Ünal Aysal'dan Sneijder Yorumu: "Vefasızlık örneği" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'dan Sneijder Yorumu: "Vefasızlık örneği"

Bütün kulüp baskanlari degil, Sayin Aziz Yildirim katilmamis mesela. Ve sike zaten aklanmisti, muhtemelen Erdogan ile Platini´nin görüsmesinden sonra bitti o is.
Dürüstce ifade edebilmek lazim, Aysal Terim´i takimin basinda istemiyordu. Bunu mevcut günün yöneticileri de acikliyor. Bunu görmek de zor degil, aralarinda dialogu genelde Albayrak ve Dürüst aracagiligi ile sagladilar. Bu iki sahisin yönetimden silinmesi, sonun ilaniydi zaten.

Terim´in Federasyon ile anlasmasi da tamamen Aysal´in istegi dahilinde gerceklesti. Gerisi de politika. Ve Aysal´in hatali bir karar verdigini aklama cabasi. Eger Aysal´in Terim sonrasi getirdigi hoca(lar) basarili olsaydi, muhtemelen bunlari kimse konusmuyor olurdu.
Nereye aklanmıştı? Yeniden yargılama hazırlıkları yapılıyordu o dönem.

Olaylar arasındaki farkı konuşurken Aysal zaten Terim'i kovmak istiyordu söylemine neden geldik şimdi anlamadım.
Olayların farklılığı ortaya çıkınca yine söylem değiştirmeye karar verdin sanırım o yüzden daha fazla tartışmayalım.

Şimdi aktroll gibi dursuntroll'lerin de yayılması normal. Tüm Galatasaray forumları, sözlükleri ve Galatasaray ile ilgili her yerde Dursuntroll'ler var. Hepsi istisnasız Aysal düşmanı olduğu gibi, aktroll'ler gibi de cahil ve sorgulamıyorlar.

Ayrıca önemi yok Galatasaray'ın eskiden bir kalitesi vardı, onarılmamak üzere o da yok edildi. Hadi yine iyisiniz, istediğiniz varoş ve görgüsüz bir konsept oluştu Galatasaray'da.

Bu saatten sonra siz aktroll-dursuntroll'lerin takımı olmuştur Galatasaray.

Ha bir de şu sucuk tezgahı açıp polar satan gurubun.

Dursuntrollü olmanin neresi kötü ? Ismi bile cok sempatik degil mi ?

Su konuda merakin olmasin. Galatasaray öyle kimseye biat etmez. Kongre de yükselen "Mustafa Kemalin askerliyiz" seslerinden de anlayabilecegimiz gibi.

Ancak bir yumusuma, geleneklerden kopma oldugu dogru. Hepsi geleneklere aykiri bir sahisi Baskan yapmamiz ile basladi, sonrasinda makamin degeri kalmadi. Eskiden kulübe Baskan olacak sahis, kulübün icinde yillarini gecirmis, GS kültürünü bilen adamlarin oturdugu bir makamdi. Ayrtik degersizlesti o makam, cünkü o kültürü bilen, bilmeyen oturuyor.

Nereye aklanmıştı? Yeniden yargılama hazırlıkları yapılıyordu o dönem.

Olaylar arasındaki farkı konuşurken Aysal zaten Terim'i kovmak istiyordu söylemine neden geldik şimdi anlamadım.
Olayların farklılığı ortaya çıkınca yine söylem değiştirmeye karar verdin sanırım o yüzden daha fazla tartışmayalım.

Bir birinden ayri konular degil cünkü. Terim-Demirören fotorafini paylasmak cünkü bastan itibaren bos. Galatasaray´dan ayrilmasi ile alakasi yok cünkü. Alakasiz bir fotorafa, alakasiz oldugunu düsündügün bir fotoraf ile de cevap verilebilir. Demirören´in dostum dedigi Ünal Aysal, bir cikarlari oldugu vakit, her türlü bir araya gelirler. Ayni o fotodaki gibi iste.

