Ünal Aysal'dan Yeşil Işık! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'dan Yeşil Işık!

unal-aysal-07-12.jpg

İsmi yeniden Galatasaray başkanlığı için geçen Ünal Aysal, kendisini eleştiren Levent Nazifoğlu’nu ‘çocuk’ olarak nitelendirdikten sonra, “Galatasaray asla başkansız kalmaz. Ben ya da başkası olur ama bir aday çıkarırız” dedi.

Zor günler geçiren Galatasaray'da ismi yeniden başkanlık için geçen Ünal Aysal, AMK'ya özel açıklamalarda bulundu. Kendisini “İlgiyi seviyor. Kulüpte para kalmadı yeniden aday olmaz” diyerek eleştiren Levent Nazifoğlu'nu ‘çocuk' olarak nitelendiren Aysal şu ifadeleri kullandı:

“Bunlar çocuk. Her türlü şeyi söyleme hakları var. Benim para veya pulla alakam yok. Başkanlıktan ayrılma nedenim karşılıklı güvensizlikti. Kulübün şu anki durumu bende büyük hayal kırıklığı yaratıyor. Maalesef üzücü bir şekilde takip ediyoruz. Seçime daha 1 sene var. Sanıyorum Başkan Dursun Özbek bu süreyi sonuna kadar kullanmak istiyor. Önümüzde mali genel kurul var. Herhangi bir hazırlık içerisinde değilim. Galatasaray hiçbir zaman başkansız kalmaz. Ben ya da başkası olur ama bir aday çıkarırız.”

AMKSPOR

PORTAL HABERİ

Son düzenleme:
başkan geliyor dursunun yaptığı sadece gelişini biraz daha ertelemek. dursun bi sene daha bizi ilk 3 dışında bırakarak başkanlığı bırakmak istiyor. riva ve florya kazığıyla birlikte 3 kayıp sezonu da armağan edecek sahiplerine.

Mayıs 2018'i işaret ediyor Başkanımız, erken seçime hayır diyoruz. Dursun kalmalı 1 yıl daha.

Mayis 2018'i bekleyelim de, 2. Lige mi düselim?

Bu isin sakasi yok, bu Dursun denen Hain herif koca cinari küme bile düsürür. Bu Hain sürüsünün umrunda degil Galatasaray.

Artik Ünal Aysal mi olur, Adnan Öztürk mü olur, baskasi mi olur hemen Aday olsun ve hemen Kongreye gidilsin. Yarindan da yakin olsun o gün.

Capina tüküreyim ben o Dursun denen sahtekarin.

Bu Dursun denen sahtekarin bogazindan gecen her lokma haram. Haram yiyiciler bunlar, her kazandigi kurus haram, insallah öteki tarafda cayir cayir yanar. Amin!

büyük baskan gel ne olur gel bizi kurtar bu cahilden

gerci sen gelince yine tff filan hepsi sacma sapan islere girerler
yabanci siniri 2 olur

herkes farkinda ünal aysalin neler yapabilceni korku var herkesde

Mayis 2018'i bekleyelim de, 2. Lige mi düselim?

Bu isin sakasi yok, bu Dursun denen Hain herif koca cinari küme bile düsürür. Bu Hain sürüsünün umrunda degil Galatasaray.

Artik Ünal Aysal mi olur, Adnan Öztürk mü olur, baskasi mi olur hemen Aday olsun ve hemen Kongreye gidilsin. Yarindan da yakin olsun o gün.

Capina tüküreyim ben o Dursun denen sahtekarin.

Bu Dursun denen sahtekarin bogazindan gecen her lokma haram. Haram yiyiciler bunlar, her kazandigi kurus haram, insallah öteki tarafda cayir cayir yanar. Amin!

Dursun'a karşı nefretim hiç bitmeyecek lakin eğer erken seçim olursa şöyle iki ihtimal belirebilir. Dursun yeni bir yönetim kurulu ile seçilebilir (gsnin 1 değil 3 yılı gider) Dursun'un yerine oldu bittiye getirilerek yeni 1 kukla başkan getirilebilir (geleceğimiz karartılır)

1 sene sabredip sonrasında Sn. Ünal Aysal önderliğinde yeni 1 yapılanma kulubümüzün kurtuluşu olacaktır.

2018 ne abi Dursun ile 1 yıl demek 3 yıl kaybetmek demek.

Adam 2 senede kulübü gelir yoksunu, başarısız , herkesin el ense yaptığı takım ayarına indirdi.

O lanet olası rahatlığınızi bir kenara bırakıp derhal el koyun duruma.

Dursun'a karşı nefretim hiç bitmeyecek lakin eğer erken seçim olursa şöyle iki ihtimal belirebilir. Dursun yeni bir yönetim kurulu ile seçilebilir (gsnin 1 değil 3 yılı gider) Dursun'un yerine oldu bittiye getirilerek yeni 1 kukla başkan getirilebilir (geleceğimiz karartılır)

1 sene sabredip sonrasında Sn. Ünal Aysal önderliğinde yeni 1 yapılanma kulubümüzün kurtuluşu olacaktır.

1 sene sabredersek bizi ünal aysal bile kurtarabileceğini pek sanmıyorum.Mümkün olan en erken zamanda gitmesi gerekli çapsız dursunun.Yoksa işimiz cidden kötü.Senin dediğin idare edebilecek bir başkan olur 1 sene daha bekleyelim dersin ama şuan öyle bir ortam yok.

Bu kongre son şans. 2018 e kadar gerçekten Galatasaray falan bırakmaz bu dursun denen herif ortada. Dinazorların beleş çay çorbayı bırakıp bu herifi ibra etmemesi lazım.
İş 2018 e kalırsa geçmiş olsun.

Üst Alt