kişinin de Ali Dürüst olduğu biliniyor. 'Ben geldiğimde Arda ve Servet'in mutlaka kalmasını istiyorum' diyen Fatih Terim konusundaki resmi açıklamanın ise kongreden hemen sonra yapılacağı öğrenildi.

Kimseyle görüşmedim

BAŞKAN adayı Ünal Aysal dün yazılı açıklama yaparak, 'Bugüne kadar direkt veya endirekt hiçbir teknik direktör veya oyuncu ile görüşmediğimin bilinmesini rica ederim'' dedi.

ANCAK Aysal daha önce Lig TV'de katıldığı programda, 'G.Saray'ın gerçekleriyle burun buruna gelmemiş, yeni bir hocanın faydalı olacağını düşünmüyorum' kriterini vurguladıktan sonra, 'Ben Helvacı kadar cesur değilim. Seçim öncesi kimseyle anlaşmam. Ama arkadaşlarım görüşüyorlar. Araştırmalara başladılar' şeklinde bilgi vermişti.

BAHADIR ÇOKİŞLER Akşam

Cevap: Ünal Aysal'dan G. Saray'a CANLI PARA!

Palavra.. Böyle birşey yapılırsa hata olur ne diyordu 2012? Klübün şahsa borcu olamaz.

Tüm borçlar tek bir çatı altında toplanıcaktır. Aysal zeki adamdır tabiki kendisi bizzat gidip Terim ile görüşmez, Ali dürüts çok istiyor Terimi ve eminimki o işi bitirdi. 15 mayıs sabahı tertemiz bir güne uyanıcaz.

o degilde, herifin ne bileyim kac milyar dolari var, bi 20 milyon dolara Galatasaraya topcu alsa, tarihe gecer, milyonlarca insani mutlu eder

20 milyon dolar aysal icin ne ki, hicbirsey

bunu yazarken aklima geldi, adam brak bize para vermeye, Galatasaray üzerinden 6-7 milyon dolar kazanmis, Helvaci söylemisti bunu, saka gibi )))

para icinde yüzüyor, üstüne Galatasarayi kullanarak 2-3 kurus kazanma derdinde

belyer, yemisim ben böyle baskani.

o degilde, herifin ne bileyim kac milyar dolari var, bi 20 milyon dolara Galatasaraya topcu alsa, tarihe gecer, milyonlarca insani mutlu eder

20 milyon dolar aysal icin ne ki, hicbirsey

bunu yazarken aklima geldi, adam brak bize para vermeye, Galatasaray üzerinden 6-7 milyon dolar kazanmis, Helvaci söylemisti bunu, saka gibi )))

para icinde yüzüyor, üstüne Galatasarayi kullanarak 2-3 kurus kazanma derdinde

belyer, yemisim ben böyle baskani.

Saçmalık..

valla arkadaslar, benim ictigimi siz icseydiniz diyorum sadece

neyse ya, ünal baskan, Gs sampiyon insAllah

Adem sen nerdesin yahu, vallahi özledim seni, moder olu verdin, ortaliktan kayboldun

bir, iki yorum yaz, bir iki kere, gözünü seveyim yahu

modlara yorum yasagi mi geldi ne

Bizde sanki çok para varda bizden alıp cebine koyacakmış.:coffee:

cimbom daha beter durumdayken yapmis adam, simdi mi yapmicak hakan

bugün ne güzel yorumlar yazi verdin forumda, lütfen yapma bunu, hepsini yok etme simdi

Salman Helvacı gibi para kazanmış falan deyip durmasana. Ne alakası var. Herkes Galatasaray'a yardım etti diyor. Sen para kazandı diyosun. Parayı vermeseydi 60 milyon€ ödeyecektik ama. Bunu neden gözardı ediyosun

Üst Alt