Tabi canim Aysal'in dahiyane planiydi Terimi milli takima göndermek. Adem Cakar'dan masallara devam.

Demirören´e meshur mactan sonra bulustugu yemekte, kendisine sezon basi olsa Terim´i gönderecegini beyan etmesini, basin fazlasi ile yazdi. Ayni zamanda Ali Dürüst bizzat Aysal´i bu konuda ikna ettigini beyan etti.

Ama orada yazdigim mesele o degil. Galatasaray kulübün izni olmadan Terim kimsenin teklifini kabul edemez. Öncelik ile Federasyonun teklifini kabul eden Ünal Aysal´dir. Sonrasinda Terim Milli takim ile anlasmistir.

Son düzenleme:
ünal Aysal´in ifadesini kullanarak yaziyorum. Aylar sonra Aysal Terim ile ayrilma nedenini belirtti. "Iletisim sorunu yasadik" dedi. Ancak yaz aylarinda, eski yönetimi tasviye ederken, Ali agabey ve Apo ile ilgili "Terim ile aramizdaki iliskide köprüye ihtiyac duymuyorum", diye bir aciklama yapmisti.

Arada hic bir art niyet yok, hic bir operasyon olmasa bile. Bastan itibaren bu bir Baskan´in teknik olarak iflasidir. Sen Terim ile iliskini saglam tutan sahislari, ihtiyacim yok diye tasviye edip, ardindan takimin hocasini iletisim sorunu vardi diye göndermezsin. En masumane tabir ile, o yönetim degisikligi ile birlikte kendi sonunu hazirladi. Kulübü ve hocayi kendisinin yönetemeyecegini düsünemedi.

Bu faciayi örtmek icin, ancak politika yapilabilir zaten, o vakit olayin vahameti ile yüzlesmemek zorunda kaliriz cünkü.

Son düzenleme:
Galatasarayin bu hale gelmesinde seninde payin var.
1. Fatih Terimi takimda tutamadin
2. Takimi Dursun gibi bi koyluye birakip cekip gittin
3. Dursun Galatasarayi yerden yere vuruyor, sen sadece izliyorsun

ABD baskanligina aday olsa siritmayacak bir adam. Hatta CNN'de dunya ve Amerika'nin politikasi hakkinda ingilizce bulbul gibi sakar ve hepiniz aval aval izlersiniz. Boyle bir adam bize baskan oldu. Sneijder ve Drogba gibi geceleyin yattiginda arzuladigin dunya starlarini kulube getirdi. Hoca istediniz, gitti en kralini, en seksi olanini (Mancini) getirdi. Ha mancini geldi de avrupada kupa mi aldik. Hayir ama getirdi. Kendini imparator goren meyhane kabadayilarini eleman yapti. Ve hepsinden onemlisi seksen yasinda baba oldu. Yas yetmis is bitmis diyenlere inat hayir yasim seksen henuz erken dedi. Doksan yasinda donusu muhtesem olacak!

Hadsiz hadsiz konusuyor iste

profiline GS kongre üyesi etiketini yapıştımış koca GS camiasına başkanlık yapmış adama hadsiz diyor. anasının liginde lokal başarılara tamah eden biri, Aysal gibi vizyoner bir insanla aşık atmaya çalışıyor.
Senin gibi Sneijder'ın aldığı maaşla yatıp kalkanlara cevabı çakmış, daha hala utanmadan konuşuyorsunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sizi sukunete davet ediyorum , bakin ben ne kadar sakinim

oyuncuyu yonetemiyor diye saldirilan tudor ve teknik direktorunu yonetememis bir baskan(!)

Dursun nerden cikti , asiksin galiba baskasini gozun gormuyor

burasi aysal basligi , seninki baska baslikta askini orada ilan et

Aslinda protesto icin gidenler hata etti. Sneijder formasi birakacaklarina Floryanin kapisini ve citlerden yukarisini cilek yagmuruna tutacaklardi.
Kudururdu Dursun..

Üst Alt